Гостивар
                           
306 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kuca vo centar , Gostivar !!!

Se prodava kuca 100m2 so dvorno mesto 400m2 garaza 16m2 , vo ulicata ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 00:03se prodava stan

se prodava stan nov vo nova gradba na 5 minuti od centarot na gradot ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

Вчера 21:57kuca

se prodava kuca so 700m2 full namesten uste edna markica ima za grade...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 21:57Се продава плац градежен покрај автопат Тетово-Гостивар

Се продава плац градежен 2.000 м2 покрај автопатот Тетово-Гостивар на...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 09:56Stan kompletno renoviran

Se prodava stan na prizemje 75m kompletno renoviran novi vrati prozor...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
780 €
Гостивар

Станови

Вчера 07:36Se prodava ili menuva za stan

Se prodava, plac od 277m2 vo Maleardi, Gostivar 1... poseduva celosna...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

09 авг 14:20Baram stan ili plac

Baram stan ili plac pokraj avtopatot Gv-Te samo na privatniot lice ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

08 авг 19:41shitet shtepi

shitet shtepi ne afersi te shtepis se kultures shtepija esht e persht...


195.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

08 авг 15:45Стан 75m² на 3-ти кат 8m² подрум, комплет луксузно опремен

Се продава стан од 75m² на 3-ти кат 8m² подрум, комплетно луксузно о...


60.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

07 авг 20:58Vila mavrovo

se izdava vila nova gradba so centralno greenje na struja i kamin na ...


50 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

07 авг 17:21••GRADEZEN PLAC VO NASELBA CIGLANA-GOSTIVAR 650M²••

--Se prodava gradezen plac vo naselba Ciglana Gostivar. Placot e na s...


70 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

07 авг 14:56Gradezen plac so kuka na odlicna lokacija vo Gostivar 185m2

Se prodava plac so 2 kukji(lepenka) na ulica Brakja Ginoski vo Gostiv...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

07 авг 14:55ATAR NA S.ZDUNJE---GOSTIVAR

Br. na parcela 159


41 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

07 авг 08:05SE PRODAVA STAN KOMLETNO RENOVIRAN

Se prodava stan kompletno renoviran -3 sobi na 3 kat -72m kompletn...


57.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

06 авг 10:56Kuca na 3 sprata vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

05 авг 22:19Kukja vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

05 авг 22:19SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA...

SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA VO GOSTIVAR... STANOT ...


65.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

05 авг 19:44Gradezna parcela

Se prodava plac za kuka. Placot se naogja vo Dolna Banjica. Ima urban...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

05 авг 15:28Се продава стан во строг Центар-Гостивар

Се продава стан во строг Центар во Гостивар. Станот располага со повр...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

05 авг 10:51PRODAVAM PLAC VO BLIZINA NA STAR JAVOR

Prodavam gradezen plac ispod zeleznickite prugi vo blizina na star ja...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

05 авг 09:25Se iznajmuva nov stan

Se iznajmuva stan vo nova zgrada vo Gostivar ,do kafe bar "WEST", p...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

05 авг 07:39Se prodavaat udarni parceli okolu ETC Gostivar

Se prodavaat gradezni parceli vtor red okolu ETC Gostivar,za delovni ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

04 авг 17:14Se prodava parcela

Se prodava parcela


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

04 авг 16:32SE PRODAVA PARCELA VO GRADEZEN REON

Se prodava parcela.Parcelata e opfatena so urbanisticki plan,odnosno ...


45 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

04 авг 16:32Kucha vo Naselba Dutlok

Se prodava kucha vo Naselba Dutlok kaj vlezot na medicinskoto uchilis...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 авг 12:01Се продава куќа/куќи во нас.Питарница

Se prodava kukja/kukji vo nas.Pitarnica - Gostivar, so vnatresna povr...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 авг 11:26PRODAVA -IZDAVA

SE PRODAVA ILI IZDAVA luksuzno opremen deloven prostor ,so moznost...


1.480 €
или предлог цена
03 авг 13:00SE PRODAVA objekt vo mavrovo

Se prodava objekt vo mavrovo so pravo na porvrat na DDV ,Mozno e ZAME...


570 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

03 авг 13:00Shitet vend per ndertim ne afersi te pizza MIA

396m2 vend per ndertim ne afersi te lokalit Pizza Mia. Per me shume i...


230 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

03 авг 11:04SHITEN -#SEPRODAVAT-#FORSALE #BANESA #LOKALE-#DELLOVENPROSTO

#SHITEN -#SEPRODAVAT-#FORSALE #BANESA #LOKALE-#DELLOVENPROSTOR #STA...


75 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

02 авг 13:54Plac vo Balindol

Plac vo Balindol. KP.br.922 -plac so povrsina od 816m2, KP.br 925/5...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

01 авг 14:50Deloven I Magacinski Prostor

Се издава деловен простор одличен за болноца.канцеларија, лабараторја...


По Договор
или предлог цена
01 авг 10:34Се продава стан од 80м2

Се продава стан од 80м2 во населба Малеарди Гостивар. Станот се наоѓа...


37.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

01 авг 07:43Se prodava kukja vo Gostivar

Za poveke info zvonete


190.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

31 јул 14:18Se Izdava Deloven Prostor (Prizemje,Podrum i Dvorno Mesto)

Lokalot se naogja vo blizina na City Centar, vo ulicata nakaj Policis...


По Договор
или предлог цена
29 јул 17:57ПЛАЦЕВИ ВО ГЛУВО БРАЗДА

Се продаваат три плаца во општина Глуво Бразда од кои два излегуваат ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

29 јул 11:55Plac Grudajci

Plac/livada vo Grudajci 4844 m2 Izleguva od dvete strani na pat vo gr...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

28 јул 14:56Се бара станови под кирија во близина на општина,суд

Се бараат станови под кирија во близина на општина,суд,болница центар...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

26 јул 10:51Namesten renoviran stan

Se prodava namesten renoviran stan od 54m2 so podrum 4m2 i balkon 3m2...


45.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

25 јул 17:25Se prodava plac vo 7ma zona Gostivar, za gradba na kukja

🗣Се продава плац во населбa 7ма зона, Гостивар До плацот има прис...


170 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

25 јул 14:19Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам