Прилеп
                   
130 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes vario 814D

Varioto e staklo mozi proba novi gumi tovarno 4t ne reg mozi i zamena...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 10:15KUPUVAM VO SEKAKVA SOSTOJBA VW T4 TRANSPORTER

Otkupuvam sekakvi kombina od grupacija na vw cuknati havarisani stari...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 21:19Kombe vario

Mercedes vario nigde ne skapano nosivos 4 tona zvoni na 070 427 245


5.555 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 15:10IVECO DAILY SHLEP VOZILO 35S17 2010GOD

3.0 170hp Se prodava komplet so prikolka Cena na kamionceto bez pri...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 11:40Citroen Jumper 2.2

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 CITROEN JUMPER 2.2 ✅- Patničko 8+1 ✅- Uvoz Avstrija ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 10:13Volkswagen T-5 Tdi 2009god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T-5 Tdi ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 10:13Iveco 65 c18 vo super vozna sostojba

Iveko 2008 vo super sostojba reg do 11 2022


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

18 мај 18:42Peugeot Boxer 2.2 HDI kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Peugeot Boxer 2.2 HDI ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Ho...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

18 мај 14:06Mercedes Sprinter 316cdi Ladilnik 2011god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 Mercedes Sprinter 316 cdi ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

18 мај 14:06Mercedes-Benz Sprinter 416

Mercedes-Benz Sprinter 416 so 23 sedista. Proizvedeno 2002 godina. ...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

18 мај 10:47Mercedes Benz Sprinter

Mercedes Benz Sprinter 516, 515, 416, 413 od 2003 do 2010 godina. Voz...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

18 мај 08:13Fiat Ducato 2.8 JTD, 2003-god, servisiran, novi zimski gumi!

Se Prodava Fiat Ducato 2.8 Jtd, 2003-godina, furgon,230.000 KM realni...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

17 мај 19:05VW Transporter T6 2.0Tdi 2014God.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T6 2.0Tdi ✅- Uvoz Belgija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

17 мај 14:27VW CRAFTER 2.0 Tdi 2017god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 VW CRAFTER 2.0 TDI ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 2017 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

17 мај 14:27ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ, ЗАРИБАНИ ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕНТИ КОМБИЊА

ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ КОМБИЊА, ЗАРИБАНИ КОМБИЊА ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕ...


10.000.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

17 мај 08:50PRODAVAM DELOVI ZA FORD TRANSIT

PRODAVAM DELOVI ZA FORD TRANSIT OD 1990 DO 2000.


999.999.999 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

17 мај 08:50СЕ ПРОДАВА КУКА ЗА МЕРЦЕДЕС СПРИНТЕР КОМБИ

СЕ ПРОДАВА КУКА ЗА МЕРЦЕДЕС СПРИНТЕР КОМБИ ЗА ДЕТАЛИ ЗВОНЕТЕ НА 0...


4.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

17 мај 08:15Ford tranzit maxi 2013 god.

2200 кубици , 195,000 км. димензии на гепек: должина= 396см. ширина=1...


9.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

16 мај 10:52reno trafic furgon so nosac za pvc ili staklo

se prodava vo dobra sostojba 2.0 diesel 43kw so nosac za staklo ilo p...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

16 мај 10:00Prevoz na stoka so kombe

Vrsime prevoz i uslugi so kombe, lokal i niz makedonija


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 мај 22:48Iveco dejli na delovi

Iveco dejli na delovi od 9 do 20 casot


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 мај 10:21Fugon frigo 2019

Furgon frigo dolzina 3500sm sirina 200sm vis 210sm so 2 vrati


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 мај 10:20Menuvac za Fiat Ducato 2.3 JTD 2007

Menuvacot e so 6 brzini


700 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 мај 02:36KUKA ZA MERCEDES KOMBE

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 мај 22:51MERCEDES SPRINTER 515 CDI - DUPLAK - TERMOKING - 2008

KOMBETO E VO ODLICNA SOSTOJBA 2.2 MOTOR - 110 KW . SO REALNI KILOME...


9.800 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 мај 13:00FORD TRANZIT 2.2 TDCI - 2008 - TERMOKING

KOMBETO E REDOVNO REGISTRIRANO I SERVISIRANO . ISPRAVNA SOSTOJBA ZA ...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 мај 13:00FORD TRANZIT CUSTOM - 2014 - TERMOKING - KAKO NOVI

Топ состојба!!! Не се увезени, имаме 2 исти.


9.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 мај 13:00VW Transporter T6 2.0Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T6 2.0Tdi ✅- Uvoz Belgija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 мај 11:58Itno se prodava Renault Master

Itno se prodava Renault Master tel.079321658 Igor


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

11 мај 23:15Renault Master

ITNO ITNO ITNO se prodava Renault Master poveke informacii 079321658 ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

11 мај 23:15Se prodava dekla za renault master 2.2 ili 2.5

Deklata e vo ispravna sostojba ramna e so garancija izvadena e od ren...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 мај 14:50Se prodavaat delovi za motor za renault master dci 2.2 i 2.5

Delovite se za kombe site se ispravni za poveke info 070 455 391


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 мај 14:50Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 god, patnicko 8+1

Se prodava Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 godina, patnicko 8+1...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 мај 14:27MERCEDES SPRINTER 313CDI patnicko 2004

Mercedes Sprinter 313cdi 2004 godina FUL OPREMA


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 мај 13:23IVECO 50C13 Patnicko kombe KAKO NOVO

Se prodava patnicko kombe IVECO DAILY 50C13 so 21sediste, registriran...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 мај 13:22MERCEDES SPRINTER 313CDI patnicko 2001 god

Se prodava mercedes sprinter 313 cdi 2001 god registrirano cela godin...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 мај 13:22PEZO BOXER PATNICKO

Pezo boxer 2008 god cela godina registrirano original patnicko 12 pa...


8.900 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 мај 23:31Mercedes Benz VITO 112 CDI AUTOMATIC KOMBE Ekstra Sostojba

INFO SAMO NA BROJOT : 075273225 INFO SAMO NA BROJOT : 075273225 S...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

02 мај 12:59Ford transit sprinter Volkswagen lT sedista

Prodvam sedista za ford transit sprinter i lt


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

01 мај 23:03Mercedes sprinter

Prodavam sprinter 313 odlicna sostojba 2002 godina zavrsena registra...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

01 мај 00:37Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам