Подкатегорија:
                   
12 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Бакарна тава

Продавам бакарна тава. Волумен 20 литри. Дијаметар 55 см.


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:01Пластично буре за вино 200l

Se prodava plasticno bure za vino od 200l, cena 1000den Mobilen za k...


1.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 20:23Plasticno Bure za vino

Se prodava plasticno bure za vino od 280l koristeno dve sezoni samo z...


5.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 16:56ТЕГЛИ И ФЛАШИ

ограницени количини тегли без капак 720 мл и флаши од 1 л


По Договор
или предлог цена
20 сеп 11:46стаклена амбалажа -тегли и шишиња

тегли и шишиња за употреба


По Договор
или предлог цена
20 сеп 11:39RAZNI SADOVI

Cena po dogovor.Isporaka može i po kargo.Tel.078 224 053


07 сеп 02:20RAZNI SADOVI

Cena po dogovor.Dostava može i po kargo.Tel 078 224 053


1 МКД
или предлог цена
07 сеп 02:20prodavam set za jadenje pozlaten

Prodavam komplet set za jadenje pozlaten 24 karati nov ne ko...


1 €
или предлог цена
31 авг 08:28GOTVACH NA PAREA (STEAMER), KITCHENWARE

Potpolno nov , bez kutija , donesen od Svajcarija . Ima 3 sadovi I d...


2.500 МКД
или предлог цена
25 јан 20:08ТЕГЛИ И ФЛАШИ

тегли 720 ml без капак 9 ден/п може и со лимен капак 3 ден/п , ...


По Договор
или предлог цена
01 јул 15:14Srebren pribor za 6 osobi

Po dogovor (Srebreni) (Srebro)


1 €
или предлог цена
29 јан 17:55drvena bocva 500 L

se prodava drvena bocva od 500 L ,bocvata e koristena 2 god.


6.000 МКД
или предлог цена
24 дек 18:37Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам