Прилеп
                   
57 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes-Benz O404

Mercedes-Benz O404 so 37 sedista. Kontakt 075259140


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

18 мај 10:46Mercedes Benz Turizmo / Neoplan

Avtobusite se vo ispravna sostojba, registrirani, redovno servisirani...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

18 мај 08:13Otokar NAVIGO 165 S 2006 god.

Otokar NAVIGO 165 S 2006 god minibus 580 000 km, euro 4. Registriran ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

18 мај 08:13Mercedes Benz Turizmo 2008

Mercedes Benz Turizmo 2008 godina dizel kompletno ispraven, 60 sedist...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

18 мај 08:13Volvo 8700

Zamena so avtomobil ili minibus


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

17 мај 09:19Mercedes Tourismo 2001

Zamena so kola ili minibus 50 sedista 380ks Vo odlicna sostojba Kli...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

17 мај 09:19Neoplan N 318 ÜL

Neoplan N 318 ÜL Voziloto e so Man motor 410 ks 6 cilindri. Odlicna...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

16 мај 21:37MERCEDES TURIZMO RH

Turizmo RH 2009 god euro 5 so 603000 km cela godina registriran...


39.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

12 мај 23:26MERCEDES O550 R13 INTEGRO TOP

Se prodava 2 Integra vo top sostojba 1999 god so 52 +2 sedista reg...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

12 мај 23:25MERCEDES O550 R13 INTEGRO TOP

Se prodava 2 Integra vo top sostojba 1999 god so 52 +2 sedista reg...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

12 мај 23:25MERCEDES SPRINTER 515CDI patnicko 2011. KAKO NOVO. EURO 5

MERCEDES SPRINTER patnicko EURO5 so 21sediste registriran cela godina...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

10 мај 13:23Volksvagen LT 46 so 25 sedista 160ps

Volksvagen LT46 so 25 sedista vo nego i na sobrakajna 2002godina 2800...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

10 мај 13:22IVECO TURBO DEYLI 50C17 PATNICKO 2005GOD.

SO NAJFULL OPREMA EURO 4


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

10 мај 13:22Mercedes Vario 816

Zamena so kola ili minibus


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

09 мај 01:31MAN LION 2001 god + BMC MIDI LUKS 28+1 2008 god

ODLICEN Registriran cela godina so zelen karton vo besprekorna sost...


16.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

08 мај 23:19KUFER PRIKOLKA 750 kg

Prikolka kufer vo prefektna sostojba kako nova do 750 kg cena 2100 e...


1.990 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

05 мај 23:31Ford Transid Bus

Se prodava Ford Transid 2.4-103 kilovati 2008 god.Ful oprema klima 19...


11.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

05 мај 12:54Avtobus minibus volvo

Prodavam volvo 1999god 53sedista odlicna sostojba zavrsena registraci...


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

01 мај 00:40Mercedes sprinter 313 Avtobus minibus

Prodavam sprinter 2004 god registriran odlicno socuvan 15 sedista


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

01 мај 00:37Avtobus man noge

Prodavam man noge 2003god odlicna sostojba 460ks za poveke informacii...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

01 мај 00:37Iveco iveko avtobus

Prodavam iveco 180ks 32 sedista so klima registrirano odlicna sostojv...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

01 мај 00:37Avtobus Setra 315 gt hd

Setra 315 gt hd 1997god registrirana ispravna sostojba


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

01 мај 00:37Avtobus Temsa Safari

Prodavam temsa safari 2007god 53 sedista odlicno socuvana bez nikakva...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

01 мај 00:37Avtobus Temsa tourmalin

Prodavam temsa tourmalin 2007god euro4 79sedista so klima funkcionaln...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

01 мај 00:37Avtobus mercedes tourismo

Prodavam tourismo 2007god 53+2 registrirano odlicno socuvano bez greb...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

01 мај 00:36SE PRODAVA AVTOBUS RENO SO 40 SEDISTA 1998 god

Se prodava avtobus RENO so 40 sedista 1997 godina avtobuso e vo bespr...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

26 апр 09:22VIP Avtobus BOVA FUTURA -02

VIP Avtobus BOVA FUTURA 2002г. кој ги исполнува европските еуро 3 ста...


15.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

13 мар 11:41Avtobusi

Se prodavaat dva avtobusi: ● Mercedes Tourismo 2001 □ 50 sedista □ ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

24 фев 10:33Iveco bolero

Iveco 97 vo ispravna sostojba 30 sedista registrirano tel kontakt ale...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

10 јан 18:41Avtobus King Long 6009 2008

Se prodava Avtobus King Long 6009 od 2008godina so 34+1 sediste,so ve...


20.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

19 дек 02:35Retarder i Interkuler za Mercedes avtobus

Komplet retarder vo ispravna sostojba i Interkuler


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

21 авг 11:16Avtobus MAN odlicen extra sostojba Автобус МАН одличен

Se prodava avtobus MAN vo odlicna sostojba, 2001 godina, uvezen od Ho...


10.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

16 авг 01:40Avtobus Setra S315

Se prodava Avtobus Setra S315 vo odlicna sostojba 1997god.Broj na sed...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

13 авг 00:27Avtobus - SANOS 415.5 - 2000 godina!!!

Se prodavaat 4 avtobusi so Mercedes motori 280ks i toa: - Avtobus Sa...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

06 авг 12:26Автобус МАН

Се продава автобус МАН одлично зачуван, со клима, автоматски мењач, 4...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

02 авг 19:09Avtobus

Se prodava avtobus Neokar n615 2000godina Cena 5000e


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

27 јул 22:55Neoplan N 316 SHD 2001god

Avtobusot e vo odlicna sostojba registriran e do 09.2021 ima zelen ka...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

15 мар 17:09Neoplan 5218 SHD STARLINER 2007god

Avtobusot e vo super sostojba ima 8 novi gumi registriran e do 09.202...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

15 мар 17:03Renault 1999god

Renault voziloto e vo top sostojba registriran e do 09.2021 ima zele...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

15 мар 16:53Sanos so 40 sedista komplet repariran mercedes motor

Avtobuso e vo besprekorna sostojba registriran cela godina i site 6 g...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

08 мар 21:03Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам