176 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MELNICA-MELACKA ZA FURAZNI KULTURI ZA ZTOCNA HRANA

Еднофазна мелница за сточна храна, комбинирана за зрна и цели кочани....


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Aparat za zavaruvanje Varstroj Trofazen

180 A na trofazni 400 volti, topi i 3.25mm bazicni elektrodi Moze i ...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Денес 10:25PLASTICNI POILKI NIPLI ZA SEKAKVI PTICI

-PRODAVAM PLASTICNI POILKI ZA VODA ZA SEKAKOV VID NA PRICI LESNO I BR...


35 МКД
или предлог цена
Денес 08:36INFRACRVENA SIJALICA ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOK NA PILINJA

- PRODAVAM CRVENA INFRARED SIJALICI ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOKJ NA ...


550 МКД
или предлог цена
Денес 08:34ELKTRONSKI DIGITALEN PRECIZEN TERMOSTAT ZA INKUBATORI

- DIGITALEN ELEKTRONSKI PRECIZEN TERMOSTAT ZA INKUBATORI I DRUGI PREC...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:34LABARATORISKI TERMOMETAR ZA INKUBATOR I KALIBRACIJA

- PRODAVAM NOVI PRECIZNI GERMANSKI LABARATORISKI TERMOMETRI ZA PRFESI...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:32DIGITALEN TAJMER KONTROLER AC 220V 10A 1500W

- PRODAVAM DIGIGITALNI VREMENSKI TAJMERI KONTROLERI POVEKENAMENSKI ZA...


800 МКД
или предлог цена
29 мар 18:24INVERTER DC12v-AC220v DO 300w ZA INKUBATOR I DRUGI NAMENI

INVERTERI ZA POVEKENAMENSKA UPOTREBA SO MAX JACINA DO 300W ZA INKUBAT...


2.500 МКД
или предлог цена
29 мар 18:24Co2 aparat sip italija

Ispraven bez boca 5000 den fiksno


5.000 МКД
или предлог цена
29 мар 14:09Boca za co2 so manometri

Nova polna so novi manometri cena 7000 den


7.000 МКД
или предлог цена
29 мар 14:05MINI OKSIGEN ZAPALKA SO REGULACIJA NA TOPENJE DO 1300c

- PRODAVAM MINI ZAPALKA OKSIGEN ZA TOPENJE I LEPENJE SO NAGREVANJE NA...


700 МКД
или предлог цена
28 мар 22:03DIGITALEN PH-METAR ZA MERENJE ALKALNOST I KISELOST NA VODA

PRODAVAM DIGITALNI PH-METRI ZA MERENJE TVRDOST-GUSTINA NA VODA ( ALK...


1.200 МКД
или предлог цена
28 мар 18:06INFRACRVENA SIJALICA ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOK NA PRASINJ

- PRODAVAM CRVENA INFRARED SIJALICI ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOKJ NA ...


550 МКД
или предлог цена
27 мар 21:31VLAGOMER ZA MERENJE VLAZNOST NA PELETI,SENO,PAMUK,RAZNI SURO

- PRODAVAM VLAGOMER ZA BRZO PRECIZNO I EFIKASNO MERENJE VLAZNOST NA: ...


5.500 МКД
или предлог цена
27 мар 21:29POTENCIOMETAR AC 220V 4000W REGULATOR NA ELEKTROMOTOR ,GREAC

- PRODAVAM POTENCIOMETRI AC220V DO 4000W MODUL ZA REGULACIJA NA VRTEZ...


800 МКД
или предлог цена
27 мар 21:28DIGITALEN TERMOSTAT KONTROLER NA TEMPERATURAOD -50 DO 90c

DIGITALEN TERMOSTAT KONTROLER NA TEMPERATURA SO REGULACIJA OD -50 DO...


1.200 МКД
или предлог цена
27 мар 21:28LUKSOMER-LUXMETER SVETLOMER FOTOMETAR DIGITALEN

PRODAVAM NOVI LUKSOMERI ZA MERENJE JACINA NA SVETLINA VO LUKSI SO SI...


1.500 МКД
или предлог цена
25 мар 07:41DIGITALEN TAJMER KONTROLER NA 220V-30A VREMENSKO RELE

- DIGITALEN VREMENSKI TAJMER ZA VKLUCUVANJE I ISKLUCUVANJE NA ODREDEN...


1.400 МКД
или предлог цена
25 мар 07:41TERMOMETAR SO VLAGOMER ANALOGEN KOMBINIRAN DO 120c

- PRODAVAM KOMBINIRANI ANALOGNI TERMOMETRI SO VLAGOMETAR ZA SAUNA DO ...


1.000 МКД
или предлог цена
25 мар 07:40TERMOSTAT-HIDROSTAT ZA VLAGA-TAJMER 3 VO 1 ZA INKUBATOR

- PRODAVAM DIGITALEN ELEKTRONSKI TERMOSTAT HIDROSTAT I TAJMER 3 VO 1 ...


2.800 МКД
или предлог цена
25 мар 07:39DIGITALEN HIDROSTAT ZA REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBATOR

- DIGITALEN HIDROSTAT ZA DIGITALNO REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBAT...


1.300 МКД
или предлог цена
25 мар 07:39TERMOSTAT SO HIDROSTAT ZA INKUBATOR I DRUGI NAMENI

- PRODAVAM TERMOHIDROSTAT ZA DIGITALNA PRECIZNA REGULACIJA NA TEMPER...


2.000 МКД
или предлог цена
25 мар 07:38OVLAZNUVAC-ISPARUVAC ZA VLAZNOST NA INKUBATOR ILI PROSTORIJA

- OVLAZNUBAC ZA INKUBATOR ILI PROSTORIJA NA ADAPTER 24V , ZA KONTROLI...


1.000 МКД
или предлог цена
25 мар 07:38DIGITALEN TERMOSTAT-KONTROLER ZA REGULIRANJE TEMPERATURA

- DIGITALEN TERMOSTAT-KONTROLER SO VODOOTPORNA SONDA ZA REGULACIJA I ...


800 МКД
или предлог цена
25 мар 07:14DIGITALEN TERMOMETAR SO VLAZNOST ZA NADVORESNA I VNATRESNA

Дигитален термометар / мерач на влажност за надворешна и внатрешна те...


500 МКД
или предлог цена
25 мар 07:14DIGITALEN UBODEN KUGINSKI TERMOMETAR SO ALARM I TAJMER

- PRODAVAM DIGITALEN KUHINSKI TERMOMETAR SO OGNOOTPORNA SONDA VO VID ...


1.200 МКД
или предлог цена
25 мар 07:14LABARATORISKI TERMOMETAR ZA INKUBATOR I KALIBRACIJA

- PRODAVAM NOVI PRECIZNI GERMANSKI LABARATORISKI TERMOMETRI ZA PRFESI...


1.000 МКД
или предлог цена
23 мар 09:25ANALOGEN TERMOMETAR SO VLAGOMER SO KALIBRACIJA

- GOLEM GRUZEN PRECIZENANALOGEN KOMBINIRAN TERMOMETAR SO VLAGOMER SO...


1.000 МКД
или предлог цена
23 мар 07:54DIGITALEN TERMOSTAT-KONTROLER ZA REGULIRANJE TEMPERATURA

- DIGITALEN TERMOSTAT-KONTROLER SO VODOOTPORNA SONDA ZA REGULACIJA I ...


800 МКД
или предлог цена
21 мар 09:23TERMOSTAT SO HIDROSTAT TAJMER KONTROLER ALARM ZA INKUBATOR

- PRODAVAM ELEKTRONSKI DIGITALEN KONTROLER ZA INKUBATOR SO SEKAKVI OP...


3.500 МКД
или предлог цена
21 мар 09:23BESKONTAKTEN LASERSKI TERMOMETAR OD -50 - +380C

- PRODAVAM DIGITALEN BESKONTAKTEN LASERSKI TERMOMETAR ZA MERENJE NA S...


1.200 МКД
или предлог цена
20 мар 08:35MOTORCE ZA INKUBATOR ZA VRTENJE NA JAJCA

PRODAVAM MOTORCINJA ZA VRTENJE NA FIOKI SO JAJCA VO INKUBATOR UNIVERZ...


800 МКД
или предлог цена
20 мар 08:32AVTOMATSKI I INKUBATOR ZA 24 JAJCA DIGITALEN

AVTOMATSKI DIGITALEN INKUBATOR ZA VEDENJE PILINKA OD RAZLICNI PTICI S...


5.800 МКД
или предлог цена
20 мар 08:26DIGITALEN TERMOSTAT KONTROLER NA 220V-24V-12V UNIVERZALEN

DIGITALEN TERMOSTAT KONTROLER ZA REGULACIJA NA TEMPEEATURATA UNIVERZA...


800 МКД
или предлог цена
19 мар 16:13VAGA GRAMSKA DIGITALNA SO PRECIZNOST OD 0.01g

DIGITALNA DZEBNA VAGA ZA PROFESIONALNO I PRECIZNO MERENJE NA RAZLICNI...


600 МКД
или предлог цена
19 мар 16:13MULTIFUNKCIONALEN-LASER- ZA HORIZONTALNO I VERTIKALNO MERENJ

-PRODAVAM NOVI MULTIFUNKCIONALNI LASERI ZA PRCIZNO PROFESIONALNO LASE...


1.200 МКД
или предлог цена
19 мар 16:11VLAGOMER ZA SEKAKVI ZRNESTI KULTURI

- PRODAVAM VLAGOMERI ZA MERENJE NA VLAZNOST NA POVEKE VIDOVI ZRNESTI ...


3.500 МКД
или предлог цена
19 мар 16:11Black & Decker електрична пила

24 - Како нова По карго не праќам !!! Контакт само на Viber или...


2.000 МКД
или предлог цена
19 мар 10:48INVERTER DC12v-AC220v DO 300w ZA INKUBATOR I DRUGI NAMENI

INVERTERI ZA POVEKENAMENSKA UPOTREBA SO MAX JACINA DO 300W ZA INKUBAT...


2.500 МКД
или предлог цена
18 мар 20:05POTENCIOMETAR 10 000W NA 220V ZA REGULACIJA

- POTENCIOMETAR 10 000W NA 220V ZA REGULACIJA NA VRTEZI NA ELEKTROMOT...


1.300 МКД
или предлог цена
18 мар 20:05Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам