831 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Izdava sprat za ucenici/studenti

Se izdava sprat so poseben vlez za ucenici ili studenti Ul Leninova ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Соби

Вчера 19:05  НОВ ОГЛАС

Kuka vo karbinci

Kuka vo karbinci.


1 €
или предлог цена
Вчера 17:57SE IZDAVA DUKAN NAD ANGELS CAFE

Se izdava dukan nad kafe bar Angels cafe pogoden za sekakvi nameni 4...


100 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 17:11Se izdava deloven prostor vo Stip

Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemje v...


3 €
или предлог цена
Вчера 16:49куќа замена

се заменува помала куќа во строг центар за поголема куќа,.. нудам: 2...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:04Se prodava imanje 1 hektar so kukja

Se prodava imanje 1 hektar so kukja. Ima i bazen, zagraden prostor. B...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 13:57Deloven Prostor Servis

Se prodava deloven prostor servis vo strogiot centar na gradot so cel...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:45ШТИП с ДРАГОЕВО НИВА ( НИВИ )

- СЕ ПРОДАВААТ 2 НИВИ ВО СЕЛО ДРАГОЕВО ШТИПСКО - 2 СЕ ЧИСТ ИМОТЕН ЛИ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:35Podaruvam klesan kamen

Podaduvam klesan kamen poveke info na 071369802


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

Вчера 11:59Niva za plac na Balkanska

Prodavam niva na Balkanska, pogodna za gradba na kukja i slicno,mozna...


5 €
или предлог цена
Вчера 10:38Се продава

Куќа во централно градско подрачје, на 2 спрата


1 €
или предлог цена
Вчера 10:33KUPUVAM GARSONJERA

BARAM DA KUPAM GARSONJERA, CENA PO DOGOVOR VO ZAVISNOST OD MESTOPOLOZ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 10:08IMOT-Vikendica

Se prodava imotot daden na slikite. Odlicen pristap, struja i voda so...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:44Се издава / Se izdava sprat (za studenti/ucenici/rabotnici )

Se izdava namesten sprat od kukјa (prizemje), pogoden za studenti/uce...


По Договор
или предлог цена
13 авг 22:57Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


90.000 €
или предлог цена
13 авг 22:35Се продава куќа

Спрат од куќа приземје Контакт Viber +447427740683


1 €
или предлог цена
13 авг 22:14SE PRODAVA BARAKA 18 MK

Se prodava baraka 18 metri kvadratni koja moze dase preseli idaja sta...


1 €
или предлог цена
13 авг 21:33се изнајмува стан 56+Тераса 23м2, на приземје,.

се изнајмува стан во Штип на приземје заедно со надворешна гаража од ...


300 €
или предлог цена
13 авг 16:43Купувам стан до 35 000 евра

Барам стан во околината на Штип до 35 000 евра, Понудете на 077 506 9...


35.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

13 авг 15:53Prodavam sprat od kuka vo centarot na gradot

Se prodava goren sprat od kuka vo centarot na gradot (kaj doktor Z...


60.000 €
или предлог цена
13 авг 10:46Stara Kuka i plac do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


26.000 €
или предлог цена
13 авг 09:26Se izdava

Se izdava dukan na atraktivna I frekventna lokacija .Na samata glav...


6 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

13 авг 08:30Se prodava kuka

Цена по договор. Контакт на телефон 075292463 Горан


1 €
или предлог цена
13 авг 06:41Se izdava kompletno nov stan

Se izdava kompletno nov luksuzen stan (nikogas vselen ) 2022 godina z...


400 €
или предлог цена
Штип

Станови

13 авг 02:48Deloven prostor od 2×400m2 =800m2

Se izdava novoizgraden prostor prizemje 400m2 i 1sprat 480m2..2sprat ...


111 €
или предлог цена
12 авг 23:41iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor pozadi trgovski inf na tel 070346688


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 авг 20:14Prodavam stan

Se prodava stan vo nas.Naselje Cena po dogovor Itno! 078310258


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

12 авг 19:27Se prodava garsonjera

Se prodava garsonjera vednas do policijata na vtori sprat, garsonjera...


22.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

12 авг 14:40Градскиот трговски центар

СЕ ПРОДАВА објекто е издаден по наем има важечки договор кои може...


145.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
150.000 €
Штип

Дуќани

12 авг 14:10Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


42.000 €
или предлог цена
12 авг 11:05Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Placot Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,...


38.000 €
или предлог цена
12 авг 11:05SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


150.000 €
или предлог цена
12 авг 10:45Top lokacija

Lokacija koja ne se propysta ulica bulevar jna .Dukanot e na samata u...


7 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 авг 08:42Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii pogoden za ugostitel...


1 €
или предлог цена
12 авг 08:28Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste koe se granici so ...


25 €
или предлог цена
12 авг 08:27Prodavam sopstveno zemjiste

Se prodava zemjiste vo gradezen reon ( se granici so placot na novata...


20 €
или предлог цена
12 авг 08:27Prodavam sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip

Se prodava sopstveno gradezno neizgradeno zemjiste vo Prebeg karsi na...


13 €
или предлог цена
12 авг 08:27Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


69.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 авг 07:16IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP

IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP POGODNI ZA POVEKJE RABOTI ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 авг 06:53KUKA OD 250 m² SO EXTRA CENA!!!

SE PRODAVA VEDNAS VSELIVA KUKA OD 250 m² SO DVORNO MESTO OD 300 m². ...


50.000 €
или предлог цена
11 авг 19:44Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам