Прилеп
                   
2325 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi a 6


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:31Промовирано

RENAULT SCENIC 1.9DCI 2002G

Promena na site rezervni delovi vklucuvajci go i motorot komplet sevi...


1.700 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava VW Passat 2.0 TDI 110 ks 2010 god

Se prodava VW Passat 2.0 TDI 110 ks 2010god super zacuvan donesen so ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

14 мај 12:18Промовирано

se prodava kola nissan almera benzin

se prodava nissan almera benzin proizvedena 2001 god registrirana do ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:45Skoda felicia

Prodavam skoda felicia 1.3 plin bez atest Reg do 11-2022 Kolata e d...


550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:19PEZO 207 1.6 HDI PERFEKTNO

Kolata e mnogu stegnata i raboti perfektno. Ima FULL oprema i toa: AB...


3.450 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:58Се продава Opel Zafira 1.8 / Бензин/Плин (Уникат)

Се продава Opel Zafira во одлична состојба со прекрасен надворешен из...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:54Prodavam ford galaxy 1.9tdi Volskwagen motor sharan

prodavam ford galaxy/sharan 2000god 1.9tdi 110ka VOLSKWAGEN MOTOR ...


1.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.550 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:53Ford Focus 1.6 hdi

Se prodava perfektno zachuvan Ford Focus 1.6 hdi motor 110 ks pominat...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:41Golf 5 1.4tsi 2006

Samo za vistinski uzivateli na brza sportska kola! Registrirana V...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:34AUDI A2 1.4TDI 55 KW

AUDI A2 1.4TDI 55 KW Euro 4; 5 stepen manuelen menuvac; ABS; ESP; ...


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:33Peugeot 206 1.4 55kw 1998godina

Se prodava Peugeot 206 1.4 55kw benzin so atestiran plin.1998godina....


1.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:28  НОВ ОГЛАС

TOYOTA AGYO 1.0 50KW VAN

Odlicno socuvano malo kolice TOVARNO full oprema, novi gumi, registr...


3.399 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:22SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 110 KS

Se Prodava Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KS Smenata Prednica Novi Amo...


2.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:19POLOVNI DELOVI ZA MERCEDES!!

55


55 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:18Fiat Punto 1.2 ELX 8v benzin plin AC klima

🚙FIAT PUNTO 1.2 PLIN SO ATEST BOCA 42 LITRI 🥶 KLIMA ima rabo...


1.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:11RENO GRAND SCENIK 1.5 dci

Reno grand scenik 1.5 dci 5+2 Klimatronik Tempomat Parking senzori


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:00AUDI A-4

Se prodava audi a 4 1,8 benzin Vo odlicna sostojba so ful oprema 1...


1.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:49Ford Focus Sport 1.6 registriran

Kolata e zacuvana maksimalno. Realni kilometri, registriran cela godi...


4.499 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:33Fiat Punto Evo 1.4 benzin plin 2010god

Koliceto e vo odlicna sostojba 1.4 8v 77ks fabricki plin Registrira...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:27VW Touran 1.9 tdi

VW TOURAN 1.9 TDI 77 kw / 105 ks 2003 god 6 BRZINI 10 AIRBAG ABS K...


4.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.100 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:23Se prodava BMW 320d

Se prodava BMW 320d vo odlicna sostojba! Voziloto e registrirano do ...


2.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:23  НОВ ОГЛАС

golf 6

prodavam Golf 6 1.6 registriran


5.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.950 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:00Punto 1.2 Klima polo corsa golf Clio lupo astra

Prodavam fiat Punto 1.2 8 ventilski motor naj eftin za odrzuvanje na...


1.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:00Opel corsa 2003 golf polo corsa punto lupo clio

Prodavam opel corsa c model 2003 godina 1.0 so atestiran plinski dizn...


1.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:00VW BEETLE BUBA 1.9 TDI 90 KS

kolata e vo odlicna sostojba so 4 novi gumi klima funkcionalna elektr...


2.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:58OPEL POLOVNI I NOVI DELOVI

SE ZA OPELI OPEL ASTRA F i G od 94 do 2009 god ...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:54KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 140KS 4X4 2006

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 140 KS 4X4 228.000 KM - SERVISNA KNISKA NOVA U...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:50AUDI A4 2.0TDI/2009-GOD/LED/XENON/EURO5/REGISTRIRAN

SE PRODAVA AUDI A4 2.0TDI 143-PS REGISTRIRAN...SO VISOKO NIVO NA OPR...


8.250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:50VW POLO 1.2 BENZIN 2008GOD FUL OPREMA

SE PRODAVA VW POLO 1.2 BENZIN 2008GOD OD OPREMA POSEDUVA SERVO ABS AI...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:30Fiat Punto 1.2 benzin

Se prodava Fiat punto 1.2 benzin 44kw 2008 god od oprema . - Bord co...


1 €
или предлог цена
- 67 % Попуст
3 €
Прилеп

Автомобили

Денес 08:16Sedjista

Se prodavaat 6 i 7 sediste pezo 307 novi ne koristeni


100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:08Opel omega 2.0i

Kolata za godinite e socuvana.. GM motor vo odlicna sostojba.. 071 ...


650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:46Peugeot pezo 407 2.0hdi 1.6hdi na delovi

Polovni delovi za pezo 407 075-589-216 075-589-216


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:37Golf 5

Se prodava 1.6 benz/plin ,reg+zelen karton do 11.22,novi gumi,pominat...


4.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Прилеп

Автомобили

Денес 07:34Audi a 6


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:31Opel Vectra B 2.0 Dti

2000god redizajn Reg do 07.2022 Klima klimatronik funkcionalna Atest ...


1.750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:27Се продава Рено скеник 1.5 дци..

Се продава Рено скеник 1.5 дци 2006 година редизајн. 74 kw, 106 ks, с...


2.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:21  НОВ ОГЛАС

Delovi za pezo 306 1.4

Ima skoro se ceni povolni 076440945


132 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 05:46Се продава BMW X3 2007 2.0d

BMW X3 2007 2.0d , прва регистрација 2008. Возилото е екстра сочуван...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 04:59Giulietta 2.0 JTDm2 150Hp 2013

Swiss Uvoz 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Giulietta 2.0 JTDm2 2013 Euro5 3 Moda na Voz...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 01:53VW Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP bez grebka!

Kolata e redovno odrzuvana servisirana i nikogash ne e vozena na plin...


8.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:56RENO SCENIC 2.0 DCI 2007GOD. NA DELOVI ILI CELA

DELOVI ZA RENO GRAND SCENIC 2.0 DCI 2007GOD STRANSKA 7 SEDISTA SE ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:24Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам