Подкатегорија:
                   
65 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Salomon

Cizmite se kako novi , mnogu malku koristeni 27.5 sm


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
19 сеп 16:46Skii carbon carving

Info na 078314340


120 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
150 €
19 сеп 14:10Ski konduri detski

Prodavam malku koristeni ski konduri salomon mondo broj 24-24,5, odgo...


3.500 МКД
или предлог цена
17 сеп 09:16Skii i konduri Rossignol

Prodavam komplet skii Rossignol 170sm so vezovi rossignol i konduri T...


6.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 09:16Skii Stuf Hurricane

178 visoki, vezovi tyrolia, vozeni 20 dena, servisirani 2021 godin...


120 €
или предлог цена
16 сеп 21:06SE PRODAVA KACIGA ZA SKIJANJE CARRERA HI-TECHNOLOGY

Kacigata e odlicna i udobna, koristena samo 2 zimi, ne e izgrebana ni...


1.800 МКД
или предлог цена
04 сеп 14:59Зимски кондури со гамашни Salomon S/LAB X Alp Carbon 2 GTX

Контакт САМО на Вибер поради често отсуство од МК. Лесно ќе се органи...


9.500 МКД
или предлог цена
25 авг 05:21karving skii

se prodavaat karving skii dynastar 148 sm so salomon vezovi korist...


60 €
или предлог цена
02 јун 18:20PANTALONI,PALTA,SKII,CEVLI,SNOWBOARD , KOMBILIZONI

Skijačka oprema uvoz od Švajcarija , Germanija ,Avstrija po ,,EKSTRA ...


800 МКД
или предлог цена
29 мар 21:12Ski odela za deca

SINIOT E PRODADEN Se prodava skiacki kombinizon Reflex Size 98 600 d...


600 МКД
или предлог цена
15 мар 18:26Detski skiacki pantlomi

Retief Sin kombinezon 115 Koristen, no mnogu zacuvani.


500 МКД
или предлог цена
15 мар 18:25Ski konduri cevli

Prodavam ski konduri Salomon ekstra socuvani br.28, odnosno 43 ili me...


60 €
или предлог цена
26 фев 08:38Nordica Double Six Twin-Tip / Freestyle 2013

Kako novi, napraven servis pred eden mesec. Skiite se 170cm


149 €
или предлог цена
26 јан 18:00Detski ski pantaloni

1 par velicina 122-128(deca 8-10god.) 1 par velicina 148-156(deca10-...


30 €
или предлог цена
24 јан 10:23Odelo za skijanje noseno samo ednas 3500den!

Prodavam odelo za skijanje noseno samo ednas odeloto e bukvalno kako ...


3.500 МКД
или предлог цена
22 јан 16:50SKII, SKI CEVLI,CIZMI SNOWBOARD, SKI PANTALONI, SKI JAKNI

Najgolem izbor na skijacka oprema Uvoz od Shvajcarija 🇨🇭 po najni...


1 МКД
или предлог цена
20 јан 16:59SKII,PANTALONI,SNOUBOARD,CEVLI UVOZ OD ŠVAJCARIJA TOP CENI

Skii,Čevli za skijanje,Pantaloni,Palta,Bordovi Kacigi,Naočari Jakni...


20 €
или предлог цена
20 јан 16:07SKII,CEVLI,STEKI,KACIGI,PANTALONI,PALTA

Skii,Čevli,Palta,Pantaloni,Kacigi od poznati Brendovi Uvoz od Švajcar...


1 €
или предлог цена
08 јан 18:13Скии ELAN F*U*S 2M - Комплет

Комплетот содржи: - Скии Elan F U S Должина 2м. - Elan Стапови - В...


50 €
или предлог цена
06 јан 10:51Crivit ski pantaloni

Novi, voopsto nenoseni. Info na tel ponedelnik-petok 10-15h Na po...


2.200 МКД
или предлог цена
20 дек 08:43CEVLI,CEVLA,CIZMI,CIZMA,SKII

Cevli Novi od Poznatite Brendovi Uvoz od Švajcarija. Ekstra cena za C...


70 €
или предлог цена
18 дек 11:24SKII,CEVLI,CIZMI,PANTALOMI,SKI GARDEROBA

Skii Karvin od poznatite ,,BRENDOVI,, Uvoz od Švajcarija Ceni od 50€ ...


50 €
или предлог цена
18 дек 11:23SKII, DASKI (SNOWBOARD), NAOCARI, KACIGI, STAPCINJA.

Raspolagame so golem izbor na ski oprema. Extra ceni. Uvoz od Shvajca...


1 МКД
или предлог цена
10 дек 16:20Raichle F.one 27-27,5 ski cizmi, cevli, obuvki, konduri

SKI CIZMI RAICHLE F.ONE - BROJ 27-27,5 303mm TEL./ VIBER 071307111 ...


80 €
или предлог цена
10 дек 14:24Dalbello Mantis 27-27,5 ski cizmi, cevli, obuvki, konduri

SKI CIZMI DALBELLO MANTIS - BROJ 27-27,5 317mm TEL./ VIBER 071307111...


80 €
или предлог цена
10 дек 14:08Nordica Speed 25-25,5 ski cizmi, cevli, konduri, obuvki

SKI CIZMI NORDICA SPEEDMACHINE - BROJ 25-25,5 295mm TEL./ VIBER 0713...


70 €
или предлог цена
10 дек 14:04Lowa Am110 28-28,5 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CIZMI LOWA AM110 -BROJ 28-28,5 326mm TEL/VIBER 071307111 ...


120 €
или предлог цена
10 дек 13:56Nordica Olympia 23-23,5 ski cizmi, cevli, konduri, obuvki

SKI CIZMI NORDICA OLYMPIA - BROJ 23-23,5 275mm TEL./ VIBER 071307111...


60 €
или предлог цена
10 дек 13:54Technica 23,5 ski cizmi, cevli, konduri, obuvki

SKI CIZMI TECHNICA - BROJ 23,5 276mm TEL./ VIBER 071307111 ...


100 €
или предлог цена
10 дек 12:36Salomon Rush 24-24,5 ski cizmi, cevli, cizmi, obuvki

SKI CIZMI SALOMON RUSH - BROJ 24-24,5 285mm TEL./ VIBER 07130711...


100 €
или предлог цена
10 дек 12:34Salomon Divine MG 24-24,5 ski cizmi, cevli, konduri, obuvki

SKI CIZMI SALOMON DIVINE MG - BROJ 24-24,5 288mm TEL./ VIBER 071...


100 €
или предлог цена
10 дек 12:25HEAD WORLDCUP 24-24,5 ski cizmi, cevli, obuvki, konduri

SKI CIZMI HEAD WORLD CUP - BROJ 24-24,5 285mm TEL./ VIBER 071307...


90 €
или предлог цена
10 дек 12:12LOWA SC LADY 26-26,5 SKI CIZMI, CEVLI, KONDURI, OBUVKI

SKI CIZMI LOWA SC LADY - BROJ 26-26,5 300mm TEL./ VIBER 07130711...


100 €
или предлог цена
10 дек 12:07HEAD EDGE 25-25,5 ski cizmi, cevli, obuvki, konduri

SKI CIZMI HEAD EDGE - BROJ 25-25,5 294mm TEL./ VIBER 071307111 ...


70 €
или предлог цена
09 дек 19:23DOLOMITE Z PRO 90 ski cizmi, cevli, konduri, obuvki

SKI CIZMI DOLOMITE Z PRO 90 - BROJ 24 266mm TEL./ VIBER 071307111...


90 €
или предлог цена
09 дек 19:18Ski cizmi, konduri, cevli, obuvki Salomon X3-RC 26-26,5

SKI CIZMI SALOMON X3-RC - BROJ 26.0-26.5 303mm TEL./ VIBER 07130...


90 €
или предлог цена
09 дек 19:07Nordica GranSport 26-26.5 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CIZMI NORDICA GRANSPORT 75 ELITE - BROJ 26.0-26.5 303mm TEL./ VI...


80 €
или предлог цена
30 ное 22:42Dalbello Aerro 27,5 318mm ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CEVLI DALBELLO AERRO LTD 99 - BROJ 27,5 318mm TEL/VIBER: 0713071...


85 €
или предлог цена
30 ное 22:41Salomon Custom Shell 28 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CIZMI SALOMON CUSTOM SHELL -BROJ 28-28,5 326mm TEL/VIBER 071307...


90 €
или предлог цена
30 ное 22:41Fisher Viron 28-28,5 ski cizmi, konduri, obuvki, cevli

SKI CIZMI FISHER VIRON XTR80 -BROJ 28-28,5 323mm TEL/VIBER 071307111...


90 €
или предлог цена
30 ное 22:41Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам