Подкатегорија:
                   
52 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

odalka - dubak

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
09 авг 17:27Invalidska kolicka

Podesuvacka cena 5600 den 072 555 302


5.600 МКД
или предлог цена
08 авг 12:15Bprodavam zivin apart za pritisok

ZIVIN APARAT ZA PRITISOK GERMANSKI


2 МКД
или предлог цена
08 авг 08:47Prodavam medicinski antidekubit dushek

Prodavam medicinski dushek so vozdushni pernicinja, ispraven i dopoln...


1.900 МКД
или предлог цена
- 24 % Попуст
2.500 МКД
07 авг 10:20PELENI ZA VOZRASNI 16 paketi

Prodavam 9 neotvoreni paketi peleni za vozrasni 360 den paket ili ...


1 €
или предлог цена
05 авг 22:34дубак - одалка

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
01 авг 19:30Се продаваат два стерилизатори

Стерилизатори се користени, очувани и во исправна состојба. Цена е по...


1.000 МКД
или предлог цена
01 авг 18:10APARAT ZA KISLOROD (OKSIGENATOR)Philips Respironics EverFlo

APARAT ZA KISLOROD (OKSIGENATOR)Philips Respironics EverFlo Prodava...


27.000 МКД
или предлог цена
31 јул 13:08APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

Компактен дигитален апарат за мерење на крвен притисок и пулс на срце...


1.099 МКД
или предлог цена
30 јул 08:21BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температур...


799 МКД
или предлог цена
30 јул 08:20Нов ОКСИМЕТАР за контрола на сатурација

Апарат за мерење кислород во крв, посебно корисен е за асматичари, а ...


500 МКД
или предлог цена
24 јул 18:49одалка - дубак

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
14 јул 16:12Nova

Kombinirana wc kolicka cena 4500 072 555 302


4.500 МКД
или предлог цена
10 јул 10:07Кислороден концентратор / Kisloroden koncentrator Air-5

Кислороден концентратор наменет за континуирана кислородна терапија з...


500 €
или предлог цена
05 јул 13:09Zivin aparat za merenje krven pritisok - MADE IN JAPAN

Prodavan aparat za merenje krven pritisok, postar model no voopsto ne...


50 €
или предлог цена
03 јул 13:49Stegaci za koleno

Mnogu malku koristeni.Golemina 3XL. Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
02 јул 18:29PELENI ZA VOZRASNI 16 paketi

Prodavam 18 neotvoreni paketi peleni za vozrasni L 360 den paket Kar...


360 МКД
или предлог цена
30 јун 22:51Sterilizator za sekakov vid na instrumenti

High Temperature sterilization 28*22*25cm 6kg Included: custom cle...


370 €
или предлог цена
22 јун 00:47Invalidska kolicka

Podesuvacka cena 5600 den 072 555 302


5.600 МКД
или предлог цена
15 јун 07:41Problem so srasnati nokti!

Kompleten set za spravuvanje so problemot na srasnati nokti... Efekt...


600 МКД
или предлог цена
03 јун 11:57BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температур...


799 МКД
или предлог цена
03 јун 11:56BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температур...


799 МКД
или предлог цена
03 јун 11:56Invalidska kolicka

Podesuvacka so polni gumi cena 5600 den 072 555 302


5.600 МКД
или предлог цена
19 мај 17:18NOVO APARATCE ZA OSTETEN SLUH

NOVO APARATCE ZA OSTETEN SLUH


1.000 МКД
или предлог цена
16 мај 10:48INVALIDSKA KOLICKA NOVA

Pprodavam nova invalidska kolicka stara eden mesec ao fiskalna i gara...


10.000 МКД
или предлог цена
19 апр 10:20Invalidska kolicka

Cena 5600 den 072 555 302


5.600 МКД
или предлог цена
12 апр 15:50NOV APARAT SO ZIVA

NOV APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK SO ZIVA-TOCEN I PRECIZEN. MO...


1.400 МКД
или предлог цена
06 апр 13:20DIGITALEN TOPLOMER / TERMOMETAR

Дигитален топломер за мерење телесна температура + батерија - едно...


350 МКД
или предлог цена
28 фев 12:43NOV ZIVIN APARAT ZA PRITISOK

NOV ZIVIN APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK Tel. 071 264 065


1.400 МКД
или предлог цена
13 фев 09:22Медицински корсет

Медицински корсет. Нов, неискористен. Материјал Пластика. Со два стег...


500 МКД
или предлог цена
24 јан 12:12PULS OKSIMETAR OXIMETER ОКСИМЕТЕР + FUTROLA

NOV Puls Oximetar + platnena futrola + baterii -meri saturacija/za...


599 МКД
или предлог цена
14 јан 14:48Продавам апаратче за уши

Продавам ново, неупотребувано апаратче за уши.


800 МКД
или предлог цена
25 дек 13:49Ortopetsko pomagalo za kicma

Kupena vo medikus nova ne nosena cena povolna I po dogovor so anatoms...


1 €
или предлог цена
19 дек 21:07Продавам електричен медицински кревет

Електричен медицински кревет со две функции на движење на долниот дел...


40.000 МКД
или предлог цена
12 дек 15:23Philips Respirator

Се продава апарат за кислородна подршка Philips Respirator EverFlo OP...


32.000 МКД
или предлог цена
11 дек 21:18Novi aparati za merenje krven pritisok

Najtocni aparati za merenje krven pritisok.


599 МКД
или предлог цена
27 ное 10:10Prodavam invalidska kolicka INVACARE

Donesena od Holandija , Invacare invalidska kolicka 100 e.


100 €
или предлог цена
19 окт 16:38Pedijatriska digitalna vaga za bebinja, (вага ваги )

Se prodava vaga za bebinja do 15 kg. Moze da se bazdari, nikogas ne e...


150 €
или предлог цена
08 окт 18:46Продавам KN95 Маски екстра квалитет и цена

🛡KN95/FFP2 Maski so ekstra kvalitet🛡 💰 Parce - 15 den.💰 🚛 ...


15 МКД
или предлог цена
24 сеп 12:41NOVO APARATCE ZA OSTETEN SLUH

NOVO APARATCE ZA OSTETEN SLUH


1.500 МКД
или предлог цена
13 јун 18:36Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам