Гази Баба
Подкатегорија:
                   
49 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

izrabotka na kujni po merka na vasiot prostor

kvalitetna i navremena izrabotka na kujni po merka na vasiot prostor....


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

22 мар 20:36Индустриска фритеза

Продавам индустриска фритеза - Цена по договор


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

21 мар 22:23ASPIRATOR FABER

Prodavam aspirator Faber nekoristen


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

20 мар 22:40Kujna mediapam zacuvena maksimum

Se prodava kujna koplet se gleda i vo sliki e zacuvana maksimum osven...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Гази Баба / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

20 мар 17:41Kujna

Кујна стара 1 година, очувана Должина двата дела 210 цм Горниот вис...


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

13 мар 22:23Umivalnik retro

Umivalnik Ima Malo ostetuvanje, ostanatoto e vo odlicna sostojba


2.900 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

13 мар 14:52KUJNA SOCUVANA

Kujna komplet se prodava poradi selenje nema nishto losho sochuvana e...


7.000 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
10.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

10 мар 11:22KOMPLETNA KUJNA OD BUJOTO

KOMPLETNA NOVA KUJNA OD BUJOTO NE KORISTENA


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

09 мар 09:43Mini dispanzer...Мини диспанзер

➡️Мини диспанзер за чиста вода.✔️ ➡️Цена 400 ден✔️ ➡️Нарачки на ☎️075...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

09 мар 08:03Кафемати..Kafemati

Да уживаме во омилениот пијалок со кафематите на Muhler и Homa. ➡️Нар...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

09 мар 08:00Mijalnici...Мијалници

🚰Кујнски мијалници со одличен квалитет.. ➡️Нарачки на ☎️ 075 622 570...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

09 мар 07:58Plotna za sporet gorenje

Poltna za sporet gorenje za trofazen steker Info na 070 727 859


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

07 мар 20:57Kafemati...

Да уживаме во омилениот пијалок со кафематите на Muhler и Homa. ➡️Нар...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

28 фев 11:35Mijalnici po super ceni...

🚰Кујнски мијалници со одличен квалитет.. ➡️Нарачки на ☎️ 075 622 57...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

28 фев 11:28Bojler za vo Kujna KONCAR 5Lit

Bojler Za Vo Kujna KONCAR 5 Litri 2 KW Mnogu Malku Koristen Skoro No...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

28 фев 10:34Protočni češmi inoks metalni

Protočni češmi od brend "Diplomat" pristignaat, 1 godina garancija, s...


4.900 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

26 фев 06:43Izrabotka na mebel

kujni skafovi plakari komodi i drugi raboti


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

25 фев 18:39Евтино!!! Елемент за во кујна

Речиси нови: Елемент за во кујна -мијалник ,инокс и шпорет. Цена п...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

25 фев 16:28Kafemat kafeaparat

Kafematot e ispraven


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

17 јан 18:28Kujni po naracka so 3D Dizajn

Изработуваме кујни по нарачка, како и сите други видови на плочест ме...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

23 дек 18:30NOVA KUJNA OD BUJOTO NEKORISTENA

NOVA KUJNA OD BUJOTO NEKORISTENA KONTAKT TEL:075 282 282


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

22 ное 09:51Elektricna plotna za kujna

Elektricna plotna nova nekoristena .. https://www.ikea.com/gb/en/p/bl...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

15 ное 17:04kujna/shporet/frizider/sadovi/mashina

kujna komplet cena po dogovor HOTPOINT - В.85цм/Ш.60цм/Д.60цм. SAMS...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

14 ное 00:14Продавам фрижидер за длабоко замрзнување

Продавам фрижидер за длабоко замрзнување 410 литри ,фрижидер е исправ...


3.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

11 ное 17:51Mijalnik po ekstra cena

075 360 591 Igor


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

17 окт 15:19Филтер за вода/ filter za voda

Filterot e malce koristen, potocno istroseni se samo ednash filtrite ...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

26 сеп 14:41Sporet

Prodavam sporet alfa 90 Na drva


150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

05 авг 17:41Sherpi / Шерпи

Se prodavaat 2 rosfraj sherpi od JU (bratstvo) , edna 15l druga 20l ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

28 јул 12:53mikroval

vo mnogu dobra sostojba mnogu malku koristeno kupeno vo stranstvo ...


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

10 јун 16:24Kujna nova nekoristena od BUJOTO

Se prodava kujna nekoristena


750 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

18 апр 10:25Daski za serviranje

Drveni daski za serviranje so unikat I sari


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

15 апр 08:06Kujna

Se prodava nekoristena Tel 075 320 289


1.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

11 мар 08:45Kunja viseci delovi

Delovi od kunja


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

03 дек 16:56sadoper Franke

prodavam povolno inox sadoper Franke malku koristen, so domenzii 780/...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

20 окт 09:12IZRABOTKA NA MEBEL

Izabotka na mebel po merka (iverica ,medijapan) -kujni -plakari (l...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

28 јул 08:01Sadoper

Sadoper napraven super cena 2000 den info 076971917


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

26 мај 16:50Bojlerce

Se prodavam nisko montazno bojlerce mnogu malku koristeno samo eden m...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

03 мај 15:43SPORET - MARKA RADE KONCAR

Sporetot e kombiniran klasicen sportet . Imeno dve ringli od sporeto...


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

30 мар 11:36TOSTER ZA DVOPEK

🆕Тостер за двопек Homa со моќност од 750W✅ Цена 599 ден. 📲 075-78...


599 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

14 јул 09:22комплет кујна

поради реновирање се продава комплет кујна со шанк, острово и електри...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

10 јул 21:43Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам