Кичево
                           
67 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se iznajmuva stan

Poveke info na tel 070/296-370


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Кичево

Станови

Денес 12:41Kupuvam stan

Kupuvam stan ponudete


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Вчера 14:24  НОВ ОГЛАС

Kupuvam dva stana

Kupuvam dva stana, moze vo ista zgrada moze posebno ponudete


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Вчера 14:20  НОВ ОГЛАС

Renovirana Garsonjera so nov mebel

Garsonjerata e adaptiran deloven prostor (mozzi da se koristi i kako ...


14.999 €
или предлог цена
Кичево

Станови

29 сеп 19:08Komplett so Möbel

Komplett so Möbel cena 64.000€


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

28 сеп 19:25Stanovi na prizemje za deloven prostor 50m2 /60m2/ 75m2

Se prodavaat stanovi od 50m2 / 60m2 / 75m2 na prizemje idealni za del...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

23 сеп 11:59Se izdava stan

Se izdava stan vo blizina na OOU “ Sande Stejroski” Kontakt: 07...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
120 €
Кичево

Станови

23 сеп 09:49Stan na 1vi kat sproti apt. Bruno

Se prodava stan od 72 m2 + 6 m2 podrum na 1vi sprat sproti apt Bruno ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

18 сеп 23:11Hitno se prodava stan

Se prodava trosoben renoviran stan vo Lameli - Kicevo Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

14 сеп 16:02Se izdavat 3 stanovi pod kirija sprotiv gimnazija

jepen banesa me qera perball gjimnazi ne Twins center banesat jane ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

12 сеп 20:56Продавам стан

Се продава стан-ИТНО ПОРАДИ ЗАМИНУВАЊЕ ВО СТРАНСТВО. ОДЛИЧНО СОЧУВАН ...


40.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

12 сеп 18:55Se prodava stan

Se prodava trosoben stan 69 kvadrati so 2 terasi, podrum 4 kvadrati i...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

05 сеп 17:20Stan na 1vi kat na Bulevar

Se prodava stan so povrsina od 56 m2 + 6m2 podrum, na prvi kat, juzno...


45.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

26 авг 22:41Se prodavaat novi stanovi na Bul. Osloboduvanje

Se prodavaat novi stanovi od 55m2 vo nova zgrada so lift na Bul. Oslo...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

26 авг 22:40Stan vo Centarot na Kicevo

Se Prodava Stan vo Centarot na gradot vo blizina na sudot. stanot e...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

26 авг 12:19Продавам стан

Продавам нов стан позади општина Кичево Контакт 078-801-024


40.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

05 авг 23:37SE PRODAVA STAN

Se prodava stan na dva nivo, 7 kat i 8 kat. so kvadratura 133m2. Stan...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

27 јул 13:04Stan vo Kicevo od 62m2

Локација Кичево 👉Se prodava stan vo Kicevo. 👉Na ulica Mara Ugrinov...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

18 јул 20:45IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO(za seiozni klienti)


200 €
или предлог цена
Кичево

Станови

02 јул 19:39IZDAVAM DVOSOBENSTAN VO AVTOKOMANDA

Se izdava stan vo Avtokomanda za podolg period


180 €
или предлог цена
Кичево

Станови

20 јун 15:29Stan na bulevar na 4ti kat

Se prodava stan so povrsina od 100m2 na 4ti kat na Bul. Osloboduvanje...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

16 мај 14:19IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

izdavanje na stanovi pod kiria vo Kicevo(za seriozni klienti)


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

14 мај 13:18IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

Izdavanje na stanovi pod kiria vo Kicevo (samo za seriozni klienti)


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

14 мај 13:18se prodava stan vo centarot na kicevo

se prodava stan vo centarot na kicevo nasproti peralna viktor tajmisk...


45.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

05 апр 17:30STAN/BANESA OD 100m2 vo CENTAROT NA KICEVO

078274417 078274417 078274417 SE PRODAVA STAN VO CENTAROT NA...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

05 апр 13:39Се издава стан во Кичево

Се издава двособен наместен стан во Ламели на прв кат. Информации на ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

23 мар 08:10Se prodava stan na 1vi kat sproti pek. Lindi

Se prodava stan na 1vi kat, so povrsina od 58 m2 + 6 m2 podrum, sprot...


750 €
или предлог цена
Кичево

Станови

04 мар 08:02Stan na prizemje vo centar

Se prodavaat stanovi od 50m2 ,60m2,75m2 na prizemje so podrum odma p...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

24 фев 23:26Se prodava stan na 1vi kat nasproti restoran Mojso

Se prodava stan na 1vi kat nasproti restoran Mojso. Stanot e so povrs...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

21 дек 18:02Se izdavaat stanovi

Se izdavaat stanovi 50 do 60m2 071397450


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

17 дек 11:49Stan so ducan vo centarot na gradot

Stanot e kompletno renoviran Vodovod Elektricna instalacija Iberc...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

13 дек 23:03Izdavam stan vo objektot Ra-Ra

Izdavam namesten stan vo objektot na fitness club Ra-Ra vednas do int...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

29 окт 03:04Се продава стан во Кичево

Цена по договор


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

23 окт 16:13Се продава стан во Кичево

Се продава нов, невселен, двособен стан во Кичево, со посебна голема ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

27 авг 15:08IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

Izdavanje na stanovi pod kiria vo nov objekt vo Kicevo.


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

15 авг 21:05IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

Izdavanje na stanovi pod kiria vo nov objekt vo Kicevo.


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

15 авг 20:59STAN

Stan vo lameli , vo blizina ima gradinkai uciliste.


40.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

07 јун 21:25STAN

Stan vo lameli , vo blizina ima Gradinka i Uciliste CENA - PO DOGOVOR


39.500 €
или предлог цена
Кичево

Станови

12 мај 10:36STAN NA VTORI SPRAT 57M2

Stanot poseduva; DNEVNA SO KUJNA,DVE SPALNI,HODNIK,WC,KUPATILO Stan...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

08 мај 16:59Se izdava Stan / Jepet banes me qira

Jepet banesë me qira në kërcovë tek bulevardi clirimit mbasë foto bob...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

06 мај 18:28Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам