292 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Galaxy S10 Plus

Treba da se smeni stakloto od kamerta okulu 600den e drugo tip top


240 €
или предлог цена
Денес 10:40Bluetooth handsfree slusalce

Novi blutut slusalcinja Description: Ultra mini design, light wei...


400 МКД
или предлог цена
Денес 10:36X6 mini bmw phone

Malo telefonce so 2 sim kartici. Novo spakovano vo kutice


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:36Smart watch

Nov vo kutija, isto kako na slikite. Se povrzuva vo mobilen, a moze ...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:35Smart saat so bluetooth call

Novi smart saati so bluetooth call So 2 remcinja, metalno i silikons...


2.600 МКД
или предлог цена
Денес 10:34Q18 smart watch

Novi, so zaoblen ekran model Q18 so sim kartica i slot za memoriska k...


1.300 МКД
или предлог цена
Денес 10:31Samsung Galaxy A52s 5G 6/128

Tel.e odlicno socuvan,so nego ima samo original polnac. Super perform...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
Денес 08:27Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128 Garancija

Tel.e bukvalno kako nov,kupen od Neptun 18.01.2022 uste 16 meseca gar...


13.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 МКД
Денес 08:08Se prodava Samsung Galaxy S9+ black

Se prodava Samsung Galaxy S9+ black odkličen na site mreži . Vo odlič...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:00Samsung A50 KAKO NOV!!!

📱Samsung A50📱 ✅️Состојба:Фабричка,без знаци од користење,комплетно...


120 €
или предлог цена
Вчера 17:35Iphone 12

🍎📱Iphone 12📱🍎 ✅️Состојба:Комплетно исправен,работи на сите опера...


480 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
490 €
Вчера 17:35Iphone 11 (Product)RED

🍎📱Iphone 11 (Product)RED📱🍎 ✅️Состојба:Комплетно исправен,без зна...


380 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
390 €
Вчера 17:35OTKUP I PRODAZBA NA MOBILNI TELEFONI

Vrsime prodazba i otkup na novi i polovni mobilni telefoni po najpovo...


Вчера 17:34Dva 2 Motorola i Samsung /075 813 672 *075 885 548

Dva za cena 1000


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:10  НОВ ОГЛАС

Sony e4 /075 813 672 /075 885 548 cena 1000

1000


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:06  НОВ ОГЛАС

Отпорен на вода и удари OUKITEL WP 5

Телефонот е скоро нов без никаква забелешка и е со одлична батерија о...


5.800 МКД
или предлог цена
Вчера 16:06Iphone XS 64GB

Iphone xs vo odlicna zachvana ne grebnat sostojba. Ne servisiran. ...


300 €
или предлог цена
Вчера 15:02  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG GALAXY S10 PLUS

Se prodava Samsung Galaxy S10 plus Baterija drzhi najmalku 1den Mno...


16.499 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.999 МКД
Вчера 14:25Iphone XS 4/64 GB 84% Battery

Продавам Iphone XS, без гребаници и оштетувања. Одлично сочуван. ...


245 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
250 €
Вчера 14:13Huawei Nova 9 / 128GB, Starry blue

Telefonot e nov neaktiviran bez kutija i polnac


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:26iPhone X Odlicno zacuvan

Se prodava odlicno zacuvan iPhone X so site dodatoci. Nikogas ne e ot...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 10:52Zenski smart-pameten casovnik

Nov vo kutija, isto kako na slikite. Se povrzuva vo mobilen, a moze ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:49Samsung Note 20 Ultra

Prodavam ekstra socuvan Samsung Note 20 Ultra, kupen od Mobimak, tele...


620 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
640 €
Вчера 07:50iPhone 8 plus zaklucen na iCloud

Zaklucen na iCloud , cena 2000 denari 078-265-522 TALE 078-265-522...


2.000 МКД
или предлог цена
09 авг 14:07Smart watch TK 1-2

Nov vo kutija, so 2 remcinja, crno metalno i crno silikonsko remce


3.200 МКД
или предлог цена
09 авг 12:31Smart saat so bluetooth call

Nov smart saat, spakovan vo kutija, so kozno remce


2.000 МКД
или предлог цена
09 авг 12:31Iphone XS

🍎📱Iphone XS📱🍎 ✅️Состојба:Комплетно исправен,работи на сите опера...


270 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
280 €
08 авг 18:42Iphone 11 Pro Max ODLICEN

Telefonot e vo perfektna sostojba,bez znaci od koristenje.Fabricki Ne...


480 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
490 €
08 авг 18:41Samsung S9 Plus KAKO NOV

📱Samsung S9 Plus📱 ✅️Состојба:Употребуван,без знаци од користење,ко...


190 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
200 €
08 авг 18:40Se prodava samsung J6 2018

Se prodava samsung J6 2018 sledi so kutija i polnac. Telefonot e odli...


6.000 МКД
или предлог цена
08 авг 10:56Se prodava iPhone 6

Se prodava iPhone 6 odlicno socuvan. Raboti na site mrezi. Cenata e 4...


4.500 МКД
или предлог цена
08 авг 10:56Se prodava iPhone X 64gb

Se prodava iPhone X 64gb full pack. Odlicno socuvan. Cenata ne e fiks...


16.000 МКД
или предлог цена
08 авг 10:56Se prodava iPhone 11

Se prodava iPhone 11 full pack. Top socuvan Face id✅ True tone✅ Ba...


400 €
или предлог цена
08 авг 10:56SONY XPERIA E-3 eftino !!!!!!!

Prodavam SONY XPERIA E-3 so puknato staklo , telefonot e vo funkci...


1.000 МКД
или предлог цена
08 авг 08:47Samsung A71 Mobimak

Prodavam Samsung A71 extra socuvan bez niedna grepka, kupen od mobima...


8.900 МКД
или предлог цена
07 авг 18:21SE PRODAVA iPhone 11 Mint NOV KUPEN

Se prodava iPhone 11 kupen od A1 11.02.2022 NOV, telefonot nema nika...


420 €
или предлог цена
06 авг 18:02SAMSUNG NOTE10 plus

Prodavam note 10+ odlicno socuvan


370 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
380 €
06 авг 16:51Samsung Active 2 44mm Full Pack

Samsung Active 2 44mm Full Pack koristen okolu 11 meseci dobro zacuva...


4.000 МКД
или предлог цена
06 авг 14:42Samsung S22 Ultra

Telefon e donesen od svajacarija koristen 2 meseca samo kes bez zameni


900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
950 €
06 авг 13:13Samsung S10 Prism Green Neverlock Full Pack

8gb ram/128gb memorija Doagja so celosno pakovanje - Orginalen polna...


13.000 МКД
или предлог цена
06 авг 09:25Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам