Куманово
                   
8047 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CHEVROLET TRAX 1.7 D 96 KW 131 PS 2015 AUTOMATIK FUL OPREMA

CHEVROLET TRAX 1.7 TD 96 KW 131 PS 2015 KOLA E SO FUL OPREMA DIGITA...


12.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

17 јан 20:44Промовирано

Bombi sveri xantia NOVI 1200 ден парче

SUSPENSION SPHERE.C XANTIA (БОМБИ) Н...


1.500 МКД
или предлог цена
29 јан 22:04Промовирано

BMW 320D 150KS FACELIFT 2001

Kolata e vo super sostojba registrirana so zelen karton atest folii n...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.850 €
Куманово

Автомобили

Денес 12:40Промовирано

OPEL MOKKA

Mokka 4x4 96kw 131ks 2014 go klima servo volan centralno so 2 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:14OPEL ADAM 1.2

Opel Adam 1.2 51kw 70 ks abs klima servo volan komandi na volan ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:12MERCEDES( E 270 CDI 130 KW )AUTOMATIC

Kolata evo odlicna sostojba 270 cdi 130 kw Reg do 11 2023 I zelen ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:02PEUGEOT( 207 1.6 HDI 80KW) NOV UVOZ CH

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭 1.6 hdi 80kw God na 2008 K...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:02VW POLO (1.4 TDI 51kw ) NOV UVOZ CH

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭 1.4 tdi 51 kw God na pr 200...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:02VW GOLF( 1.9 TDI 77KW) NOV UVOZ

Kolata e Uvezeno Od Germanija 🇩🇪🇩🇪 1.9 tdi 77kw God na pr 2005...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:02VW POLO (1.2 TDI 55KW ) NOV UVOZ GERMANIJA

Kolata e Uvezeno Od germanija 🇩🇪 1.2 tdi 55kw God na pr 2011. ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:02BMW (120 D177 KS ) NOV UVOZ CH

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭 120 d 177ks God na pr 2008 Eu...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:02SEAT ALTEA( 2.0 TDI 103 KW 8w) AUTOMATIC

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭 Reg na mk tabli do 04 2023 I ze...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:02Traktor Zetor 5011 4x4 duplak

Barajte na 072 22 11 08 Ivica Barajte na 072 22 11 08 Ivica Hid...


5.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Lancia Delta 2008 190 PS

Se prodava Lancia Delta od 2008 godina, 140 kw/190 PS. Ima pominati...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.100 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00GOLF 7 2.0 4X4 2015

GOLF 7 2.0 HIGHLINE 4X4 GODINA 2015 KM 190.000 FUL OPREMA P...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Honda Accord 2.2 i-DTec 12/13

Kolata e donesena od Svajcarija so realni km i servisna kniska do pos...


11.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.700 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Mercedes-Benz CDI

Se prodava Mercedes-Benz 213KA CDI SPRINTER Voziloto e vo odlicna so...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:00BMW E90 318D FACELIFT 2009 god. 143ks

Se prodavav bmw e90 facelift 2009 godina. od oprema poseduva: -Kozh...


7.990 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.250 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Neoplan

071743797


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автобуси

Денес 13:00Bmw 116 Diesel

Voziloto e vo extra dobra sosotojba. Oprema: -8 Novi gumi letni i z...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 207 cc 1.6 benzin turbo 110kw SWISS

Peugeot 207cc kabrio 1.6 benzin turbo 110kw/150ks najdobrite i najpog...


3.890 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.950 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00AUDI A6 2.0 TDI 2014 Swiss Automatik

Audi A6 2.0 TDI Automatik F1 140kw/190ks mnogu ekonomicni motor 2.0...


19.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Golf VI HIGHLINE

Se prodava golf VI 1.6 TDI 105 KS povekje info na tel 071614099


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00VOGE 500 AC

Поминато 0 км (нов од салон) Tехнички податоци: • зафатнина: .......


6.890 €
или предлог цена
Денес 13:00RBS 150

Tехнички податоци: • зафатнина: .............................. 124...


1.550 €
или предлог цена
Денес 13:00TRITON 200

Tехнички податоци: • зафатнина: .............................. 196...


1.790 €
или предлог цена
Денес 13:00CHILI 330

Oпис: Технички податоци: ▪ мотор: ______________ 270,5 cm3 /4-та...


4.490 €
или предлог цена
Денес 13:00VOGE 300 RALLY

Tехнички податоци: • зафатнина: .............................. 292 ...


4.690 €
или предлог цена
Денес 13:00Prodavam PEUGEOT 1007 1.8 Benzin Avtomatik 2008 god.

Prodavam PEUGEOT 1007 1.6 benzin avtomatik 2008 god. so pominato 128...


3.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00BMW 420 GranCoupe

TEL 070211636 PERO CENATA E ZA VO KESH 19.900 -FIKSNO Bmw 420d 2...


19.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Nissan Qashqai 2.0 DCI 110kw 4×4 Swiss Mk.tabli

Nissan Qashqai 2009/8 GOD 12MESEC 4*4 2.0 dci Avtomatik 110kw/150ks n...


6.990 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

SKODA FABIA 1.4 BENZIN 2006 god.UVOZ SVAJCARIJA

SE PRODAVA SKODA FABIA 1.4 BENZIN 2006...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:56PEUGEOT 207 1.4 BENZIN 2008 GOD. UVOZ SVAJCARIJA

SE PRODAVA PEZO 207 BENZIN 1.4 2008...


4.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:56Se prodava Opel Korsa 1.3 CDTI vo odlicna sostojba

Se prodava Opel Korsa 1.3 CDTI vo super sostojba so ful oprema. Novi ...


3.550 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:50Bmw 535 d bi turbo

Se prodava so site servisni napaen so historia servisna uvezen ot ch ...


18.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:49  НОВ ОГЛАС

Bmw 730d

Se prodava so site platen davacki do rek uvezen ot ch ch ch kolata se...


16.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:49Bmw 750xd.Ld

Se prodava so servisiren kolem servisi


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:49Bmw 730d

Se prodava so site pllaten davacki do rek uvezen ot ch ch ch so servi...


18.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:48SKODA SUPERB 2.0TDI*DSG* NOV UVOZ OD SVAJCARIJA

Prodavam Skoda Superb 2.0TDI DSG 2015/16god uvezena od Svajcarija kup...


19.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
20.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 12:46BMW 218d LUXURY 2017GOD NOV UVOZ OD CH AVTOMATIK

Prodavam BMW 218D LUXURY paket najvisoko nivo na oprema kupeno od pri...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:45Renault Clio 1.2 lpg

Renault Clio 1.5 dci - dizel od 2003 god. ne e od uvoz, najekonomice...


1.650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:45BMW 320D 150KS FACELIFT 2001

Kolata e vo super sostojba registrirana so zelen karton atest folii n...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.850 €
Куманово

Автомобили

Денес 12:40Se prodava Daewoo Tacuma

Motor 1.6 so atestiran plin,servisiran registriran do 5 5 2023 so ful...


1.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:29Страна 1 од 202

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам