Тетово
                           
1231 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan vo strog centar

Stanot se naoga na 11 sprat, zgradata karsi posta (ponovata zgrada Na...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

03 авг 12:23Промовирано

Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! Kukjata se sostoi od podrum, prizemje i po...


100.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 20:04Se prodava gradezna parcela vo Tetovo pozadi fabrika Teteks

-Se prodava gradezna parcela vo Tetovo pozadi fabrika Teteks -Vkupna...


150 €
или предлог цена
Вчера 17:03Luksuzna Kuca

Se prodava plac od 187m2 vo naselba Potok so dve kuki, dvor i pomosni...


89.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 16:16Se izdava stan pozadi Zelen Pazar Tetovo

Stanot e sloboden od 01.09.2022 godina Se izdava na podolg period ...


200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:39  НОВ ОГЛАС

Eftina stara kukja !!!

✅Ispatliva ponuda samo vo agencija CHANAK 💲💲💲 Prodažba na stara k...


25.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 13:00Kuka vo centarot na Tetovo

Kuka so 3 sprata x 100m2 Dukan od 35m2 Dva vleza . uredna do...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 09:38Shitet Parcela 800 m² lagja Van Vardarska Tetovë

Shitet Parcela 800m² në lagjen Van Vardarska Tetovë Parcela është e p...


1 €
или предлог цена
Вчера 04:58PRODAVAM KUCA VO NASELBA DEREBOJ 500m od Centar

Se prodava kuka vo naselba Dereboj kaj Novata Džamija (pozadi EVN) - ...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 03:25Nova kukja vo naselba Drenovec

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Drenovec. ____...


165.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

13 авг 17:46Se prodava stan na 3ti kat vo naselba Potok vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo naselba Potok vo Tetovo....


53.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

13 авг 17:46Se prodavaat stanovi vo izgradba na Ilindenska, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija n...


800 €
или предлог цена
Тетово

Станови

13 авг 17:46Se prodavaat stanovi vo izgradba vo Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

13 авг 17:46Stanovi vo izgradba

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na apartmani vo izgradba so lokacija...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

13 авг 17:45Se prodavaat stanovi vo izgradba vo strog Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.050 €
или предлог цена
Тетово

Станови

13 авг 17:45Se prodava kukja vo s.Falishe, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo s.Falishe Tetovo. ____...


179.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

13 авг 17:45Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


72.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

13 авг 17:45Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


99.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

13 авг 17:45Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


65.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

13 авг 17:45Се издава наместен стан во центар

Се издава целосно наместен стан во центар на Тетово, над Бате маркет....


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

13 авг 16:23PLACE PER SHTEPI, nder kazermen e qytetit

Parcelat qe jan me ngjyre jane ne shitje. (1, 3 dhe 4.) Lokacioni: ...


1 €
или предлог цена
12 авг 16:04Se izdava prazen stan

Izdavam stan 55 m2, kompletno renoviran vo blizina na Opstinata I Paz...


200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

12 авг 15:13Se prodava kuka vo Tetovo

Се продава индивидуална куќа во центарот на Тетово (во близина на Пун...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

12 авг 08:51Se izdava

Se izdava stan vo centar na tetovo,ul. Ilindenska(karsi Posta Inf na...


250 €
или предлог цена
Тетово

Станови

12 авг 08:33banes/ lokal perdhese

shitet banese perdhese ne rrugen kryesore ne Tetove, ndertesa e fundi...


100.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

10 авг 18:33Се продава куќа на Јане Сандански

Се ПРОДАВА куќа на 2 ката + високо поткровје, подрум и гаража и дворн...


145.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

10 авг 13:38Се продава реновиран стан во Цетинска кула

Се ПРОДАВА реновиран стан во Цетинска кула. Станот има 87 м2, на 3-т...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

10 авг 13:38Се издава деловен простор во куќа позади Тетовчанка

Се ИЗДАВА екстра реновиран деловен простор од 108 m2 во објект куќа, ...


350 €
или предлог цена
10 авг 13:38Се продава плац

Се продава плац со површина од 1314 m2 на кој постои покриен магацин...


350 €
или предлог цена
10 авг 13:37Se prodava stan na 6ti kat vo centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo centar na Tet...


77.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

10 авг 12:08Se prodava stara kukja vo naselba Gorna Carshija vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stara kukja vo naselba Gorna Car...


73.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

10 авг 12:08Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


37.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

10 авг 12:07Kuca vo Copcevo Sokace

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost P+1+PK so lokacij...


159.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

10 авг 12:05Se prodava plac so markica za gradba vo Leshok

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na selo Leshok v...


55 €
или предлог цена
10 авг 11:59Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


75.600 €
или предлог цена
Тетово

Станови

10 авг 11:57odlicna kuca so ubav dvor

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Cetinska. ____...


70.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

10 авг 11:57Se prodava deloven prostor vo Gorna Carshija vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na lokal/deloven prostor vo Gorna C...


85.000 €
или предлог цена
10 авг 11:56Luksuzna kukja vo Mala Recica

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na luksuzna kukja Mala Recica. ___...


226.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

10 авг 11:55Se prodava stan na 3ti kat vo Pr. Bavca vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo Przhova Bavca...


33.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

10 авг 11:54Se prodava stan od 94m2 vo Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


78.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

10 авг 11:53Shitet Banes 78 m Kati i 1.Rr ilindenit

Banesa eshte renovuar koplet:Ka 2 dhoma gjumi,2 Ballkona,kuzhine me s...


75.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

10 авг 10:58Страна 1 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам