466 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Oprema za mlekara

Se prodava kompletna oprema za mlekara so kapacitet od 5000l/h Paste...


250.000 €
или предлог цена
11 авг 10:44Промовирано

Masina za secenje asfalt - beton

Prodavam koristena masina za secenje asfald - beton vo ekstra sostojb...


1.300 €
или предлог цена
Денес 15:59Vibro ploca PEGLA

Prodavam nova vibro ploca (pegla)


1.000 €
или предлог цена
Денес 15:58Vibro ploca ZABA

Prodavam nova vibro pllca (zaba)


2.100 €
или предлог цена
Денес 15:58Masini i oprema za tekstilna industrija

Kopcarka JUKI MB 372 bez cunak, kopcarka so cunak BROTHER LK3-B438 ...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:57generator na parea od germansko proizvodstvo VEITT

generatorot e koristen,no e vo odlicna kodicija.Izraboten e od inoks...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:57Povolno masini za shienje

Kvalitetni i evtini mashini za domasna upotreba brother -elektronsk...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:56Industriska masina

Se prodava industriska masina Brother ( prav step) Za poveke...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:56Bure od orev

Se Prodava bure od OREV,ocuvano.Staro e 50 godini. Pogodno za cuvanje...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Денес 05:42Montazno gradezno skele i podupiraci za ploca

Iznajmuvam montazno gradezno skele lesno za montiranje imam okolu 800...


10 €
или предлог цена
Вчера 14:51Se prodava fontana za limonada i boza

se prodava mnogu malku koristena fontana za boza limonada i borovnica...


570 €
или предлог цена
Вчера 14:51Kanterica Holzher Arcus 1334

Prodavam kanterica Holzher Arcus 1334 Kupena od Anglija i servisiran...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:21Se prodava masina za Tutun

Se prodava masina za tutun ne e koristena dolgo vreme


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:19PRODAVAM GRADEZNA DIGALKA SO MONOFAZEN MOTOR

Gradezna digalka so monofazen motor 2.2kw Sajla 30 metara Korpa za p...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:43MLIN ZA STOCNA HRANA MOZE I ZAMENA

MLIN ZA STOCNA HRANA MOTOR 5.5KW NA KAMEN


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:42lokator za zlato metal detektor electroscope prospector

nov!!


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

Вчера 10:25metal detektor aparat za zlato

fisher f11


1 €
или предлог цена
Вчера 10:24aparat za zlato metal detektor

fisher f22 nov nekoristen


1 €
или предлог цена
Вчера 10:24aparat za zlato metal detektor nokta fors

nov!!


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

Вчера 10:24metal detektor aparat za zlato

fisher f75


1 €
или предлог цена
Вчера 10:24Nareznici za cevki za vodovod i sl

Doneseni od Germanija 2 para 5000 den eden par


5.000 €
или предлог цена
13 авг 18:26STRAFILICA BLACK+DECKER

Nova strafilica so vgradena baterija


2.000 МКД
или предлог цена
13 авг 15:30Delilica za testo

Se prodava profesionalna delica za testo Italijanska. Koristena 1 god...


11.000 €
или предлог цена
13 авг 12:35Pica formatizer

Se prodava pica formatizer, ispraven vo odlicna forma Pece do 160 C


999 €
или предлог цена
13 авг 12:34Se prodava nov kabel 3x1.5, 5x2.5 i 5x6 za instalacija

Se prodava nov kabel za strujna instalacija (poln) od proizvoditel PR...


По Договор
или предлог цена
13 авг 09:47Inverter инвертер сервис servis

Поправам секаков вид на инвертери апарати за заварување миг, тиг(AC/D...


15 €
или предлог цена
12 авг 17:21Се продава НОВА машина за нашивање вреќи

Се продава НОВА машина за нашивање вреќи KingStar GK26-1A, исто така ...


12.000 МКД
или предлог цена
12 авг 09:45Штрафови

👉👉👉Продавам штрафови 👈👈👈🔩🔩🔩Должина види слика🔩🔩🔩 👓👓👓�...


1 МКД
или предлог цена
12 авг 09:43STRAFILICA PARKSIDE (bormasina)

Nova so baterija Viber +306999510972


4.000 МКД
или предлог цена
12 авг 09:28STRAFILICA REIKEL

Nova bateriska strafilica


1.000 МКД
или предлог цена
12 авг 09:11Grajfer, kran,hiab,palfinger

Palfinger,malku koristen . Osteten! Poveke info na tel. 070210220


2.000 €
или предлог цена
11 авг 23:42Masina za tecnosti!!!!!!!

Se prodava masina za polnene na tecnosti avtomatska masinata ne e r...


2.000 €
или предлог цена
11 авг 17:03Uv printer

Uv printer Starjet 9060 so dve glavi CMYK plus belo Ciler ,Vakum ...


8.490 €
или предлог цена
11 авг 14:29БЕНЗИНСКИ И ДИЗЕЛ МОТОРИ

ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА БЕНЗИНСКИ И ДИЗЕЛ МОТОРИ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 0...


1 €
или предлог цена
11 авг 13:37Сушара, SUSHARA, SUSARA, SUSARI, СУШАРИ

Се продаваат нови сушари со капацитет од 100 до 1100 кг. за овошје, з...


1 €
или предлог цена
11 авг 12:23Mini Bageri i gradezna oprema

Prodavam: Mini bageri novi Korpi za mini bageri Vibraciski ploci (...


9.000 €
или предлог цена
11 авг 11:09Oprema za mlekara

Se prodava kompletna oprema za mlekara so kapacitet od 5000l/h Paste...


250.000 €
или предлог цена
11 авг 10:44Se prodava Hilta einhel

Hilta einhel tel 072271864


200 €
или предлог цена
10 авг 20:47OBREZIVACKA JUKI

SE PRODAVA OBREZIVACKA JUKI DLM 5200 N (SECE I SIE ) VO ODLICNA SOSTO...


300 €
или предлог цена
10 авг 17:27SE PRODAVA MASINA ZA SIENJE JUKI IGLEN TRANSPORT

MASINI ZA SIENJE JUKI IGLEN TRANSPORT DLN5410N VO ODLICNA SOSTOJBA ...


300 €
или предлог цена
10 авг 17:26INVENTAR ZA KONFEKCIJA

-masa za kroenje -stolce na vrtenje -pomosni masi za vo proizvost...


1.234 €
или предлог цена
10 авг 17:26Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам