216 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava odlicna fotelja za masaza

Se prodava odlicna fotelja za masaza mnogu malku koristena. Se raboti...


1.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Масажа и Сауна

Вчера 13:17Loreal Steampod 3.0

Nova


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

Вчера 10:02Pegla za kosa

Nova pegla za kosa sto ne ja gori kosata so infrared tehnologija i pa...


2.490 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

Вчера 10:02Masinka za bricenje

Prodavam masinka zabricenje HOLANDSKA NEKORISTENA


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:34NORA BEAUTY - Depilacija, Masaza, tretmani na lice I telo

KOZMETICKI SALON I PRODAZEN CENTAR NORA BEAUTY CENTER gi nudi sledniv...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Масажа и Сауна

Вчера 08:09Bezicna nova masinka za sisanje

Prodavam nova masinka za shisanje


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

09 авг 19:52odalka - dubak

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
09 авг 17:27VITAFON ТИП BF

prod. 1 digitalen VITAFON ТУ 9444-007-2003 tip BF ( so prikaz na fre...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Алтернативна медицина

09 авг 17:27Puls Oksimetar

Nov neupotrebuvan puls oksimetar so oled displej raboti na 2 AAA bate...


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

09 авг 09:38Invalidska kolicka

Podesuvacka cena 5600 den 072 555 302


5.600 МКД
или предлог цена
08 авг 12:15Bprodavam zivin apart za pritisok

ZIVIN APARAT ZA PRITISOK GERMANSKI


2 МКД
или предлог цена
08 авг 08:47Prodavam medicinski antidekubit dushek

Prodavam medicinski dushek so vozdushni pernicinja, ispraven i dopoln...


1.900 МКД
или предлог цена
- 24 % Попуст
2.500 МКД
07 авг 10:20Кревет за масажа (krevet za masaza)

Se prodava koristen krevet za masaza krem boja. Poseduva aksesoari: (...


180 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Масажа и Сауна

06 авг 18:45Stomatoloska stolica

Se prodava Rtg Panorama i stomatokoski stol na staro.Cena po dogovor....


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Стоматолошка грижа

06 авг 11:30PELENI ZA VOZRASNI 16 paketi

Prodavam 9 neotvoreni paketi peleni za vozrasni 360 den paket ili ...


1 €
или предлог цена
05 авг 22:34Periki od 2000den

Zavisi od dolzinata 078521252


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

04 авг 10:52Nova profi masinka za shisanje i bricenje

Profesionalna masinka za shisanje i bricenje


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

03 авг 12:12Ray Ban Justin

Prodavam Ray Ban Justin naocari za sonce (standard size 54mm) lani se...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Оптички уреди / Очила

02 авг 10:24VOGUE-original bez ostetuvanja

Ocila za sonce Elegantni, mnogu zacuvani, bez ostetuvanja plateni s...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Заштита од сонце

02 авг 10:23дубак - одалка

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
01 авг 19:30Се продаваат два стерилизатори

Стерилизатори се користени, очувани и во исправна состојба. Цена е по...


1.000 МКД
или предлог цена
01 авг 18:10Се продава масичка за масажа

Масичката е релативно нова и очувана. Тел.071 349-130 Ненад.


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Масажа и Сауна

01 авг 18:00Fen

Se prodava koristen fen , raboti ama mu e potrebna dodatna popravka ....


6 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

01 авг 11:53Drveni palki za baseball

Drveni palki za baseball TEL 075 248 405


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

31 јул 22:47APARAT ZA KISLOROD (OKSIGENATOR)Philips Respironics EverFlo

APARAT ZA KISLOROD (OKSIGENATOR)Philips Respironics EverFlo Prodava...


27.000 МКД
или предлог цена
31 јул 13:08Kleksan Clexane 0.4

Se prodava kleksan od 0.4 koi sto ni ostana vishok. Rok na upotreba v...


1.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

30 јул 13:42APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

Компактен дигитален апарат за мерење на крвен притисок и пулс на срце...


1.099 МКД
или предлог цена
30 јул 08:21BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температур...


799 МКД
или предлог цена
30 јул 08:20Prodavam pomagalo za kicma

Prodavam pomagalo za kicma


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

29 јул 19:17Mиризливи стапчиња + Држачи за стапчиња

Mini sticks 50 RED SANDAL 100 JIMPU 120 Himalaya 200 држачи...


50 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Благосостојба и Wellness

28 јул 13:31Sauni - Sauna

.Ослободете се од стресот, Непријател број 1 на вашето здравје на здр...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Масажа и Сауна

28 јул 09:31Tretman so Bioenergija za podobruvanje na zdravjeto

Bioenergijata e mnogu mokna metoda za odbana od stres, go podignuva i...


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Масажа и Сауна

25 јул 18:09Нов ОКСИМЕТАР за контрола на сатурација

Апарат за мерење кислород во крв, посебно корисен е за асматичари, а ...


500 МКД
или предлог цена
24 јул 18:49Ekonomik Parfemi ORIGINAL

Se prodavaat Ekonomik zenski i mashki parfemi na golemo i malo za Sko...


199 МКД
или предлог цена
23 јул 11:15Borov Sirup od Berovo

Borov med sirup, prozvoden e vo Berovo vo cista i zdrava sredina so d...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Алтернативна медицина

15 јул 09:48Dolga plava perika-Glanc nova

Dolga ,celata so lokni Samata dolzina dozvoluva pravenje poveke friz...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

15 јул 08:39одалка - дубак

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
14 јул 16:12ВИТАФОН тип BF

prod. 1 digitalen VITAFON ТУ 9444-007-2003 tip BF ( so prikaz na fre...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

14 јул 16:12Nova

Kombinirana wc kolicka cena 4500 072 555 302


4.500 МКД
или предлог цена
10 јул 10:07Кислороден концентратор / Kisloroden koncentrator Air-5

Кислороден концентратор наменет за континуирана кислородна терапија з...


500 €
или предлог цена
05 јул 13:09Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам