Подкатегорија:
                   
110 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TRANSPORT/ PREVOZ / SELIDBI

ВРШИМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ТРАНСПОРТ / ПРЕВОЗ / СЕЛИДБИ /ИСФРЛАЊЕ ШУТ / Ч...


899 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вчера 13:00Промовирано

Transport,selidbi i prevoz so 5 tonski kamion

Vrsime transport na roba i selidbi niz Skopje i cela Makedonija. Info...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:32TAXI VIP TO ALL DISTINATIONS-ТАКСИ ВИП ДО СИТЕ ДЕСТИНАЦИИ

TAXI VIP TRANSPORT FOR ALL DESTINATIONS PRICES LIST : SKOPJE - ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:20TAXI PREVOZ SKOPJE BELGRAD SOLUN SOFIJA I DRUGI DESTINACII!

TAXI VIP TRANSPORT FOR ALL DESTINATIONS PRICES LIST : SKOPJE - ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:20VIP TAXI TRANSPORT PREVOZ SOFIA-ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ СОФИЈА

ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬 ТРАНСПОРТ Тра...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:20TAXI TAKSI PREVOZ GRCIJA BUGARIJA I DR.LUX A EVTINO.

LUX TAXI ZA SITE EVROPSKI DESTINACII SO LUKSUZNI MERCEDESI. ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:19TAXI TRANSPORT PREVOZ SOLUN-ТАХИ ПРЕВОЗ СОЛУН

ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬 ТРАНСПОРТ Тра...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:19TAXI PREVOZ TAKSI USLUGI 076 273 743

ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬 ТРАНСПОРТ Тра...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:18TAXI VIP TRANSPORT FOR ALL DESTINATIONS-ТАКСИ ВИП ТРАНСПОРТ

ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬 ТРАНСПОРТ Тра...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:18Taxi Service Taksi Prevoz Skopje Belgrad Sofija Solun Tiran

ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬 ТРАНСПОРТ Тра...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:18TAXI VIP TO ALL DISTINATIONS-ТАКСИ ВИП ДО СИТЕ ДЕСТИНАЦИИ

ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬 ТРАНСПОРТ Тра...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:18INTERNATIONAL TAXI/TAKSI/ТАХИ/ТАКСИ SERVICES

ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬 ТРАНСПОРТ Тра...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:18VIP TAXI TRANSPORT BELGRADE-ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ БЕЛГРАД

ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬 ТРАНСПОРТ Тра...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:18TAXI ТАКСИ SKOPJE TIRANA,PRISTINA BELGRAD SOLUM SOFIJA I DR.

ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬 ТРАНСПОРТ Тра...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:17VIP TAXI SKOPJE-SOFIJA

ВИП ТАКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬 ТРАНСПОРТ Тра...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:17Превоз на патници Prevoz na patnici

🚗 Превоз на патници низ Македонија, и Европа. 🇲🇰 🇬🇷 🇷🇸 🇧🇬 🇭...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:14TRANSPORT/ PREVOZ / SELIDBI

ВРШИМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ТРАНСПОРТ / ПРЕВОЗ / СЕЛИДБИ /ИСФРЛАЊЕ ШУТ / Ч...


899 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вчера 13:00PREVOZ SO KOMBE

Vrsime prevoz so kombe na sekakov vid na roba na paleti,selidbi i dru...


899 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Превоз, такси, prevoz, taxi

Превоз до различни дестинации. Удобно, навремено, безбедно. Скопје - ...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:57Transport na pesok sut tampon zemja selidbi prevoz so kiper

🛻 ВРШИМЕ ПРЕВОЗ СО КИПЕР🛻 🔴 Исфрлање шут, по потреба имаме рабо...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вчера 08:39TAXI Taksi SOFIJA BEOGRAD SOLUN TIRANA

SKOPJE--A.VELIKI 1000 den SKOPJE---SOLUN (centar) 105EUR SKOPJE---S...


75 €
или предлог цена
Вчера 05:57Taxi services Skopje- Belgrad

VIP Taxi Prevoz Profesionalen taxi transver do sakanata destinacija ...


1 €
или предлог цена
Вчера 05:57SLEP SLUZBA 24/7

Slep Sluzba ! Vo sekoe vreme ! 078-811-653


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

30 јан 16:28PREVOZ NA PATNICI

Prevoz na patnici vo zemjata i nadvor od nea 8+1, transferi do site a...


1 МКД
или предлог цена
30 јан 15:15prevoz kiper tamce

pesok do 2 m3 gradezen sut do 2,5 m3 zemja 2,5 m3 tampon do 2m3


1 МКД
или предлог цена
30 јан 15:12Kombi prevoz transport - Комбе превоз транспорт

Vrsime brz i siguren prevoz, transport, selidbi na sekakov vid na rob...


1 €
или предлог цена
30 јан 09:58Prevoz, transport, selidbi i dr.

Vrsime sekakov vid na prevoz, transport, selidbi niz Skopje i Makedon...


20 €
или предлог цена
29 јан 09:59Prevoz, transport, selidbi i dr.

Vrsime sekakov vid na prevoz, transport, selidbi niz Skopje i Makedon...


20 €
или предлог цена
28 јан 20:57Servis za skuteri

Vrsam servis na skuteri za po detalni info na tel


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

28 јан 17:55Prevoz,transport,isfrlanje sut,selidbi i dr.

Dokolku imate potreba od prevoz,tuka sme nie vi stoime na raspolaganj...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

28 јан 13:10ПЕРСОНАЛЕН-- ПРОФЕСИОНАЛЕН ВОЗАЧ

ПРЕВОЗ СО СОПСТВЕНИ ВОЗИЛА,,ЗА КРАТКИ ДОГОВОРЕНИ РЕЛАЦИИ--ЗА ВНАТРЕШЕ...


1 МКД
или предлог цена
28 јан 08:00Kombe-prevoz-transport-selidbi-rabotnici

Sekakov vid prevoz , selidbi, rabotnici, isfrlanje pokuknini, star me...


300 МКД
или предлог цена
27 јан 15:19TAXI..PREVOZ ..CEL BALKAN I EUROPA ...24\7 ...

TAXI PREVOZ CEL BALKAN I EUROPA ZA BUGARIJA,GRCIJA,TURCIJA,SRBIJA,KOS...


88 €
или предлог цена
27 јан 14:56PREVOZ NA PATNICI 8+1

Prevoz na patnici po potreba i baranje na patnicite vo zemjata do sit...


1 €
или предлог цена
27 јан 08:46Prevoz niz Makedonija

Vrsam prevoz na sekakov vid matrijali ( shut pesok mebel i ostanato )...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

26 јан 21:34Prevoz na patnici VAN MAX 8

Prevoz na patnici vo zemjata, transferi do aerodromi, , ekskurzii, VA...


1 €
или предлог цена
26 јан 15:02Prevoz,transport,isfrlanje sut,selidbi i dr.

Dokolku imate potreba od slednive raboti: 1.PREVOZ, TRANSPORT NA S...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

25 јан 21:14Vlecna sluzba slep sluzba

Лиценцирана фирма врши превоз на секаков вид возила 24/7, низ Мк и ст...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

25 јан 16:17Isfrlanje sut pesok tampon rizla zemja prevoz mebel kiper

➡️ Isfrlanje sut ➡️ Separiran pesok 1 (kec) za maltarenje i mesavina...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

25 јан 13:32prevoz na roba so rampa do 3.5T

vrsam prevoz niz Makedonija,voziloto poseduva rampa i racen viljuskar...


1 €
или предлог цена
25 јан 07:32VIP TAXI BANSKO BOROVEC KOPAONIK PAMPOROVO SANDANSKI

ВИП СЕРВИС ТАХИ РЕНТ А КАР МК 🇲🇰 Такси превоз 🚖 СКОПЈЕ - ❄ БОРОВЕЦ...


1 €
или предлог цена
24 јан 18:05Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам