Карпош
                           
8200 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LUX STAN VO ADORA DIAMOND GARDEN 51M2

IZDAVAM OPREMEN STAN VO ADORA DIAMOND ZGRADATA E VO BLIZINA NA PAZAR...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Се издава Ресторан со Игротека Астера

Се издава комплетно опремен Ресторан со Игротека Астера во Тафталиџе....


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 13:00Промовирано

Се издава комплетно наместен стан кај Сити Мол

Се издава комплетно наместен стан во Карпош 4, во близина на Сити Мол...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:27Промовирано

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава нов стан во Дебар Маало, кај Кино Карпош , поседува...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:10Se izdava cetirisoben stan 120m2 Taftalidze Vero 2

sifra 22 487 Se izdava prazen stan od 120m2 so dve kupatila, eden ...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:04КОЗЛЕ ЖДАНЕЦ издавам целосно наместен стан 63м2

Издавам комплетно наместен стан 63m2, на одлична локација во Козле( в...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:58Стан во Карпош 2

Се продава стан во Карпош 2 Станбена површина 71 м2 + подрум 6м2 ...


98.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
99.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:51Се издава убаво наместен луксузен стан во Козле

Се издава убаво среден и наместен луксузен стан во Козле, две спални ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:41  НОВ ОГЛАС

Се продава нова куќа во Бардовци

Се продава нова куќа со основа од 120м2 на мирна локација во Бардовци...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:39SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO KARPOSH 2 KAJ MIDA

ШИФРА- 685 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува НОВ комплетн...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:37Се издава луксузен стан во Козле

Се издава убаво среден и наместен луксузен стан во Козле, две спални ...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:20  НОВ ОГЛАС

Nov trosoben komplet namesten 70m2 Kozle -Zdanec

sifra 21587 Se izdava kompletno namesten nov trosoben stan 70m2 vo...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:17Урбан Ливинг продава стан во Карпош 1

Urban Living prodava stan na odlicna lokacija vo Karpos 1 pozadi Simp...


155.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:14  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром во Џев...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:13ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош !

Дарма Дома издава нова ГАРСОЊЕРА во Карпош 3 kaj ОКТА, поседува 35 м...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:04ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром кај То...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:04ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Дебар Маало !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан во Дебар Маал...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:03Куќа со базен и камин во Тафалиџе 1 Катастар

Се продава куќа со базен во Тафталиџе 1, во близина на Катастар Ст...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:00  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава стан во Ново Лисиче !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов МОДЕРЕН стан во Ново Ли...


330 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:53ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов луксузен стан во Аеродр...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:52ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов луксузен стан во Аеродр...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:27PLAC VO GORNO NEREZI

Se prodava plac vo Gorno Nerezi 078360630 85€ m²


85 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:18PLAC VO GORNO NEREZI

Se prodava plac vo Gorno Nerezi 078360630 85evra m²


85 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:18Garazi i magacinski prostorii do gimnazija Nova Taftalidze

🗺📍Se prodavaat parking mesta vo garaza i magacinski prostorii na ul...


7.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

Денес 16:18Trosoben stan pozadi TC.CAPITOL na 2kat

Se prodava trosoben stan na 2 kat vo Aerodrom pozadi Capitol mall do ...


125.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:11ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов луксузен стан во Аеродр...


340 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
360 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:064-SOBEN DUPLEKS VO TAFTALIDZE NA MLECEN

35956-TAFTALIDZE 1-na Mlecen, 114 m2, 4-soben, na 7 kat vo zgrada od ...


195.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:443-SOBEN STAN VO KARPOS DO TC LEPTOKARIJA

34999-KARPOS 3-sproti rumunska bolnica, 92 m2, 3-soben, na 4 kat vo z...


145.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:444-SOBEN, NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE 1, ZGRADA DOMINO

34137-TAFTALIDZE 1-zgrada Domino ( Imapeksel 2 ), 90 m2, 4-soben, na ...


160.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:443-SOBEN STAN VO KOZLE VO BLIZINA NA RESTORAN DVA ELENA

32519-KOZLE-vo blizina na restoran Dva Elena, 65 m2, 3-soben, na priz...


85.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:442-soben stan vo Taftalidze 1 kaj Gjorgji Dimitrov/s.35730

35730-TAFTALIDZE 1-kaj gimnazijata Gjorgji Dimitrov, 46 m2, 2-soben, ...


85.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:43SE PRODAVA KOMPLETNO NAMESTEN 3-SOBEN STAN VO KOZLEE

35154-KOZLE-sproti butik Eftinija, 75 m2, 3-soben, na 3 kat vo zgrada...


120.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:43SE PRODAVA KUKJA VO KOZLE

27857-KOZLE-na glavnata ulica, 317 m2 plac, 162 m2 kukja na tri nivoa...


265.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:43Plac vo Zdanec so markica za gradba

26273- ZDANEC-se prodava vo zdanec 1.000 m2 gol plac, so markca za gr...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:43KUKJI I PLACEVI NA PRODAZBA VO BARDOVCI

fotografii od nedviznostite moze da vidite na nasata web strana floks...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:42Kuki i baraki vo Kozle Taftalidze Karpos Zdanec

fotografii od nedviznostite moze da vidite na nasata web strana floks...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:42KUKJI NA PRODAZBA, VLAE, HROM, GJORCE PETROV

fotografii od nedviznostite moze da vidite na nasata web strana floks...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:42SE IZDAVA LUX SAMOSTOJNA KUKJA SO BAZEN VO BARDOVCI

ШИФРА - 1161 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува Луксузна на...


1.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 €
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:35SE PRODAVA STARA KUKJA ZA GRADBA VO VLAE POZADI NEUROMEDIKA

ШИФРА - 1076 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава плац со стар...


180.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:35CETVOROSOBEN STAN VO LUKSUZNIOT KOMPLEKS VERINA

ШИФРА- 457 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува четворособен ...


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:35SE IZDAVA OKEAN KANCELARISKI PROSTOR VO TAFTALIDZE 1-MLECHEN

ШИФРА- 1143 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува наместен ка...


1.500 €
или предлог цена
Денес 15:35SE IZDAVA KUKJA-DVA KATA VO KARPOSH 1-UNGARSKA AMBASADA

ШИФРА - 1261 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува модерна, лу...


2.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:34HALA VO VIZBEGOVO 400m2+170m2

ШИФРА- 344 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува Хала/Магацин ...


2.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 15:34Страна 1 од 206

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам