Свети Николе
                           
25 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа

Се продава куќа во населба Рецко маало со дворна површина од 65м2 плу...


35.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

Вчера 19:18Se prodava kukja vo Sveti Nikole

Se prodava kukja vo karabina vo Sveti Nikole 54 120m2 so dvorno mesto...


33.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
36.000 €
Свети Николе

Куќи / Вили

Вчера 15:37Се продава куќа во Свети Николе(Рецко Маало)

Се продава куќа на улица Гоце Делчев бр. 30 Свети Николе (Рецко Маало...


24.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
25.000 €
Свети Николе

Куќи / Вили

Вчера 15:11Nova kukja vo izgradba

Se prodava nova kukja vo izgradba vo naselba Rudina Na 3 minuti do M...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

24 сеп 17:42SE PRODAVA STARA KAUKA VO CENTAROT NA GRADOT

Se prodava stara Kuka na ulica vaska cikeleva br 38 CENA PO DOGOVO...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

22 сеп 16:08Prodavam kuka na Gorobinski pat

Prodavam kuka na Karposeva 162b. Kukata e lepenka i e vo dobra sosto...


29.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

23 авг 19:13Nova kuka vo centar

kukata e gradena 2009g,nikoj ne zivee vo nea. MOZE POD KIRIJA,MOZE I...


37.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

14 авг 16:08Stara kuka vo centar!

Prodavam stara kuka vo centar , uredni dokumenti, so markica za nova ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

01 авг 20:27Prodavam kuka na Karposeva br.162

Prodavam kuka na Karposeva br. 162 Za poveke informacii javete se na...


30.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

22 јул 09:35Se IZDAVA

Samo na firma,ima kapacitet za smesruvanje na 10 luge---SAMO ZA FIRMI


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

29 јун 15:20Куќа во изградба. Свети Николе- Бел Камен.

Куќата се наоѓа на мирна и убава локација, во населбата Бел Камен,на ...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

12 фев 21:32Kuka

Se prodava sprat od kuka Komplet nova istalacija nov dovod Parno,so...


123 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

14 сеп 19:27Se prodava stara kujka so pomosen nov del vo centarot

Se prodava stara kujka so pomosen nov del plus podrum vo centarot na ...


7.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

05 сеп 13:50Се продава спрат од куќа

Се продава еден спрат од двоспратна куќа близу дрвенарија во Свети Ни...


33.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

13 јун 20:40Se prodava kukja

Prodavam kukja vo sveti nikole Kukjata e so odlicen plan i gradba, s...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

06 апр 15:40SE PRODAVA KUKJA VO S.KNEZJE SVETI NIKOLE

Kukjata e nova gradba,120 kvadrati,ima plus hangar okolu 120 kvadrati...


45.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

30 мар 20:24Se prodava kuka moze zamena za stan

Se prodava kuka na ul: Vanco Angelov br:16 na KP:10313 i il: 1319, ku...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

04 јан 14:06Барам куќа

Барам да купам куќа во било каква состојба, со реална цена


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

09 дек 01:23Куќа веднаш вселива

Се продава куќа веднаш вселива, цена по договор.


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

09 јун 13:22Куќа

Се продава куќа во центарот на градот По договор


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

28 апр 09:41Se prodava kuka

Se prodava kuka vo Sveti Nikole so povrsina od 200m2 i dvor 600 m2, k...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

06 фев 09:30PRODAVAM KUKA

Prodavam kuka na velko vlahovik vednas vseliva odma do nis elektro st...


30.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

11 дек 18:51prodavam kuka

prodavam Kukja na ulica Mirce Acev br17 poveke info na 077/644-...


9.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

06 јун 19:48Продавам куќа во село.Ерџелија

Продавам куќа во село Ерџелија со гаража и нива 4декари Контакт:0778...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

04 јун 20:34Се продава стара куќа на Горобински пат

Се продава куќа во Свети Николе (приземје+еден кат), на Горобински па...


35.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

22 окт 17:19Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам