183 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Set Cetki Parkside, novi

PARKSIDE ® Сет Четки Германско производство 🇩🇪 Комплетот е НОВ,...


700 МКД
или предлог цена
07 јун 14:50Set Parkside, novi

PARKSIDE ® Сет Камен / плочи резни и брусни Германско производство �...


1.200 МКД
или предлог цена
07 јун 14:48Multifunkcionalen Racen Set Parkside, novi

PARKSIDE ® Мултифункционален Рачен Сет Германско производство 🇩🇪 ...


990 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
1.200 МКД
07 јун 14:45Heftalica Parkside, novi

PARKSIDE ® Рачна Хефталица Германско производство 🇩🇪 Комплетот ...


1.300 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 МКД
07 јун 14:44Set 40 Dela Precizni Srafcigeri Parkside, novi

PARKSIDE ® Сет од 40 дела Прецизни шрафцигери Германско производство...


1.300 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
1.600 МКД
07 јун 14:43Povekenamenski Elektricen Alat Parkside, novi

PARKSIDE ® Повеќенаменски електричен алат PMFW 310 F4 Германско прои...


4.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
4.400 МКД
07 јун 14:42Pili za Cirkular Parkside, novi

PARKSIDE ® Пили за циркулар PSH 3 A1 Германско производство 🇩🇪 ...


1.700 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 МКД
07 јун 14:40Industriski Fen Parkside, novi

PARKSIDE ® Индустриски Фен PHLG 2000 F5 Германско производство 🇩🇪 ...


2.700 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.900 МКД
07 јун 14:39DIGITALEN TERMOSTAT KONTROLER NA 220V-24V-12V UNIVERZALEN

DIGITALEN TERMOSTAT KONTROLER ZA REGULACIJA NA TEMPEEATURATA UNIVERZA...


800 МКД
или предлог цена
05 јун 14:41DIGITALEN TERMOSTAT KONTROLER NA 220V-24V-12V UNIVERZALEN

DIGITALEN TERMOSTAT KONTROLER ZA REGULACIJA NA TEMPEEATURATA UNIVERZA...


800 МКД
или предлог цена
05 јун 10:09VLAGOMER ANALOGEN ZA MERENJE NA VLAZNOST VO VOZDUH INKUBATOR

PRODVAM ANALOGNI VLAGOMERI ZA MERENJE VLAZNOST NA VOZDUG ZA SEKAKVA N...


350 МКД
или предлог цена
05 јун 10:09INFRACRVENA SIJALICA ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOK NA PILINJA

- PRODAVAM CRVENA INFRARED SIJALICI ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOKJ NA ...


550 МКД
или предлог цена
05 јун 10:08LABARATORISKI TERMOMETAR ZA INKUBATOR I KALIBRACIJA

- PRODAVAM NOVI PRECIZNI GERMANSKI LABARATORISKI TERMOMETRI ZA PRFESI...


1.000 МКД
или предлог цена
05 јун 10:08OVLAZNUVAC-ISPARUVAC ZA VLAZNOST NA INKUBATOR ILI PROSTORIJA

- OVLAZNUBAC ZA INKUBATOR ILI PROSTORIJA NA ADAPTER 24V , ZA KONTROLI...


1.000 МКД
или предлог цена
05 јун 10:08VLAGOMER ZA SEKAKVI ZRNESTI KULTURI

- PRODAVAM VLAGOMERI ZA MERENJE NA VLAZNOST NA POVEKE VIDOVI ZRNESTI ...


3.500 МКД
или предлог цена
05 јун 10:07TERMOMETAR ANALOGEN ZA FURNA PECKA SKARA OD 0-500c

- PRODAVAM UNIVERZALEN I LESNO MONTIRACKI ANALOGEN TERMOMETAR SO DVE ...


600 МКД
или предлог цена
05 јун 10:07ELKTRONSKI DIGITALEN PRECIZEN TERMOSTAT ZA INKUBATORI

- DIGITALEN ELEKTRONSKI PRECIZEN TERMOSTAT ZA INKUBATORI I DRUGI PREC...


1.500 МКД
или предлог цена
05 јун 10:07DIGITALEN PH-METAR ZA MERENJE ALKALNOST I KISELOST NA VODA

PRODAVAM DIGITALNI PH-METRI ZA MERENJE TVRDOST-GUSTINA NA VODA ( ALK...


1.200 МКД
или предлог цена
05 јун 10:07DIGITALEN FREKVENTEN REGULATOR POTENCIOMETAR MONOFAZEN 750W

DIGITALEN FREKVENTEN REGULATOR NA 220V 750W ZA REGULACIJA NA VRTEZI-O...


4.500 МКД
или предлог цена
05 јун 10:07POTENCIOMETAR AC 220V 4000W REGULATOR NA ELEKTROMOTOR ,GREAC

- PRODAVAM POTENCIOMETRI AC220V DO 4000W MODUL ZA REGULACIJA NA VRTEZ...


800 МКД
или предлог цена
05 јун 10:06MINI OKSIGEN ZAPALKA SO REGULACIJA NA TOPENJE DO 1300c

- PRODAVAM MINI ZAPALKA OKSIGEN ZA TOPENJE I LEPENJE SO NAGREVANJE NA...


700 МКД
или предлог цена
05 јун 10:06INVERTER DC12v-AC220v DO 300w ZA INKUBATOR I DRUGI NAMENI

INVERTERI ZA POVEKENAMENSKA UPOTREBA SO MAX JACINA DO 300W ZA INKUBAT...


2.500 МКД
или предлог цена
05 јун 10:06LASER ZA OPREDELUVANJE PRAVEC UNIVERZALEN ZA RAZNI MASINI

- LASERI ZA BELEZUVANJE SO CRVENA LINIJA ZA PRAVEC NA RAZNI MASINI UN...


500 МКД
или предлог цена
05 јун 10:06DIGITALEN TERMOMETAR SO VLAZNOST ZA NADVORESNA I VNATRESNA

Дигитален термометар / мерач на влажност за надворешна и внатрешна те...


500 МКД
или предлог цена
04 јун 11:56TERMOMETAR ANALOGEN ZA FURNA PECKA SKARA OD 0-500c

- PRODAVAM UNIVERZALEN I LESNO MONTIRACKI ANALOGEN TERMOMETAR SO DVE ...


600 МКД
или предлог цена
04 јун 11:50DIGITALEN UBODEN KUGINSKI TERMOMETAR SO ALARM I TAJMER

- PRODAVAM DIGITALEN KUHINSKI TERMOMETAR SO OGNOOTPORNA SONDA VO VID ...


1.200 МКД
или предлог цена
04 јун 11:48ELKTRONSKI DIGITALEN PRECIZEN TERMOSTAT ZA INKUBATOR

- DIGITALEN ELEKTRONSKI PRECIZEN TERMOSTAT ZA INKUBATORI I DRUGI PREC...


1.500 МКД
или предлог цена
04 јун 11:48LABARATORISKI TERMOMETAR ZA INKUBATOR I KALIBRACIJA

- PRODAVAM NOVI PRECIZNI GERMANSKI LABARATORISKI TERMOMETRI ZA PRFESI...


1.000 МКД
или предлог цена
04 јун 11:48VLAGOMER ZA SEKAKVI ZRNESTI KULTURI

- PRODAVAM VLAGOMERI ZA MERENJE NA VLAZNOST NA POVEKE VIDOVI ZRNESTI ...


3.500 МКД
или предлог цена
04 јун 11:48PRISLUSKUVAC-URED ZA PRISLUSKUVANJE PREKU ZID I VRATA

- BEZICEN OSETLIV URED ZA PRISLUSKUVANJE PREKU ZID ILI VRATA MAL LESE...


700 МКД
или предлог цена
04 јун 11:48POTENCIOMETAR AC 220V 4000W REGULATOR NA ELEKTROMOTOR ,GREAC

- PRODAVAM POTENCIOMETRI AC220V DO 4000W MODUL ZA REGULACIJA NA VRTEZ...


800 МКД
или предлог цена
04 јун 11:47GPS BLOKATOR ZA ZASTITA OD SLEDENJE NA VOZILOTO

- PRODAVAM BLOKATORI ZA ZASTITA OD SLEDENJE SO GPS TRAKER VO VASETO V...


1.200 МКД
или предлог цена
04 јун 11:47POTENCIOMETAR ZA REGULACIJA NA 220V DO 5000W

- PRODAVAM POTENCIOMETRI ZA REGULACIJA NA SILATA ILI BRZINATA NA DVIZ...


1.000 МКД
или предлог цена
04 јун 11:47INFRACRVENA SIJALICA ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOK NA PRASINJ

- PRODAVAM CRVENA INFRARED SIJALICI ZA ZAGREVANJE I BRZ NAPREDOKJ NA ...


550 МКД
или предлог цена
04 јун 11:46ULTRAZVUCEN SOLAREN URED ZA ZASTITA OD PTICI I DRUGI ZIVOTNI

- PRODAVAM EKOLOSKI ULTRAZVUCEN SOLAREN URED ZA 24 CASOVNA ZASTITA OD...


2.500 МКД
или предлог цена
04 јун 11:46Makita Strafalica - nova

- Nova bateriska Makita Strafalica 8 - Komplet so ispravna baterija ...


1.000 МКД
или предлог цена
04 јун 10:40Black & Decker електрична пила

24 - Како нова По карго не праќам !!! Контакт само на Viber или...


2.000 МКД
или предлог цена
04 јун 10:38MELNICA-MELACKA ZA FURAZNI KULTURI ZA ZTOCNA HRANA

Еднофазна мелница за сточна храна, комбинирана за зрна и цели кочани....


9.000 МКД
или предлог цена
30 мај 07:41VAGA GRAMSKA DIGITALNA SO PRECIZNOST OD 0.01g

DIGITALNA DZEBNA VAGA ZA PROFESIONALNO I PRECIZNO MERENJE NA RAZLICNI...


600 МКД
или предлог цена
29 мај 15:14MULTIFUNKCIONALEN-LASER- ZA HORIZONTALNO I VERTIKALNO MERENJ

-PRODAVAM NOVI MULTIFUNKCIONALNI LASERI ZA PRCIZNO PROFESIONALNO LASE...


1.200 МКД
или предлог цена
29 мај 15:14Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам