Кичево
                           
360 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа со одлична локација

Се продава куќа со дворно место, добра место положба и одлична локаци...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 16:35Povolno ! Moze i zamena za stan

Mozna e zamena za pomal stan so vasa doplata!


60.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 14:45Shitet shtepi dhe toke!

Ne fshatin Greshnice shitet shtepi, kasolle me garazhe dhe toke prej ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 13:26Kuka vo Strogiot Centar na gradot

Se Prodava Kukja od 110m2 vo strogiot centar na gradot,nasproti Domot...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 12:31STARA KUKA ( PLAC)

Sredeni dokumenti cist imoten list... Placot e 312 kvadrati... Pred...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:21Se prodava dukan vo lameli

Se prodava dukan vo lameli so povrsina od 32m2


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

Денес 09:01Se prodava kuka

Се продава куќа во близина на Ламелите наспроти ресторант Кај Кумот. ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 08:58Канцеларија

Деловната просторија се наоѓа во строг центар на град Кичево, на улиц...


100 €
или предлог цена
Вчера 21:02Канцеларија

Деловната просторија се наоѓа во строг центар на град Кичево, на улиц...


150 €
или предлог цена
Вчера 21:02Дуќан/Dyqan

Се издава дуќан/деловен простор од 15м2, строг центар чаршија на Киче...


170 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

Вчера 21:02Se prodava niva 2148 m2

Se prodava niva 2148m2 kontakt samo na ovaj broj 078/457-302 Zoran


1 €
или предлог цена
Вчера 20:52se prodavat montazhna garazha 250×220×230visina

2021go


1.100 €
или предлог цена
Кичево

Останато

Вчера 19:05se prodavat trosed i dvosed

2021go


300 €
или предлог цена
Кичево

Останато

Вчера 19:04Se prodava kujka i plac za kukja

Се продава куќа и плац за куќа на улица солунска 17 Кичево. 071 347 0...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 18:464 МАШИНИ ЗА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА

СЕ ПРОДАВААТ 4 МАШИНИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА. ВО ДОБРА С...


110.000 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
150.000 МКД
Кичево

Останато

Вчера 13:14Se IZDAVA

Opremeno Moden salon VO nego e se NOVO Lice za kontakt Mob, 071731340


100 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

Вчера 10:00Se prodava kuka

Се продава куќа на одлична локација помеѓу болницата и О.У.„Д-р Влади...


200.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 окт 13:28Stan na 1vi kat sproti apt. Bruno

Se prodava stan od 72 m2 + 6 m2 podrum na 1vi sprat sproti apt Bruno ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

01 окт 13:11Luksuzna kukja na top lokacija

Se prodava moderno i luksuzno izgradena i opremena kukja vo nas. Deve...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 окт 13:11Stanovi na prizemje za deloven prostor 50m2 /60m2/ 75m2

Se prodavaat stanovi od 50m2 / 60m2 / 75m2 na prizemje idealni za del...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

01 окт 13:10PLAC VO NOVA NASELBA IVANIDOL

Se prodava plac so povrsina od 727 m2 vo novata naselba Ivanidol, izl...


1 €
или предлог цена
01 окт 13:09Nova kuka centar ( pucko petrol ) Okta benzinska

Nova gradba 2020god Kompletna dokumentacija Kompletno opremena so...


25 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
250.000 €
Кичево

Куќи / Вили

01 окт 13:09SE PRODAVA NOVA KUKJA VO NAS. GORICA

Se prodava nova kukja vo nas. Gorica so vkupna povrsina od 670m2. Ku...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 окт 13:09Se iznajmuva stan

Poveke info na tel 070/296-370


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Кичево

Станови

01 окт 12:41С. КАРБУНИЦА

Купувам плац-нива или стара куќа во с.Карбуница. од 500 -1000м2.


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:20Се продава куќа

Се продава куќа на главен пат. Реновирана целосно одма вселива.


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

30 сеп 18:13Se prodava kujka

Kujkata e vo odlicna sostojba. Poveke informacii na ovaj broj na Vibe...


83.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
90.000 €
Кичево

Куќи / Вили

30 сеп 17:42Kukja so dvorno mesto i obrabotliva zemja

*Се продава куќа со дворно место *градежно земјиште од 3030м2 и о...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Останато

30 сеп 14:29Kupuvam stan

Kupuvam stan ponudete


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

30 сеп 14:24Kupuvam dva stana

Kupuvam dva stana, moze vo ista zgrada moze posebno ponudete


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

30 сеп 14:20СЕ ПРОДАВА КУЌА

Куќата се наоѓа во населба Горица, наспроти бензиската Макпетрол, со ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

30 сеп 13:13Se prodava kuka,kuca, куќа, Kicevo

Kukata e so seta potrebna dokumentacija, 390m2 tel. 071 254 460 tel...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

30 сеп 13:13mesto so odobrenie za gradba stamben + deloven prostor

Се продава градежно земјиште со одобрение за градба, платени комунали...


10.000 €
или предлог цена
30 сеп 10:20КУЌАТА СЕ ПРОДАВА - ЗАМЕНУВА - ИНВЕСТИТОР ЗА ГРАДБА

Куќата е со вкупна површина 265 м² со доградба по урбанистички план П...


79.999 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

29 сеп 20:38Stara kuka vo CENTAR so dvorno mesto 360m2

Se prodava stara kuka so dvorno mesto od okolu 360 m2 , pozadi benzis...


70.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

29 сеп 20:22Renovirana Garsonjera so nov mebel

Garsonjerata e adaptiran deloven prostor (mozzi da se koristi i kako ...


14.999 €
или предлог цена
Кичево

Станови

29 сеп 19:08Во Кичево се продава стара куќа на ул."Маршал Тито"

Се продава стара куќа со дворно место на ул "Маршал Тито", спроти црк...


130.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

29 сеп 10:11Во Кичево се продава дуќан на ул."Охридска"

Се продава дуќан на ул "Охридска", кај казанџиите, приземје 19м2 и по...


30.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

29 сеп 10:11Komplett so Möbel

Komplett so Möbel cena 64.000€


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

28 сеп 19:25Se prodava kuka vednas do berzata

Se prodava kuka na 50m od berzata vednas do BN-VAP peralna , kukata i...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 сеп 12:37Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам