Подкатегорија:
                   
123 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fotelja/Фотеља od vrven kvalitet, kako novi.

Prodavam dve drveni fotelji, vo isklucitelna sostojba. Foteljite se b...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:24Кауч во добра состојба

Кауч во добра состојба.Солиден кауч.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:08Се продава кожна гарнитура

Се продава комплет кожна гарнитура и две масички во добро сочувана с...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:20Prodavam trosed i dvosed

Se predava trosed i dvosed dodro socuvani . Dvata se pustaat za spie...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:40TV KOMODA

Se prodava TV komoda kombinacija od drvo- staklo -metal. Komodata e ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:40Drveno skafce. Kjos komoda

Drveno funkcionalno, bez greska.


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:28Komoda.masicka,postolje za televizor i drugo..

Prodavame komoda,masicka za dnevna,postolje za televizor i drugi rabo...


По Договор
или предлог цена
01 окт 22:06СТАКЛЕНА МАСА (АВСТРИСКА)

СТАКЛЕНА МАСА (АВСТРИСКА)


120 €
или предлог цена
01 окт 14:04Club masa, trpezariska masa i 3 polici od ZELEZO

Se prodava club masa, trpezariska masa i tri polici. site izraboteni ...


18.900 МКД
или предлог цена
01 окт 11:51Dnenva soba

garniturata e kupena 2018 300 cm x 220 cm Sanduk za stavanje raboti...


36.900 МКД
или предлог цена
01 окт 11:512 Tepisi

Se prodavaat 2 tepisi kupeni 2020 godina tepih 1 = 220 x 150 cm tep...


2.550 МКД
или предлог цена
01 окт 11:51Agolna garnitura

garniturata e kupena 2018 300 cm x 220 cm Sanduk za stavanje raboti...


13.900 МКД
или предлог цена
01 окт 11:48ГОБЛЕНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ (2 парчиња)

ГОБЛЕНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ (2 парчиња)


250 €
или предлог цена
01 окт 09:24Витрина

Витрина 144*102 во прекрасна состојба


25 €
или предлог цена
01 окт 09:23Гарнитура во супер состојба

Гарнитура 3-сед 2-сед и фотелја во многу убава состојба. 3- сефот се ...


260 €
или предлог цена
01 окт 09:23MASIČKA SO STAKLO I TABUTETKA

Tel.078 224 053


3.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 22:13Komoda za televizor

..dolzina 133sm visina 45sm i dlabina 50sm


3.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 21:41Klik Klak kauc trosed od SIMPO so jogi kako nov !!!

Prodavam malce koristen Klik Klak kauc trosed so jogi SIMPO so dimenz...


12.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 19:57Nov sedmosed i klub masa

Se prodava nov ne koristen sedmosed praven po naracka vo vakva boja i...


900 €
или предлог цена
29 сеп 09:18Trosed dvosed fotelja

Komplet garnitura


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
28 сеп 10:25Se prodava ekstra socuvan trosed

Se prodava trosed vo ekstra sostojba bez nikakvi ostetuvanja so nov t...


100 €
или предлог цена
26 сеп 13:01Dve fotelji + trosed

Se prodava garnitura od dve fotelji i eden trosed koj ima mehanizam z...


4.500 МКД
или предлог цена
18 сеп 00:53MASIČKA SO STAKLO I TABUTETKA

Masičkata e so dimenzija 70×70 , so debelo staklo i e od.čisto drvo s...


3.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 20:40Kozhna garnitura

Se prodava odlichno zachhvana kozhna garnitura od chista kozha, vo so...


550 €
или предлог цена
16 сеп 16:56Ср продава комода

Се продава комода составена од три елементи, комплетна должина 3 метр...


1 €
или предлог цена
14 сеп 18:26Polovni garnituri

Polovni garnituri


16.500 МКД
или предлог цена
10 сеп 14:17Polovni garnituri

Polovni garnituri


18.500 МКД
или предлог цена
10 сеп 14:16Аголна гарнитура со фотеља, во одлична состојба

Се продаваат аголна гарнитура и фотеља, во одлична состојба, без ника...


12.000 МКД
или предлог цена
09 сеп 19:34Agolna garnitura na otvoranje

Vo odlicna sostojba


8.000 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
11.000 МКД
07 сеп 18:15Se prodava dvosed na pushtanje ispraven zdrav

Dvosed na pushtanje potpolno ispraven I zdrav


1.500 МКД
или предлог цена
05 сеп 14:47Кревет

Се продава кревет во солидна состојба.Креветот нема никакви оштетувањ...


2.000 МКД
или предлог цена
31 авг 17:29Комода

Се продава комода, одлично зачувана


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
22 авг 21:34Телевизор Самсунг

Се продава во исправна состојба


1.000 МКД
или предлог цена
22 авг 20:07Продажба на мебел - антиквитет

Се продава кауч со витрина, трпезариска маса со 6 столици, комода и 2...


350 €
или предлог цена
18 авг 10:31Fotelja

Fotelja moze da se pusti kako krevet Kon tel 075306319


8.000 МКД
или предлог цена
11 авг 08:56Agolna Garnitura

Se prodava ic ne koristena agolna garnitura na 2 Dela može da spiet...


250 €
или предлог цена
09 авг 14:29Кожна гарнитура

Се продава користена кожа гарнитура со димензии 280×165×90.


16.000 МКД
или предлог цена
08 авг 15:21STARINSKI DRVENI KAUCI

Dva starinski drveni kauci,se pustaat i za spijanje,moze da se korist...


1.200 МКД
или предлог цена
30 јул 10:09Се продава користена гарнитура за дневна соба

Се продаваат користени две фотељи и еден тросед. Купени се од Симпо. ...


4.000 МКД
или предлог цена
11 јул 10:59Masa i komoda so vitrina

Kako novi nemaat ni grepka


150 €
или предлог цена
08 јул 08:46Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам