Аеродром
                   
1726 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

30 Desktop kompjuteri Core i5 komplet so 20 LCD. Super ceni

Се продава поголема количина на Desktop компјутери. На лагер дост...


45 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 13:03Промовирано

DELL 790 i3 2120 2th/4GB RAM/BEZ HD

DELL OPTIPLEX 790 i3 2120 2th gen MNOGU TIVOK I BRZ PROFESIONALEN BRE...


2.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 21:27Инсталација, преинсталација на Windows

Инсталација, преинсталација на Windows. Инсталација на Office пакет. ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 20:33HP Pavilion17 i7octa SSD-500GB SSHD-1TB RAM-8GB Win10+Office

Без гребнатини или физичко оштетување. Не прегрева. Батеријата е фу...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 19:20Targus Groove 15.6" ранец за лаптоп

Targus Groove 15.6" ранец. Некористен. Испраќам по карго на ваш трош...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:22  НОВ ОГЛАС

Apple iPad Pro 12.9 (2020)

tabletot e vo odlicna sostojba sleduva so futrola I apple pencil 2


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Денес 17:16LENOVO 520 Intel Core i5 7200U 8 gb ddr4 750 hdd 2 graficki

LENOVO 520 Intel Core i5 7200U 8 gb ddr4 750 hdd 2 graficki intel hd ...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 17:15  НОВ ОГЛАС

HP Elitebook G5 16Gb DDR4!! Intel Core i5 kako NOV Laptop

HP EliteBook 830 G5 Brand : HP Product Line : HP EliteBook Model :...


270 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 16:32SSD

Prodavam super brzo,ulta mobilno eksterno ssd od 2000Gb(2 tera),mnogu...


99 МКД
или предлог цена
Денес 15:172 MacBook Pro (128GB & 256GB), 13", 2017

Се продаваат 2 MacBook Pro, 13", 2017. Компјутер 1: ПРОДАДЕН - M̶...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:00Se prodava Lenovo Y-700 Gaming Laptop 15.6inch

Se prodava koristen, redovno servisiran i socuvan Lenovo Y700 isk Gam...


24.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:15ODLICEN DESKTOP INTEL I5-7500, RAM 16GB, SSD HD CAMERA

PRODAVAM ODLICNO SOCUVAN DESKTOP KOMPJUTER : MB BIOSTAR H110M-BTC CPU...


13.500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
14.800 МКД
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 11:37Western Digital WD Green 2TB HDD

Western Digital WD Green 2TB Internal 3.5" (WD20EARX) HDD 7200 rpm С...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Денес 11:04i7 920 LGA 1366

c/t = 4/8 base-turbo = 2.66-2.93 GHz tdp = 130w soc = LGA 1366 ...


900 МКД
или предлог цена
Денес 11:04HP Pavilion brend kompjuter i3, 8Gb RAM, 1Tb HD, Windows 10

Prodavam kukiste od kompjuter HP Pavilion P6000 komplet ispravno vo p...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 10:59  НОВ ОГЛАС

HP LaserJet Pro 200 color M251n

Prodavam odlicen laserski printer vo boja, mnogu malku upotrebuvan so...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:34Laptop

Odlicen Hp laptop za facebook, youtube i slicno... Sostojba kako nov...


12.111.212 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:07Ekrani

15.6' 40 pinski slim! 15.6' 40 pinski standard! 15.4 lcd...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:07Servis za kompjuteri

Servis za kompjuteri vi nudi: - Preinstaliranje na Windows 11,10, ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 10:07Kompjuter Gigabyte Core 2 Duo E8400, RAM 4Gb DDR3, HD 250Gb

Prodavam kukiste od kompjuter komlet ispravno, detalno iscisteno od p...


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 09:54Razer Cynosa Lite + Abyssus Lite

Se prodava set Razer tastatura i maus vo super sostojba.


Денес 09:51Cooler Master Devastator II Keyboard

Se prodava tastatura CM Devastator II(Blue Led) vo odlicna sostojba.


Денес 09:50Ryzen 3 1300X AM4

Se prodava Ryzen 3 1300x vo super sostojba. Smenet poradi nadgradba.


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Денес 09:50Laptop HP G62 intel I3 procesor 4gb ram 500hdd 15,6 " led

Laptop HP G62, odlicni performansi , mnogu socuvan - vo fabricka sost...


5.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:38Laptop Fujitsu simens Ah531 intel I3, 6gb ram, 500gb

odlicni performansi, kompletno ispraven, ne koci ne gree, so windows ...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:37Ryzen 5 3400G

Extra procesor


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 08:18asus zenbook duo ux482.....i5 11gen., 16ram, 512 ssd name

asus zenbook duo ux482.....i5 11gen., 16ram, 512 ssd name...so dva di...


750 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 05:58MACBOOK AIR M1...8GB RAM, 256 SSD...36 CIKLUSI BATERIJA

MACBOOK AIR M1...8GB RAM, 256 SSD...36 CIKLUSI BATERIJA...BUKVALNO KA...


750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 €
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 05:58Msi b360 gaming+i5 9500+256gb nvme+8gb ram

Msi b360 gaming+i5 9500+256gb nvme+8gb ram....novi


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Денес 05:58z97 pd3+i7 4790+ 24gb ram

z97 pd3+i7 4790+ 24gb ram


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Денес 05:57PSU - Gigabyte G750H - 750W - 80 Plus Gold

Prodavam polu-modularno napajanje nepuna godina raboteno, kako novo v...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:33Ruter Level One

■Se prodava ruter Level One ■Model : wgr-8031 ¤So site propratni kabl...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 21:28LOGITECH m280 mouse

■Se prodava Logitech mouse ■Model: M280 □komplet so se resiver za is...


1.400 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 21:14Ram memorija ddr 3 za laptop

■Se prodava ram memorija ddr3 4gb. - 4 plocki ■Plockite se ispravni ...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 21:03ASUS adapter, polnjac, punjac za laptop

Se prodava Asus adapter 19.5 v 11.8 a 230 w Adapterot e orginale...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:45Mid-range Gaming konfiguracija

Se prodava desktop gaming konfiguracija, ja prodavam mnogu malku kori...


15.990 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
17.990 МКД
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 20:22HP Pavilion brend kompjuter WiFi Phenom 7Gb RAM, 750Gb HD

Prodavam kukiste od kompjuter HP Pavilion Elite M9000 vo perfektna so...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 17:41MacBook Air (13-inch, Early 2014)

Laptopot e vo odlicna sostojba, baterija odlicna sleduva so orginalen...


220 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
230 €
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 16:31KOMPLET SE PRODAVA ILI MOZE ZAMENA

KOMPLET SE PRODAVA ILI MOZE ZAMENA


1 €
или предлог цена
Вчера 16:20Kingston HyperX FURY 8GB 1866MHz DDR3 CL10

Продавам нови рамови: Kingston HyperX FURY Red 8GB 1866MHz DDR3 CL...


2.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.100 МКД
Вчера 15:52Kingston HyperX FURY 2X8GB 1866MHz DDR3 CL10

Продавам нови рамови: Kingston HyperX FURY Red 2X8GB 1866MHz DDR3 ...


4.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 МКД
Вчера 15:52Страна 1 од 44

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам