689 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac vo Nizepole Nizopole ( Нижеполе Нижополе)

Se prodava plac vo Nizepole, nad seloto, so prekrasen pogled na Ba...


1 €
или предлог цена
Денес 11:34Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:26Se prodava gradezno zemjiste na patot za Kravari

Se prodava parcela 1735. m2 na 100 metri od carinata (Makoshped)i 50 ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:18Se prodava plac- s. Bistrica- Bitola

Placot e kaj manastirot pred selo Bistrica i ima asfalten pat, struja...


7 €
или предлог цена
Вчера 21:25Logovardi 5000 m2

Se prodava niva 5000 m2 izleguva na dva pata Tel za informacii.075 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:54Plac

Itno se prodava niva(plac) vo atarot na s.Bistrica Bitolsko.Placot e ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:51POGODNO ZA VIKENDICA

Продавам нива 4000m2, погодна за викендица + бавча има струја а блиск...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 11:41SE PRODAVAT ATRAKTIVNI PLACEVI VO DIHOVO

SE PRODAVAT ATRAKTIVNI PLACEVI NA POVEKE LOKACI VO DIHOVO K.P 32...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:11Plac nizopole na sam pat

Se prodava plac nizepole na sam pat izmegu vila pajo i vila babin za...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:59Parcela broj 544 KO Nize Pole

Se prodava del ili 1/4 od parcela broj 544 vo KO Nize Pole, Bitola Pe...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:21Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
Вчера 08:21Zemjiste, Niva Gjavato

Se prodava zemjiste od 3864m2 vo selo Gjavato. Mesto izleguva na pat ...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:04Niva

Se prodava niva na patot resen-prilep vo blizina na petljata kaj krkl...


10 €
или предлог цена
Вчера 02:22Prodavam suma

Prodavam suma vo selo Osoj Kicevsko,5500m2.Tel.078367974


1 €
или предлог цена
Вчера 00:11СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО НИЖЕПОЛЕ, НИЖЕ ПОЛЕ, NIZEPOLE, NIZE PO

Се продава градежно земјиште од 2345 м2 (КП бр.560) во Нижеполе. Парц...


1 МКД
или предлог цена
26 мај 19:14PARCELA ZEMJISTE GJAVATO VO GRADEZEN REON ZA VIKENDICA PLAC

Prodavam parcela vo gradezen reon na selo Gjavato, ramna so pravoagol...


13 €
или предлог цена
26 мај 17:17Plac vo Trnovo

Se prodava plac vo s.Trnovo na sam pat za pelister, nasproti crkvata ...


1 €
или предлог цена
25 мај 20:06Plac vo Trnovo

Se prodava gradezn plac, legaliziran, sloboden za gradba, Pristap od ...


1 €
или предлог цена
25 мај 20:06Baram parcela do 300 m2

Baram parcela do 300 m2 - 400 m2, ,vo atarot na s.Brusnik vo mv.CRV...


1 МКД
или предлог цена
25 мај 18:46Се продава земјоделско земјиште Жабени

Се продава земјоделско земјиште класа 3, со површина 6.057 м2, заведе...


3 €
или предлог цена
25 мај 18:16SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2 Se prodava plac 1100 m2 vo...


110.000 €
или предлог цена
25 мај 17:07Mesto na atraktivna lokacija- Nizepole

Se prodava parcela od 2200 m2 na atraktivna lokacija pod naselba Stre...


26 €
или предлог цена
25 мај 15:31Atraktivno mesto vo Nizopole

Se prodava mesto od 2200 m2 na atraktivna lokacija pod naselba Streze...


26 €
или предлог цена
25 мај 15:31Продавам Лозје Крклино

Продавам Лозје на новиот пат на ОБИЛОЛНИЦАТА кој води од Ресен према ...


50 €
или предлог цена
- 49 % Попуст
99 €
25 мај 13:55Продавам нива позади затворот 10,000м2 место ЧАИР

СЕ ПРОДАВА НИВА КРКЛИНО 10,000м2 местото се вика ЧАИР позади затворот...


3 €
или предлог цена
- 94 % Попуст
50 €
25 мај 13:55ПРОДАВАМ НИВА ГОРНО ОРИЗАРИ

ПРОДАВАМ НИВА ПАРЦЕЛА ГОРНО ОРИЗАРИ 5730м2 ДОСТАПНА СТРУЈА ВОДА СЕ Н...


99 €
или предлог цена
25 мај 13:54Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk oil po noviot pat ...


6 €
или предлог цена
25 мај 08:43LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 300m od poslednata ...


3 €
или предлог цена
25 мај 08:43Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


3 €
или предлог цена
25 мај 08:43Atraktiven Gradezen Plac od 3000 m2

Gradezna Parcela od 3000 m2 Placot se naoga na samiot pat za novite ...


1 €
или предлог цена
25 мај 08:24MESTO NA INDUSTRISKI PAT 1850m2

se prodava mesto na industriski pat nasproti JAVOR DISTRIBUTIVEN 1850...


1 €
или предлог цена
25 мај 08:12Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj

Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj od 2000 m² i 3000 m². Cena po do...


1 €
или предлог цена
25 мај 02:30SE IZDAVA PLAC DO BIS AUTO VO BLIZINA NA SINPEKS HIDROTEK

- SE IZDAVA PLAC - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistrale...


По Договор
или предлог цена
24 мај 13:48Plac 1460m² NA PATOT ZA S.BRUSNIK-BITOLA

SE RPODAVA PLAC 1460m² NA PATOT ZA S.BRUSNIK-BITOLA MESTOTO SE NAOGA...


По Договор
или предлог цена
24 мај 10:25Се продава градежна парцела 2000м2

Се продава градежна парцела 2000м2 бр на парцела 710 со можност за пр...


1 €
или предлог цена
24 мај 08:50PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI, STAR AERODROM, SO KVADRATURA OD 5280 ...


6.500 €
или предлог цена
23 мај 22:22PRODAVAM PARCELA NA MAGISTRALNIOT PAT POD MASALKO

PRODAVAM PARCELA NASADENA SO NAD 300 STEBLA PAULOVNIJA ELONGATA STEBL...


5 €
или предлог цена
23 мај 19:04Plac na patot za Nizepole

Se prodava plac pokraj patot nad selo Dihovo ima voda struja Broj na...


1 €
или предлог цена
23 мај 13:59СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈИШТЕ НА ПОГОДНА ЛОКАЦИЈА

Се продава земјиште со површина од 11.118 м2 ( КП бр. 445 за КО Бистр...


По Договор
или предлог цена
23 мај 13:00СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО КРКЛИНО СО СИТЕ УСЛОВИ

Плац / Нива во Крклино.


По Договор
или предлог цена
23 мај 12:38Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам