Подкатегорија:
                   
423 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

hidraulicna digalka dizalica novi 5T 10T

-NOVI hidraulicna digali -5 tonska 999 -10 tonska 1400 prajcame p...


999 МКД
или предлог цена
Денес 11:35RACNA MASINA ZA NIZENE TUTUN

Se prodava racna masina za nizene tutun so 8 kaseti


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:49KABINA ZA IMT 560

Se prodava kabina od golemite so site stakla za IMT 540 542 560 ...


520 €
или предлог цена
Денес 09:48SE PRODAVA GUMI 14.9 - 28

Se prodava dve gumi 14.9 28 koristeni eden mesec 520 € dvete


260 €
или предлог цена
Денес 09:48plugovi 755 topovski i drljaci 4 krilni beodradski

barajte na ovaj broj 077 747 909


1 €
или предлог цена
Вчера 22:02  НОВ ОГЛАС

Prikolica - mozi zamena za kiper prikolica

prikolica vo odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvajna vo nea Se pro...


500 €
или предлог цена
Вчера 21:16ИМТ 533 со плугови

ИМТ 533 со плугови


2.500 €
или предлог цена
Вчера 21:15IMT 533 so plugovi

Traktor IMT 533 so plugovi


2.500 €
или предлог цена
Вчера 21:15Traktor IMT 533 so dvobrazden plug leskovacki

Traktor IMT 533 so dvobrazden plug leskovacki


2.500 €
или предлог цена
Вчера 21:15Plugovi obrtaci HUARD

Plugovi vo odlicna sostojba


1.500 €
или предлог цена
Вчера 19:04Gumi za traktor

Prodavam solidni gumi za traktor 2 predni 420/8R28 i 2 zadni 20.8R38


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:04ford 4100 odlicna sostojba

ispraven pali vozi hitnoo eftinoooo


3.600 €
или предлог цена
Вчера 11:23Plugovi,drlaci,prikolki kiper i frezi

Sve ispravno leskovacki so premestuvanj akcija po 100e


1 €
или предлог цена
Вчера 11:23imt 539 so kabina

traktorot e odlicen 1100 casa


3.700 €
или предлог цена
Вчера 11:22imt 539

odlicna sostojba 1986 god 4 novi gumi


2.800 €
или предлог цена
Вчера 11:22fiat u550 special

odlicen 55 konja 4 novi gumi dupli spori


3 €
или предлог цена
Вчера 11:22MASHINA SADACKA ZA TUTUN

se prodava mashina za sadenje tutun trojka, masinata e vo dobra sos...


По Договор
или предлог цена
18 мај 16:06Karburatori za Stihl motorni pili

Novi,neupotrebeni. 021,023,025(ms210,ms230,ms250) 017,018(ms170,ms1...


1.200 МКД
или предлог цена
18 мај 14:18CISTERNA ZA VODA I NAFTA

Vo ispravna sostojba dolzina 2.70m sirina 1.40m tezina 760kg


1 МКД
или предлог цена
17 мај 22:27CISTERNA ZA VODA

Vo ispravna sostojba dolzina 3,20m sirina 1,00m


1 МКД
или предлог цена
17 мај 22:27TROBRAZDEN BEOGRADSKI PLUG-755

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
17 мај 22:16BEOGRADSKI PLUG 755

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
17 мај 22:15POSAVAC PLUG

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
17 мај 22:15BEOGRADSKI PLUG - 755

Vo ispravna sostojba.


1 МКД
или предлог цена
17 мај 22:15SOLIS 26 HP SO MITSUBISHI MOTOR

PRODAVAM TRAKTOR SOLIS 26 KS.SO HERMETICKA KABINA ,GREENJE- LADENJE V...


6.500 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
7.300 €
17 мај 15:13NOVA ROTOFREZA РОТОФРЕЗА HIDRAULICNO POMESTUVANJE

PRODAVAM NOVA ROTOFREZA SO RABOTNA POVRSINA 130CM.


2.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.400 €
17 мај 15:13Plug 755 so proba

So proba ispraven


1 €
или предлог цена
17 мај 06:22IMT 539 1999g

Odlicna sostojba so proba


1 €
или предлог цена
17 мај 06:22Drljaci beogratski 3 krila

Beogratski 2 para


1 €
или предлог цена
17 мај 06:22Plug

Leopard so regent glavi komplet novi, cetiribrazden


750 €
или предлог цена
16 мај 22:09Imt 504

Cenata ne e fiksna


550 €
или предлог цена
16 мај 20:41John Deere 510

Odlicen traktor. Odlicna hidraulika i ima 3 kardani. 2 kardani se naz...


По Договор
или предлог цена
16 мај 15:17Deutz 4006 4x4

Traktorot e vo odlicna sostojba. Za poveke info na 070603020


По Договор
или предлог цена
16 мај 15:17tajniraci

tajniraca so 28 diska so drveni lageri


1 €
или предлог цена
16 мај 13:59TRAKTOR IMT 533

Se prodava TRAKTOR IMT 533, na remont izlezen 539, vo odlicna sostojb...


2.650 €
или предлог цена
15 мај 14:47Plug 755 so proba beogratski

Plugot go davam so proba


1 €
или предлог цена
15 мај 09:52Drljaci beogratski 3 krila 2 para

Mn zdravi i ubavi


1 €
или предлог цена
15 мај 09:52Deutz Torpedo 4506

Se prodava traktor Torpedo deutz proizveden 1989god. Info na 07020837...


1 €
или предлог цена
14 мај 21:10Traktor

Traktorot e vo ispravna sostojba so solidni gumi...informacii na 0783...


По Договор
или предлог цена
14 мај 19:57Plug 756

Beogradski 756 novi platna, novi emisi


600 €
или предлог цена
14 мај 13:52Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам