1012 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Jacuzzi spa za 6 osobi

Gzakuzi spa za 6 osobi, ispraven so nov greac, nedostasuvaat nekolku ...


2.500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 €
03 окт 04:35Промовирано

Izdavanje apartmani ohrid 25 evra !!

Izdavanje apartmani ohrid 25 evra !! Tel 075450534


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 13:00Промовирано

Se prodavaat komlet masi I stolici

6 komleti masi I stolici farbani se skoro Tel za konta...


100 €
или предлог цена
Денес 15:36Kujna so Elementi i Garnitura socuvani!!!

-Komplet kujna 3.50 m. x 60 sm so šporet Whirpool i drugi elementi si...


1.150 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.200 €
Денес 14:37  НОВ ОГЛАС

KREVET MONTAZEN NOV Монтажен кревет НОВ

Prodavam nov MONTAZEN krevet dimenzija 80x200 metalna konstrukcija...


1 €
или предлог цена
Денес 14:24Izdavanje apartmani ohrid 25 evra !!

Izdavanje apartmani ohrid 25 evra !! Tel 075450534


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 13:00indiski jorgovan

prodavam dekorativni sadnici lagerstroemia indica indiski jorgovan...


350 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 МКД
Денес 11:57IZRABOTUVANE KUJNI SO VRVEN KVALITET

ЗА ЛУЃЕ СО СТИЛ ЗА ЛУЃЕ КОИ ЗНАТ КАКО ДА ПРИВЛЕЧАТ ВНИМАНИЕ ИЗРАБОТКА...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:50Samsung klima 3,5kw клима

Prodavam klimatizer Samsung 12 btu, 3,5kw split sistem. Ispravna, vo ...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:16  НОВ ОГЛАС

Sobni vrati komplet so kasa

..


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:25POLU PROFESIONALEN KAFEMAT,JURA,EFTINO

Prodavam kafemat jura,stoen ,malce KORISTEN VO APARTMAN SAMO leto. M...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:31Kotel za parno na peleti

Se prodava kotel na peleti koristen 3 sezoni 21 kw - alfa como Pog...


900 €
или предлог цена
Вчера 17:59Kotel vaillant

Se prodava kotel vailant 28-ca Pogoden za podno greenje


600 €
или предлог цена
Вчера 17:59Kamin - trajnožareca pecka

Prodavam kamin vo odlicna sostojba. Kaminot nema nikakvo oštetuvanje ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:55Se prodavat stolici

Se prodavaat okolu 8 stolici upotrebuvani vo klub, zacuvani, mnogu ud...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:30Dahua - Imou WiFI kameri

Продажба на DAHUA Imou IP/WIFI Камери 2mp надворешни (водоотпорни) со...


3.800 МКД
или предлог цена
Вчера 14:15Se prodavaat saksiski cvekja

se prodaav domasno odgleduvani saksiski cvekja: Bendzamin; Fikus;. ...


Вчера 12:54sadnici bambus bambusi

prodavam sadnici bambusi so dekorativni saksii burinja 2 sadnici na...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:17Detektor na Cad so Alarm za sprecuvanje pozar

🔥 Детектор на чад со Аларм за спречување на пожар. Детекторот служи ...


Вчера 12:01SEF - SEFOVI

ПРОДАЖБА НА СЕФОВИ: КУЌНИ,КАНЦЕЛАРИСКИ, ОФИС, ХОТЕЛСКИ СЕФОВИ ВАЖНО Е...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:13Simpo tepisi

Se prodavaat 3 simpo tepisi, 1.5 x 2.5 m, sekoj po 120 eur.


120 €
или предлог цена
Вчера 10:47Се продаваат половни ќерамиди

Половни ќерамиди, добро сочувани, видете слики


10 МКД
или предлог цена
Вчера 08:26Se prodava kada vo odlicna sostojba

Kadata e vo odlicna sostojba mnogu malce koristena


1.000 МКД
или предлог цена
05 окт 16:34Болјер Бланко Blanco 80l

Користен само 2 години


3.000 МКД
или предлог цена
05 окт 12:47Racna cedalka / Рачна цедалка / Cedalka

Se prodava racna cedalka marka FUEGO. Kupena e vo Juli od Neptun i im...


2.800 МКД
или предлог цена
05 окт 12:06METALNI RESETKI ZA KROV

- PRODAVAM METALNI RESETSKI ZA KROVNA KONSTRUKCIJA - DOLZINA 20 m ...


850 €
или предлог цена
05 окт 11:46Комплет кујнски елементи

Се продаваат комплет кујнски елементи, висечки дел должина 3.6м. во ц...


12.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

05 окт 10:55HTC - 2 Digitalen Termometar

HTC - 2 Дигитален термометар за мерење на надворешна и внатрешна темп...


399 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
499 МКД
Охрид

Останато

05 окт 10:51Пластично буре за вино 200l

Se prodava plasticno bure za vino od 200l, cena 1000den Mobilen za k...


1.000 МКД
или предлог цена
05 окт 07:48RAZNI SADOVI

Cena po dogovor.Isporaka može i po kargo.Tel.078 224 053


05 окт 06:05RAZNI SADOVI

Cena po dogovor.Dostava može i po kargo.Tel 078 224 053


1 МКД
или предлог цена
05 окт 06:05MASIČKA SO STAKLO I TABUTETKA

Masičkata e so dimenzija 70×70 , so debelo staklo i e od.čisto drvo s...


3.000 МКД
или предлог цена
05 окт 06:05MIKROBRANOVA AVSTRISKA MARKA FIRST EFTINO !!!!

Skroz ispravna,ubava marka(nova košta nad 9000 den) i e malku koriste...


2.500 МКД
или предлог цена
05 окт 06:05BOCA NA PLIN SO GORILNIK OD 2 KGR

Celosno ispravna.Se polni na benziska i se štedi struja so nezina upo...


1.500 МКД
или предлог цена
05 окт 06:04Termo pecka CER 3,5 kw

Se prodava Termo pecka CER 3,5 kw malce koristena i vo odlicna sostoj...


50 €
или предлог цена
04 окт 23:10VRZIME DEMONTAZA NA MEBEL

ВРШИМЕ СЕКАКВА ДЕМОНТАЖА НА МЕБЕЛ И ОТСТРАНУВАЊЕ НА ИСТИОТ:КУЈНИ,ПЛАК...


По Договор
или предлог цена
04 окт 22:51Se prodavaat radijatori

Se prodavaat tri panelni radijatori marka splendid vo odlicna forma s...


3.500 МКД
или предлог цена
04 окт 21:23Cevki za navodnuvanje

C Cevkite se ispravni Tel:075-555-965


1 €
или предлог цена
04 окт 21:17Дрвена декорација

Дрвена декорација


30 €
или предлог цена
04 окт 19:39Витрина

Витрина 144*102 во прекрасна состојба


25 €
или предлог цена
04 окт 19:09Komoda.masicka,postolje za televizor i drugo..

Prodavame komoda,masicka za dnevna,postolje za televizor i drugi rabo...


800 МКД
или предлог цена
04 окт 17:39ПРОМО ЦЕНА за Алармен КИТ Dahua

📢 ПРОМО ЦЕНА за Алармен КИТ DHI-ART-ARC3000H-03-GW2(868) со внатрешн...


По Договор
или предлог цена
04 окт 15:12Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам