Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TREK FX 2 2021 size L

Се продава точак TREK FX 2 2021 size L, нов купен на 07.12.2021 возен...


29.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

Вчера 14:27НОВ ОГЛАС
Промовирано

TREK FX 2 2021 size L

Се продава точак TREK FX 2 2021 size L, нов купен на 07.12.2021 возен...


29.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

Вчера 14:27  НОВ ОГЛАС

spravi za vo teretana

polovni spravi za vo teretana od firmata body s sport haken smid...,...


11.111.111 €
или предлог цена
09 авг 23:09spravi za teretana

prodavam skotova klupa,profesionalen vertikalen bench i drugi polovn...


100 €
или предлог цена
06 авг 09:35Sprava za vezbanje справа за вежбање

Се продава справа за вежбање Orbitek platinum plus . Рачките се стати...


7.000 МКД
или предлог цена
05 авг 17:09Prodavam Orbitrek

Prodavam orbitrek vo odlicna sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
03 авг 10:23Orbitrek platinum plus

Se prodava sprava za vezbanje Orbitrek platinum plus , rackite se sta...


7.000 МКД
или предлог цена
02 авг 22:06Еднорачни тегови

Се продаваат еднорачни тегови со тежина од 2 и 3kg Поединечна цена...


700 МКД
или предлог цена
29 јул 18:49Продавам тегови Kettler 20 кг (сет од 40 кг)

Продавам тегови Kettler 20 кг (сет од 40 кг), некористени, како нови...


3.000 МКД
или предлог цена
29 јул 11:06Orbitrek, орбитрек

Орбитрек, малку користен до 150кг


5.000 МКД
или предлог цена
27 јул 23:15BOSU NEXGEN Balance Trainer

Купена е од Америка и уште и стои пакувањето. Едвај е користена.


11.000 МКД
или предлог цена
23 јул 19:19Подлога за јога

Се продава нова сочувана подлога за јога.


300 МКД
или предлог цена
23 јул 11:25Orbitrek, skoro nov

Orbitrek, skoro nov, neiskoristen Info: 078401119 078242065 Skopje...


8.000 МКД
или предлог цена
04 јул 22:04Feder za vezbanje, федер за вежбање

Feder za vezbanje, федер за вежбање.


300 МКД
или предлог цена
30 јун 08:20Prodavam Steper

Prodavam Steper skoro nov mnogu malku koristen vo domasni uslovi, soc...


2.500 МКД
или предлог цена
18 јун 13:05Servis na traka

Servis na fitnes oprema traka,orbitrek ,tocak staticen


200 €
или предлог цена
16 јун 22:37EDNORACNI TEGOVI

NOVI EDNORACNI TEGOVI SO PROMENLIVA TEZINA EDEN TEG IMA TEZINA OD 16...


2.000 МКД
или предлог цена
28 мај 21:32TEZINI ZA TEGOVI OD 10 Kg

NOVI TEZINI ZA TEGOVI OD 10 Kg CENA ZA 1 Kg 150 DEN. EDNA PLOCI TEZI ...


1.500 МКД
или предлог цена
28 мај 21:32PLASTICNI TEGOVI ПЛАСТИЧНИ ТЕГОВИ

ПЛАСТИЧНИ ТЕГОВИ од 5 кг Информации на тел.070/577-553


50 €
или предлог цена
26 мај 13:25Fitbit ONE

Се продава tracker Fitbit ONE. Трекерот оди во комплет со 2 нараквици...


2.000 МКД
или предлог цена
07 мај 19:25Se Prodavaat 2 Spravi za vezbanje

Prodavam 2 spravi za vezbanje. Odlicno socuvani isto kako novi , moz...


По Договор
или предлог цена
26 апр 20:32Zidna sprava za vezbanje

Prodavam zidna sprava za vezbanje, konzola za vo zid, odlicna, ne kor...


4.800 МКД
или предлог цена
16 фев 13:54Servis na site vidovi velosipedi,staticni tocaci,orbitre

Servis na site vidovi velosipedi,staticni tocaci,orbitre i fitnes len...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

14 јан 17:48Se izdava prostor za fitness klub

Objekt, prostor od 120 kvadrati + 150 kvadrati+ 45 kvadrati dodaten d...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

09 јан 23:22Sprava za vezbanje

Prodavam tocak za vezbanje marka neo vo odlicna sostojba skoro nov ne...


7.500 МКД
или предлог цена
07 дек 22:39Soben tocak

Soben tocak malku koristen


4.500 МКД
или предлог цена
15 ное 21:09Продавам тегови и справа Цена по Договор

Продавам тегови - 2 x 10 AMILA гумирани бучици - 2 x 15 AMILA гум...


1 €
или предлог цена
26 окт 17:29sprava zatrcanje

prodavam sprava za trcanje orbitre nova tel 075 293 677


100 €
или предлог цена
23 сеп 14:41Продавам неколку справи (еден држач за тегови е гратис)

1. Справа за листови (треба да се завари на едно место )(одварено е) ...


30.000 МКД
или предлог цена
25 мај 15:46Komplet teretana domasna kvaletetna moze zamena

Komplet teretana domasna visoko kvaletetna moze zamena za vozilo


1 €
или предлог цена
11 апр 23:46AB WAVE ZA VEZBANJE

Малку користен ИНФОРМАЦИИ НА 070 640 000 после 12 часот попладне.


4.500 МКД
или предлог цена
26 фев 11:34Komplet Oprema za Teretana

Se prodava kompletna oprema za teretana ( vkupno 52 kom.) - techno gy...


1.111 МКД
или предлог цена
11 фев 11:44profi vertical bench

se prodava vertical bench i drugi spravi za teretana i gumena podloga


350 €
или предлог цена
19 јан 08:47Proteini, BCAA, Gejneri, Kreatin, Minerali, Vitamini, Amino.

SE sto vi treba vo dodatoci za ishranata Za zgolemuvanje na muskulnat...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фитнес / Вежбање / Исхрана

07 јан 18:18ПРАВА ШИПКА 1.8 М. F-28 на Продажба

КУпена пред 2 месеци од Ранерс МК, комплетно исправна, неизграбана, в...


1.500 €
или предлог цена
19 јун 21:39Protein

Site vidovi proteini i se sto vi treba od dodatici vo ishranata za da...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фитнес / Вежбање / Исхрана

09 мај 09:55ADIDAS TRENERKI KOMPLETI 2019

■ ADIDAS TRENERKI 50% !!! ■ --- MODEL 2019 ROZEVI ■ VELICINA : S...


1.290 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

04 дек 13:37ADIDAS ZENSKI KOMPLETI 2019- SO TRAKA

■ ADIDAS TRENERKI KOMPLET- POPUST!! ■ PAMUK -LIKRA --- MODEL 2018 ■...


1.599 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

04 дек 13:37bumper тежини

Prodavam bumper tezini od 10 , 15 , 20 i 25 kg.. 5 evra kg


5 €
или предлог цена
17 авг 09:59KOMPLETNA OPREMA ZA TERETANI I FITNESS KLUBOVI

SE prodavaat masini za teretani , klupi , kardio masini, bucici, gume...


По Договор
или предлог цена
09 авг 12:20LENTA ZA TRCANJE

Se prodavaa profesionalni lenti za trcanje za komercijalna upotreba n...


1.600 €
или предлог цена
06 јул 09:38Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам