Подкатегорија:
                   
24 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

led lamba 15w

led lamba 15w, 1125 lumen na 220v


800 МКД
или предлог цена
27 фев 20:00Neonki - plafonerki

Montirani i vednas izvadeni. Ne se koristeni . Proizvodot e kako No...


555 МКД
или предлог цена
27 фев 10:21LUSTER VO ODLICNA ZACUVANA SOSTOJBA

Luster od staklo Zacuvan kako nov mnogu malku koristen


1.200 МКД
или предлог цена
04 фев 18:02LUKSUZNI LUSTERI PO NEVEROJATNA CENA

Dva LUSTERI vo odlicna sostojba


750 МКД
или предлог цена
03 јан 15:17Drveni lusteri

Izrabotuvam drveni lusteri po merka


3.000 МКД
или предлог цена
26 дек 21:07LUSTER IKEA

Malku koristeni 2 parcinha po 300den Pustame po kargo


300 МКД
или предлог цена
01 окт 14:57HYUNDAI LAMBA PROTIV KOMARCI

Vo nova sostojba .


600 МКД
или предлог цена
24 авг 00:44LED Solarni lambi bez struja ili kabli

⚠️Соларни ламби по супер цена! Нема потреба од струја или кабли⚠️ ✅Л...


350 МКД
или предлог цена
17 јун 09:35Led elektrik so magnet

Led elektrik so magnet raboti na 4,5v =3 x 1,5v baterii ne odat so...


200 МКД
или предлог цена
01 мај 19:07Соларни светилки

Има само уште 2 парчиња на лагер од производот (бела светлина). Гл...


199 МКД
или предлог цена
10 апр 13:2750W 220V Бели LED Chip-ови

Идеални за рефлектори, работат директно на 220V , не треба никакво на...


199 МКД
или предлог цена
07 апр 09:12PRODOLZNI KABLI SO VISOK KVALITET

Kablite se novi voopsto ne koristeni Kvalitetni na Gembird Vo ...


500 МКД
или предлог цена
07 апр 01:22Моќен LED рефлектор со соларно полнење и сензор на движење

===================================== ПРОМО!!!! ♨♨♨ ЗА САМО 399ДЕН ...


399 МКД
или предлог цена
22 мар 13:5512W ЛЕД Сијалици со сензор на движење 85-265V AC

Најниска цена а највисок квалитет е нашиот приоритет! Имаме на лагер...


249 МКД
или предлог цена
06 фев 11:08LED Ламба со соларно полнење и сензор на движење

===================================== | Карактеристики за производот...


249 МКД
или предлог цена
06 фев 11:085050 RGB LED ленти 5 метра со WiFi

ПРОМОЦИЈА!!!! ЗА САМО 1200 ДЕНАРИ! ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ! WiFi RGB ленти ...


1.199 МКД
или предлог цена
31 дек 12:45Bela LED traka samolepliva 5m so adapter

LED Traka so adapter 5 metra bela boja Link: https://www.nikomtrade....


400 МКД
или предлог цена
16 дек 18:07LED 3x stolna lamba so lupa 22W

Link: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=741 Elektricna pril...


3.500 МКД
или предлог цена
26 ное 12:16LED domasni sijalici

50000 casa prosecen zivoten vek bela svetlina prijatna za ocite PR...


130 МКД
или предлог цена
01 окт 20:442 во 1 сијалица против инсекти

CLEARANCE SALE ====>>>> 249 MKD ==================================...


249 МКД
или предлог цена
14 авг 17:01Touch switch white 2gang 1way wireles Remote Control

touch switch white 2gang 1way wireles RF 433mhz Remote Control wall l...


1.500 МКД
или предлог цена
04 јан 01:05RGB LED ленти 5 метра со далечински управувач + адаптер

ГОЛЕМ ПОПУСТ!!!!!! СЕГА ЗА САМО 500 ДЕН!!!!!! - Продаваме нови, не...


599 МКД
или предлог цена
23 ное 15:1615W ЛЕД Сијалици на 12V DC

Сијалиците се исти како и оние што работат на 220V само овој модел им...


199 МКД
или предлог цена
26 авг 18:19ЛЕД светло 12V DC

Се продаваат нови ЛЕД светла изработени од високо квалитетни SMD LED ...


249 МКД
или предлог цена
11 апр 21:51Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам