185 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuka

Se ptodava nova kuka so sprat i potkrovje vkupno 220 m2. ne vselena s...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 €
Денес 07:44SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


160.000 €
или предлог цена
Вчера 15:40Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 12:29Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip

Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip vednas na glavniot ...


65.000 €
или предлог цена
29 мај 16:47SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Vkupna povrsina na kukata= 466m2. Na 3 sprata po 160m2 Tarasi 2×...


1 €
или предлог цена
28 мај 18:39Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
27 мај 22:40Prodavam kukja vo prebeg

Prodavam kukja vo prebeg na ulica 21 maj br 16. Kukjata e so vkupna p...


120.000 €
или предлог цена
27 мај 22:14Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


38.000 €
или предлог цена
27 мај 19:27Se prodava Kuka

Kukata e na 2 sprata povrzani so parno i solaren sistem ,trofazna str...


По Договор
или предлог цена
25 мај 07:56Се издава Куќа

Се издава куќа во центарот на Штип површина од 200м² се издава по дог...


550 €
или предлог цена
24 мај 20:57Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


94.000 €
или предлог цена
23 мај 20:21SE PRODAVA KUKJA SO DVOR NAD 4000 M2, NA PREKRASNA LOKACIJA

Се продава куќа на убава и мирна локација во село Кучичино заедно со ...


20.000 €
или предлог цена
23 мај 09:21Се продaвa куќa во нaселбa Дујле

074603442 - Viber 078730074 - Viber


45.000 €
или предлог цена
19 мај 16:23Se prodava kuka vo Stip

Se prodavaat 2 kuki vo Stip (lepenka (edna do edna)od 95 kvd edna, bl...


38.000 €
или предлог цена
17 мај 14:23Se prodava kukja vo naselba Duzlak

Se prodava kukja vo naselba Duzlak


1 €
или предлог цена
17 мај 13:00KUKA OD 250 m² SO EXTRA CENA!!!

SE PRODAVA VEDNAS VSELIVA KUKA OD 250 m² SO DVORNO MESTO OD 300 m². ...


50.000 €
или предлог цена
16 мај 19:54Potpolno nezavisna kuka so panoramski pogled na planini

Potpolno nezavisna kuka so panoramski pogled na planinite Osogovo i P...


480.000 €
или предлог цена
16 мај 10:54Нова куќа

Куќа во населба населје Нова


32.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
35.000 €
16 мај 08:18SE PRODAVA KUKJA SO DVOR NAD 4000 M2, NA PREKRASNA LOKACIJA

Се продава куќа на убава и мирна локација во село Кучичино заедно со ...


20.000 €
или предлог цена
14 мај 10:33куќа во штипско ново село

Се продава куќа во ШТИПСКО Ново Село. Приземјето - Дуќан од 50 м2. с...


80.000 €
или предлог цена
13 мај 14:48Se prodava

Se prod.sprat od kuka poseben vlez na prvi kat vo centar na gradot ul...


По Договор
или предлог цена
10 мај 11:19Se prodava kuka vo Centar na Stip

Se prodava kuka vo Centar na Stip Ulica Kozjak Planina br.6.Parcelata...


1 €
или предлог цена
09 мај 13:07Se prodava kuka

Цена по договор. Контакт на телефон 075292463 Горан


1 €
или предлог цена
08 мај 21:32Kukata Se dava so kirija

Kukata Se dava so kirija kukata e na odlicna lokaci na centar samo n...


8.000 МКД
или предлог цена
08 мај 07:02Se prodava Kuka vo Stip Naselba Soncev Grad

Se prodava Kuka vo Stip Naselba Soncev Grad Vnatresna Povrasina 230m2...


111.000 €
или предлог цена
02 мај 18:28Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Placot Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,...


38.000 €
или предлог цена
30 апр 10:14Се продава Кукќа во Населба Три Чешми Штип

Се продава куќа на 2 спрата со поткровје во наслеба Три Чешми ( Штип ...


62.000 €
или предлог цена
29 апр 16:49PRODAVAM KUKA VO CENTAROT NA GRADOT

MOBILEN ZA KONTAKT 078 474 870 Snezana SE PRODAVA KUKA od 154 m2 ...


1 €
или предлог цена
28 апр 17:27Се издава спрат/апартман во центар

Се изнајмува апартман/спрат од куќа со посебен влез во строг центар. ...


240 €
или предлог цена
28 апр 13:53Куќа во Штипско Ново Село

Се продава куќа на прекрасна локација во Штипско Ново Село, веднаш на...


По Договор
или предлог цена
27 апр 09:54se prodava kuka mozna zamena za stan

se prodava kuka izgradena 1993 god vo koja se zivee 1 sprat od 65m...


1 €
или предлог цена
25 апр 08:57Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


27.999 €
или предлог цена
23 апр 12:44Реновирана и наместена куќа од 368м2

property details id: sh1055/караорман, штип македонија 70000€ des...


70.000 €
или предлог цена
22 апр 13:00Stara kuka vo stog centar na Shtip

Se prodavaat 2 kuki- lepenki vo Gorni maalo,na ul. 29 Noemvri, centra...


55.000 €
или предлог цена
20 апр 22:16Куќа во Штипски Сокак

Продавам куќа во штипски сокак, куќата има 220 м2 и е на три спрата.


1 €
или предлог цена
19 апр 23:48Куќа во центар на Штип позади урбаниста

id: sh1057/јоаким стојков 27 штип македонија 68000€ https://we4hom...


68.000 €
или предлог цена
19 апр 08:59Се продава куќа во Штип

so površina na Се продава куќа 120м2 со површина на земјиште од 1800...


1 €
или предлог цена
16 апр 19:13Стара куќа( добра локација)

Продавам стара куќа со дворно место која уште се користи на добра л...


13 €
или предлог цена
12 апр 15:24комплетно опремена ВИЛА во близина на Штип

СЕ ПРОДАВА ‼️‼️‼️ Се продава комплетно опремена ВИЛА(викендица), в...


275.000 €
или предлог цена
12 апр 14:06Se prodava kukja / plac za izgradba

Kukjata e stara, na prekrasno mesto e i moze zamena. Cenata ne e f...


22.000 €
или предлог цена
10 апр 18:00Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам