26 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ЈАМБОЛИИ

грижливо чувани и одржувани единечни и дупли


По Договор
или предлог цена
12 мар 07:20Елементи од кујна

Горни елементи од кујна единачни и дупли во многу добра состојба


По Договор
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Кујна / Кујнски мебел

11 мар 07:44VLEZNA VRATA

Vlezna vrata 90-230 cm so visok kvalitet na izrabotka vo odlicna sos...


12.000 МКД
или предлог цена
01 мар 10:29МЕТАЛЕЦ шпорет на тврдо гориво

Димензии (mm) a x b x h: 830x570x750 Димензии на ложиште (mm) a’...


По Договор
или предлог цена
01 мар 10:29Гарнитура - тросед, двосед, фотеља, тарбуретка

Тросед на извлекување, двосед на извлекување , фотеља, и тарбуретка в...


По Договор
или предлог цена
01 мар 10:28Vibrator za beton trofazen

Prodavam vibrator za beton Wacker, so tri igli, trofazen.


350 €
или предлог цена
03 фев 17:54ТРОСЕД

Троседот е производ од симпо врање во многу добра спстојба има можнос...


По Договор
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Дневна соба / Троседи

01 фев 08:08Ткаени кебиња

Македонски фолклор рачно ткаени ќебиња 2 / 1,3 м многу грижливо из...


По Договор
или предлог цена
01 фев 08:06Теписи

Тепих 280 х 200 парче 1


По Договор
или предлог цена
01 фев 08:06КОМОДА

Во многу добра состојба сочувана димензии тв комода 173/80/46 см Би...


По Договор
или предлог цена
02 јан 14:18Се продава болнички кревет со електронски команди

Се продава болнички кревет со електронски команди. Креветот е нов не ...


1 €
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Спална соба / Кревети

05 ное 23:18Prozorci i vrata vlezna metalni

Prozorci 2 parcinja 60-120 cm metalni kako na slika moze so zastita i...


3.000 МКД
или предлог цена
04 ное 10:49Prozorec drven so zastita

Dimenzija 175-135 cm vo odlicna sostojba dupli stakla


По Договор
или предлог цена
03 сеп 09:04СПАЛНА TUTIMOBILE

Vo mnogu dobra sostojba konstrukcija i dusek 170x200 cm.Mnogu lesna ...


По Договор
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Спална соба / Кревети

01 мај 06:52Protocen Bojler SIEMENS

Bojlerceto e kako novo, koristeno e 1 mesec.


200 €
или предлог цена
09 апр 17:21ТЕПИСОНИ

Теписон 250 х 160 парче 1 Теписон 310 х 380 парче 1


По Договор
или предлог цена
01 фев 11:44Borovi trupci

Borovi trupci seceni na dolzina od 4 metri, so razlicen dijametar od ...


По Договор
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Градежни материјали

01 јан 11:20Буре - бочва

Бурето - бочвата е во добра состојба изработена од благун капацитет ...


По Договор
или предлог цена
01 ное 11:27Двени врати и прозорци

Дрвени врати и прозотци со стакло и без мерки во прилог цртеж


По Договор
или предлог цена
07 јун 13:27Врати и прозорци

користени дрвени прозорци и внатрешни врати без стакло и застаклени...


По Договор
или предлог цена
07 јун 13:24Дрвени прозорци и врати

користени дрвени прозорци со ролетни и врати со ролетни и внатрешни в...


По Договор
или предлог цена
01 апр 07:43ЗАМРЗНУВАЧ OBOD 310 L

Замрзнувачот е во исправна состојба


По Договор
или предлог цена
01 јул 15:13Kuka vo Orovnik-Ohrid

Se prodava kuka vo Orovnik-Ohrid Gardena po najvisoki evropski stand...


1 €
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Останато

23 дек 19:19Kuka vo Orovnik-Ohrid

Se prodava kuka vo Orovnik-Ohrid Gardena po najvisoki evropski stand...


1 €
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Останато

23 дек 19:16керамиди

во добра состојба цена по договор


По Договор
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Градежни материјали

19 сеп 14:01cevka цевки

ф 20, 2по 5 м една е 4 м, 078281658


3.000 МКД
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Градежни материјали

21 авг 09:52Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам