1090 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kufer za harmonika od 60/80 basa

Prodavam kufer za harmonika - Odgovara za harmonika so 60 ili 80 ba...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Вчера 18:18  НОВ ОГЛАС

Kupuvam stari i osteteni gitari

Otkupuvam stari i osteteni akusticni gitari


1 €
или предлог цена
Вчера 12:12Озвучување , осветлување Ozvucuvanje , osvetluvanje RENTAL

Изнајмување озвучување , осветлување , дим машина Секаков вид наст...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Изнајмување

Вчера 10:24Francuska Elektro-akusticna gitara SantAnder

Gitarata e vo sosema dobra sostojba, estetski i mehanicki, i e spramn...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 06:42Angliska akusticna gitara EKLIPSE

Dobra gitara za malku pari. Odlicno stima, drzi stim, ima prav vrat i...


4.500 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 06:40Akusticna gitara HARMONIJA made in Jugoslavija

Mnogu redok primerok na izvonredno socuvana gitara od bivsa Jugoslavi...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 06:40OTKUPUVAM SEKAKOV VID HARMONIKI

• ОТКУПУВАМ ХАРМОНИКИ • - Независно во каква состојба, исправни, не...


555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

04 фев 19:29iznajmuvam ozvucuvanje

Iznajmuvam Ozvucuvanje Powermate 3 & FBT HiMaxx 60


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Изнајмување

04 фев 19:10SONY Безжични слишалки

SONY MDR-RF855RK WIRELESS, Безжични слушалки со сопствен трансмитер н...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

04 фев 16:22Pikapi za klarinet i saksafon ekstra ton so kabel

Pikapi za klarinet i saksafon ekstra ton komplet so kabel 1000 denar...


1.000 МКД
или предлог цена
04 фев 12:35Slusalki SONY ERICOSN AKG JBL

Za klarinet i saksafon Slusalki SONY ERICOSN AKG JBL samsung.


500 МКД
или предлог цена
04 фев 12:34TC Helicon Perform V - vokalen procesor

Продавам вокален процесор TC Helicon Perform V, во одлична состојба, ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
04 фев 12:32TC Electronic Shaker Mini Vibrato pedala

Prodavam TC Electronic Shaker Mini Vibrato gitarska pedala. Bez z...


2.800 МКД
или предлог цена
04 фев 12:31Pigtronix Fat Drive - overdrive pedala

Продавам Pigtronix Fat Drive во супер состојба. Педалата може да се п...


5.000 МКД
или предлог цена
04 фев 12:31behringer mikser

mikser


11.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

04 фев 09:38torbici

torbici za mikseri


2.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.000 МКД
04 фев 09:34Daljinsko Senhazer ew100 g2

Dalinski mikrofon Senhazer ew100 perfektno Sure slx 4 Akg pilot c...


270 €
или предлог цена
03 фев 17:55Pojachalo / amplifier

Se prodava pojacalo Crown HLS 402 vo odlicna sostojba, upotrebeno e m...


280 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

03 фев 15:55LUKSOR -Akisticna ozvucena Japonska gitara 12 zici

Mnogu retka i mnogu socuvana, recisi nova akusticna fabricki ozvucena...


18.500 МКД
или предлог цена
03 фев 15:38Gitarsko pojacalo CRAFTER K-15

Prodavam odlicni socuvano gitarsko pojacalo Krafter 15 W.Pojacaloto e...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
03 фев 15:38Japonski Les Paul C I M A R 1970

Redok primerok na izvonredno socuvana japonska el. gitara, so izvonre...


15.500 МКД
или предлог цена
03 фев 15:38Les Paul standard- Jolana Dijamant

Prodavam el. gitara Jolana Dijamant proizvedena 1978 godina. Gitarata...


11.500 МКД
или предлог цена
03 фев 15:37Harmonika Weltmeister Stella FABRICKA SOSTOJBA

Се продава хармоника: • Weltmeister Stella • 👌 Фабричка сотојба - Ч...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

03 фев 14:50Loopstation BOSS RC-505

Се продава Loopstation BOSS RC-505, купен од Roland. Уредот е буквалн...


380 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
400 €
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

03 фев 14:04Akusticna gitara KARIOKA- Muzicka naklada

Prodavam izvonredno socuvana akusticna gitara Karioka, proizvedena vo...


5.500 МКД
или предлог цена
03 фев 10:48Japonski Gibson ES 335, Apsoluten unikat !!!

Prodavam El. Gitara ELECTA od japonsko proizvodstvo,koja e identicna ...


25.000 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
32.000 МКД
03 фев 10:48Elektro-Akusticna gitara Harley Benton 12 zici

Prodavam 12-tozicana gitara Harley Benton, elektronski fabricki ozvuc...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
03 фев 10:45Germanska Elektro-Akusticna gitara MOLER

Odlicna fabricki ozvucena gitara od germansko proizvodstvo. Jasna, G...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
03 фев 10:45Gibson ES 335 Harley Benton

Prodavam el. gitara Harley Benton model gibsin es 335. Gitarata nema ...


11.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.500 МКД
03 фев 07:23Stalki za zvucki

stalki za zvucki


84 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
85 €
Скопје Центар / Скопје

Останато

03 фев 05:51X stalki

X stalki


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

03 фев 05:51dajre

dajre


1.399 МКД
или предлог цена
03 фев 05:51TORBICA ZA KLAVIJATURI

torbica za klavijaturi


2 €
или предлог цена
03 фев 05:51torbici za klavijaturi

za klavijaturi


4.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

03 фев 05:51Mikrofonski stalki

mikrofonski stalki


3 €
или предлог цена
03 фев 05:51tarabuki

tarabuki


1 €
или предлог цена
03 фев 05:51za muzicki instrumenti torbici futroli

torbici za klavijaturi,zvucki, i dr.muzicki instrumenti


85 €
или предлог цена
03 фев 05:51torbici za klavijaturi

torbici za klavijaturi


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

03 фев 05:50zici za el.gitara

zici za el.gitara


7 МКД
или предлог цена
03 фев 05:50Gibson Les Paul Custom- Nova gitara !

Prodavam nova el. gitara Gibson Las Paul Custom. Za gitarata nema sto...


42.000 МКД
или предлог цена
02 фев 18:10Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам