Битола
                   
283 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rog Sport 1965

Velosipedo e kompletno restavriran i e vo odlichna sostojba. Za povek...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 21:59Се продава детски велосипед

Половно се продава детски велосипед доста зачуван


1.200 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 20:25Se prodava elektricen tocak

Marka GIANT Tip twist elegance cs lite Tocakot e na elektricen pogon...


700 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 20:25Се продава велосипед “EN”

Се продава велосипед “EN” произведен во Швајцарија. Комплетно од алум...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 20:25Velosiped Pioneer Cross

Се продава велосипед во одлична состојба, не е возен неколку години, ...


110 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 17:43Kilimanjaro X-Fact Cross Pro Lady

Velosipedot e kako nov. Voopsto ne e koristen, bez niedna mana. Tip...


350 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 16:09VELOSIPED

Se prodava velosiped vo super sostojba so shimano oprema uvezen od Ge...


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 14:37VELOSIPED GIANT

Se prodava velosiped vo super sostojba uvezen od Germanija.


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 14:36Tocak ( velosiped, точак)

Se prodava zacuvan tocak, shimano oprema


100 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 14:02Se prodava detsko tocace

Исправно


20 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
25 €
Битола

Велосипеди

Денес 09:11Велосипед

Велосипед Diamondback Со шимано опрема во тип топ состојба Информац...


250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 06:15Velosiped -MAX

Detski velosiped MAX ,ram 14 ,gumi 24 mnogu malce koristen vo super s...


70 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 19:31Elektricen Orbea Keram

Orbea Keram comfort 30 Golemina na ramka M Godina 2020 Baterija ...


1.200 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:32Se prodava 076 738 946

Se prodava skoro nov tocak so dupli bandasi. Dobri gumi. Tocakot e k...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Битола

Велосипеди

Вчера 14:23ДЕТСКИ ТОЧАК SCOTT

Продавам детски точак Scott со Shimano опрема. Точакот е исправен.


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 14:03Raleigh Rushhour 1.0

Odlicno socuvan Shimano Altus menjac Alvio Tektro Vela hidraulicni k...


500 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 10:30HT 5.0 Savage Mountain buke

- Tocakot e kako nov, vredi da se vidi i proba - Preden disk 21cm,za...


400 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

28 сеп 21:28GHOST 27.5 TOP SOSTOJBA

Gumi 27.5 Ramka m Hidraulicni kocnici 3x8 FABRICKA SOSTOJBA


21.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

28 сеп 19:18Velosiped zenski

Velosipedot e vo super sostojba novi gumi so brzini zenski tell 07050...


4.000 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 €
Битола

Велосипеди

28 сеп 14:17Se prodavat uvezeni velosipedi MTB tel kotak 075266322

Se prodavat uvezeni velosipedi MTB tel kotak 075266322 Cena po dogov...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

28 сеп 10:58SPRINT SO SIMANO OPREMA DONESEN OD ITALIJA

Vo odlicna sostojba so simano oprema moze da se vidi koga sakate


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Битола

Велосипеди

28 сеп 10:05Trinx velosiped/tocak

Se prodava Trinx velosiped vo odlichna sostojba so hidraulichni kochn...


300 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 сеп 20:18Velosiped Sintesy Vertigo - Patnicki

Italijanska ramka. Vo odlicna sostojba. 071/235-342


80 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 сеп 17:18Velosiped CENIX full-suspension

Vo odlicna sostojba 071/235-342


140 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 сеп 17:14Se prodava velosiped

Se prodava velosiped merida nov vozen edna sezona


250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 сеп 14:23VELOSIPED/TOCAK PARTIZAN-SUBOTICA

VELOSIPED/TOCAK PARTIZAN-SUBOTICA FALI STITNIK ZA LANEC I KOZA ZA SE...


6.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

27 сеп 10:57Kross Hexagon 6.0 kako nov

Pet pari vozen kako nov https://velosiped.mk/produkt/kross-hexagon-6...


22.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 сеп 23:07Tocak velosiped

Dva modeli po 3800denari


3.800 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 сеп 19:03DRZACI ZA VELOSIPEDI

Profesionalni germanski drzaci so specialno zaklucuvanje so dve bravi


100 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 сеп 16:29Aluminiunski tocak DOOK so hidraulika kocnici

Velosipedot e so 29ki trkala ispraven. Shima kocnici i menjaci. Alumi...


210 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

26 сеп 10:53Velosiped Ortler Chur

Tocakot e vo odlicna sostojba, opremata se gleda na slikite. Golemina...


430 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 сеп 21:19MERIDA

merida Big Nine ,vo odlicna sostojba kupen lanska godina od Setec,voz...


24.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 сеп 17:20VELOSIPED TOCAK SKORO NOV

Se prodava velosipedot malku e vozen telefon za kontakt 075 615 932


8.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 сеп 14:50Giant Fathom 29er 2021

Се продава нов Giant Fathom L величина, опрема се гледа на сликите, е...


999 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 сеп 17:20Cronics Stone FS 26er full suspension 18"

Се продава Cronics Stone Fs 26er целосно сервисиран во беспрекорна со...


540 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 сеп 17:20Velosiped Велосипед

Се продава велосипед Diamondback со шимано опрема во тип топ состојб...


250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

22 сеп 21:20Cube limited pro (aim reaction) bulls specialized trek giant

Se prodava Cube limited pro Odlicen velosiped- mtb so gumi 29” golem...


530 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

22 сеп 16:59GHOST 27.5 TOP SOSTOJBA

Ghost 27.5 gumi Ramka m 3x8 Hidraulicni kocnici Model 2019 Fabr...


21.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

22 сеп 11:27RAKAVICI NARAKVICI ZA VELOSIPED PLANINARENJE MOTOR VO 3 BOI

Специјални нараквици погодни за возење, велосипед, мотор, планинарење...


800 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

22 сеп 11:27LED SVETLO SVETLA ZA VELOSIPED LED LASER 50000LM

Комплет нови моќни светла со држачи, најнова LED технологија, водоотп...


1.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

21 сеп 10:38Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам