Карпош
                           
8198 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмува трособен стан во Тафталиџе

Се изнајмува трособен стан во Тафталиџе, новоградба, користен помалку...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 мар 13:20Промовирано

Nov stan 55m2 Karposh 3 do City Mall (City Garden)

Stanot e nov, so slednive karakteristiki: - Dvosoben, 55m2 lociran ...


370 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

20 мар 11:51Промовирано

Се издава комплетно наместен стан кај Сити Мол

Се издава комплетно наместен стан во Карпош 4, во близина на Сити Мол...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

21 мар 23:09Промовирано

Se prodava kukja 424m2 vo taftalidze2-karposh

Se prodava baraka so dogradba+garsonjera vo Taftalidze 2 na ulica Dem...


320.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:41Se izdava del od kuka vo Karpos 1, zoo

Del od kuka na prizemje 1 spalna so kupatilo i dnevna so kujna, reno...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:36Izdavam Nov Dvosoben Stan 55 m2 Kozle

Odlicna lokacija! Dnevna! Kujna! Spalna! Kupatilo! Parking! Kli...


235 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:11Izdavam Nov Trosoben Stan 57 m2 Karpos 4

Odlicna lokacija! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo! Terasa! Agenci...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:03Se prodava sprat od kuka vo karpos naselba zdanec

Se prodava sprat od kuka vo Karpos naselba Zdanec prekrazno mesto za ...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:01stan vo gorce petrov

Se prodava stan 87m2 - 1 kat vo Gorce Petrov vo mala zgrada so vkupno...


990 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:48Prodavam Nov Cetvorosoben Stan 120 m2 Vlae

Odlicna lokacija! Dnevna! Tri spalni! Dve kupatila! Dve terasi! ...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:44Izdavam Pettosoben Stan 160m2 Taftalidze Ruzveltova

Odlicna lokacija! Pogoden za firma! Dnevna! 4 spalni! 3 kupatilo!...


800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:3633m2 Garsonjera vo Kozle

Izdavam opemena garsonjera vo del od kukja vo Kozle - Kapishtec (kaj ...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:33Se prodava kukja vo Nerezi

Se prodava kukja 160m2 so garaza 30m2, I dvorno mesto od 508m2 vo Ner...


122.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 08:30  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно кај Рамст...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:30ДАРМА ДОМА издава нов стан во Хром!

ДАРМА ДОМА агенција издава нов стан во Населба Хром, Располага со 55м...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:29ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Дарма Дома агенција издава нов ОДЛИЧЕН стан во Тафталиџе 1 на Прашка ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:29ДАРМА ДОМА издава луксузен 4_собен стан во Центар !

Дарма Дома издава луксузен стан во Центар-ТАФТАЛИЏЕ КАЈ МЛЕЧЕН НА РУЗ...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:29ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов лукдузен стан во Тафтал...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:29SE IZDAVA DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE

SE IZDAVA DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE.TOJ SE NAOGA POZADI PA...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:29ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов луксузен стан во Карпош 4 , во City Garden, пос...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:29ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Аеродром кај Ам...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:29Дарма Дома издава нов стан во Влае !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa НОВ стан во Влае, кај Тинек...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:28ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода во Расадник кај базенот , п...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:28ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Аеродром !

Дарма Дома издава нов стан во АЕРОДРОМ КАЈ Поликлиника Јане Сандански...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:28Izdavam Nov Dvosoben Stan 52m2 Kozle

Odlicna Lokacija! Dnevna! Spalna! Kupatilo! Klima! Niski reziski...


180 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
190 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:27ХИТ -КВАЛИТЕТНИ ТРОСОБНИ СТАНОВИ ВО ТАФТАЛИЏЕ

ШИФРА .... 21672 СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 76М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ, КАЈ ПАЗАРЧ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 07:43  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan na odlichna lokacija

Se izdava opremen stan za studenti na odlichna lokacija vo Karposh 1


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 07:15Prodavam nov stan Taftalidze 1. 54m2

Prodavam nov stan, na 1 vi kat, 54 m2. Ima 2 lifta i podzemno sops...


1.690 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:20Дарма Дома издава нов ПРАЗЕН стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава нов стан во Дебар Маало, кај Фитнес Хаус, станот е ...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 00:56  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром кај По...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:58NOVOGRADBA VO KOZLE

Se prodavaat stanovi novogradba vo Kozle vo mal objekt na 1,2 i potkr...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:27STAN NA PRIZEMJE VO KOZLE

Se prodava stan na prizemje vo Kozle vo gradba od 115 m2 vo mal objek...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:27STAN VO VLAE SO DVOR

Se prodava nov stan vo gradba vo Vlae od 50 m2 na prizemje so 1 spaln...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:26STANOVI - NOVOGRADBA VO VLAE

Se prodavaat 2 novi stanovi vo gradba vo Vlae so slednive karakterist...


1.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.390 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:26POLUNAMESTEN STAN VO VLAE

Se prodava stan vo odlicna sostojba vo Vlae od 60 m2 od koj 52 m2 sta...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:26STAN VO VLAE

Se prodava stan vo Vlae vo gradba na visoko prizemje od 75 m2 so 2 sp...


1.250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:26STAN VO TAFTALIDZE 2

Se prodava stan vo Taftalidze 2 od 70 m2 so 2 spalni sobi i 2 kupatil...


92.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:26STAN VO BLIZINA NA REPLEK

Se prodava nov stan vo zavrsna faza od 73 m2 na 4/4 sprat vo objekt b...


92.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:26STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava poluopremen stan vo Taftalidze vo neposredna blizina na Si...


98.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:26OPREMEN STAN NA PRASKA

Se prodava nov vo odlicna sostojba celosno opremen stan na Praska od ...


145.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:25PREUBAV STAN VO LEPTOKARIJA

Se prodava stan vo gradba vo Leptokarija na 11/11 sprat vo objekt so ...


204.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:25NOV NEVSELUVAN STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava nov nevseluvan stan vo Taftalidze od 200 m2 od koj 155 m2 ...


270.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:25STAN VO GRADBA VO TAFTALIDZE

Se prodava stan vo gradba vo Taftalidze nasproti Replek od 62 m2 na p...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:25Страна 1 од 205

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам