Аеродром
                   
2226 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 авг 10:05Промовирано

Vivax inverter -25 A+++

VIVAX инвертер клима уредот Е Design PRO отсега со намалена цена од 3...


39.990 €
или предлог цена
24 јан 17:56Промовирано

Protocen bojler siemens 18kW

Prodavam ispraven malku koristen protocen bojler siemens 18 kW


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Денес 06:58Protocen boljer Simens 21400

Se prodava protocen boljer,koristen 3 godini 21kw


12.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 06:51PRAVOSMUKALKA/USISIVAC/ ПРАВОСМУКАЛКА/

КОМПЛЕТНО ИСПРАВНА, СО СИТЕ ДОДАТОЦИ, МАХ.СНАГА -1800W. СО ЕЛЕКТРОНС...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 05:18KLIMATIZACIJA:Montaza,Demontaza i Servis

Izrabotuvame montaza i demontaza na site vidovi klimi: •servis na sit...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:39IKEA stol klackalka fotelja

Se prodavaat ikea stolici cena 100 eu ili 6200 den spakuvani vo kut...


6.200 МКД
или предлог цена
Вчера 22:34Trpezariska masa so 6 stolcinja

Samo Masata 2500 den i stolcinjata se prilicno socuvano i tie 2500 d...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:09IZRABOTKA NA MEBEL OD PALETI

za poveke info pobarajte ne na fb stranata mebel od paleti BULI (V...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 21:56BEZICNA PHILIPS PRAVOSMUKALKA

Nova pustena nekolku pati, najmokjnata pravosmukalka od Philips model...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:35ТЕРМО ПЕЧКИ 6kw 4kw 3,5kw

Печките се во супер исправна состојба Се продаваат комплет а може и ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:21Tesy bojler 80l 2kW

Prodavam Tesy bojler 80l 2kW koristen 1.5 god.


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:55Prodavam nova pateka 446×80

Patekata e nova,voopšto neupotrebuvana. Dimenzii 446×80. 079245683


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:45Prodavam nov tepih 290×190

Tepihot e nov voopšto ne e upotreben. Si stoi spakuvan. Dimenzii idea...


2 €
или предлог цена
Вчера 20:45STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE

TAPACIRANJE NA SITE VIDOVI: ✔️STOLICI ✔️FOTELJI ✔️KANCELARISKI STO...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:58Novi IKEA klub masi 90x55 hrast crni beli

Novi neotpakuvani


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:58KANCELARISKA FOTELJA KAKO NOVA

PRODAVAM KANCELARISKI FOTELJI MALKU KORISTENI POVEKE MODELI 2000 den...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:47RADIATOR NA STRUJA ULJEN KAKO NOV

PRODAVAM RADIATORI ULJNI NA STRUJA MALKU KORISTENI POVEKE TIPOVI I R...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:47TUS KADI,TUS KABINI I PARAVANI PO NARACKA

-prodavam kadi i tus kadi so kabini -izrabotuvam paravani za kadi il...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Вчера 19:23TUS KADI,TUS KABINI I PARAVANI PO NARACKA

-prodavam kadi i tuskadi so kabini -izrabotuvam paravani za kadi ili...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Вчера 19:23TUS KADI,TUS KABINI I PARAVANI PO NARACKA

-prodavam kadi i tus kadi so kabini -izrabotuvam paravani za kadi il...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Вчера 19:23TUS KADI,TUS KABINI I PARAVANI PO NARACKA

-prodavam kadi i tus kadi so kabini -izrabotuvam paravani za kadi il...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Вчера 19:23Salonit tabli/ Салонит табли

продавам салонит табли 070-724-101


120 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Вчера 19:23Душек за спална 180х200

Се продава душек за спална со димензии 180х200 Телефон 078304858


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

Вчера 19:12Trpezariska masa nova

Trpezariska masa nova neupotrebuvana Farban mediapan so masivno drvo...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:16Vilerov goblen Bogorodica

Prodavam original Vilerov goblen Bogorodica , vramen. Dimenzija 40...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:55Prodavam tri lusteri

Prodavam 3 lusteri koristeni dva isti so 6 sijalicni mesta eden so ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

Вчера 17:54prodavam mali gobleni

prodavam vrameni vilerovi gobleni 2.000 den. - parce


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:54Iznajmuvanje Konjopoi

Iznajmuvame visoki masi (konjopoi) za sekakov vid na proslava. Sekoi ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:26Aluminska Roletna so motor

Prodavam nova nemontirana aluminska roletna bela boja so motor i dale...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:19panelen radiator

Panelen radiator marka Delonghi 120cm odlicen kvalitet, koristen bez ...


3.800 МКД
или предлог цена
Вчера 17:19BAGAT

Prodavam ispravna masina za sienje, VRTETE NA 075 470 784


1 €
или предлог цена
Вчера 17:18  НОВ ОГЛАС

Plinski sporet so plinska rerna

Prodavam ispraven plinski sporet so plinska rerna, BARAJTE NA 075 47...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:15  НОВ ОГЛАС

Јамболии - Jambolii 2,2 х 1,6 m

Се продаваат рачно изработени волнени јамболии во одлична состојба, ц...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:31Јамболии - Jambolii 2,2 х 1,3 m

Јамболии - Jambolii 2,2 х 1,3 m Се продаваат јамболии во одлична с...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:31Готвач - Gotvac FlavorWave Turbo Oven

Се продава сочуван апарат за готвење со инфрацрвени зраци и топол воз...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:31Помагало со рачки за WC школка

Се продава пластично Помагало со рачки како надградба за WC школка ко...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 16:30ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT ROLO ZEBRA VENECIJANER

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:29Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Ком...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 16:15Philips Saeco POEMIA

Kafematot e socuvan i redovno odrzavan


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:50Beco bks5423

Се продава правосмукалка BECO Моќност:1550W Вмукувачка моќ:320W Ка...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:50VARIOLAJT ROLO ZEBRA ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


12 €
или предлог цена
Вчера 15:36Страна 1 од 56

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам