Кичево
                           
69 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Komplett so Möbel

Komplett so Möbel cena 60.000€


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Денес 04:27Se iznajmuva stan

Poveke info na tel 070/296-370


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Кичево

Станови

Вчера 11:52Izdavam stan pod kirija

Isklucivo samo na podolg vremenski period.


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

04 дек 17:38Renovirana Garsonjera so nov mebel

Garsonjerata e adaptiran deloven prostor (mozzi da se koristi i kako ...


14.999 €
или предлог цена
Кичево

Станови

02 дек 22:57Se prodava stan vednas do opstina Kicevo

Se prodava stan vo zgradata do opstinata vo Kicevo. Stanot e so povrs...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

02 дек 18:35Kupuvam stan

Kupuvam stan do 60 kvadrati


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

29 ное 20:08SE IZDAVA STAN

Se izdava stan, nasproti gradinka Olga Miveska. Tel. 078-207-116


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

28 ное 13:30Stanovi na prizemje za deloven prostor 50m2 /60m2/ 75m2

Se prodavaat stanovi od 50m2 / 60m2 / 75m2 na prizemje idealni za del...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

25 ное 21:35Stan na 1vi kat sproti apt. Bruno

Se prodava stan od 72 m2 + 6 m2 podrum na 1vi sprat sproti apt Bruno ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

25 ное 21:34Продавам стан

Се продава стан-ИТНО ОДЛИЧНО СОЧУВАН Телефон за контакт:071/254-828 ...


40.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

20 ное 20:02Se prodava Stan

Stano ima tri sobi spalna kujna dnevna kupatilo 1 terasa I 1 podrum.V...


25.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

16 ное 06:25Kupuvam stan okolu 60 kvadrati

Kupuvam dva stana po okolu 60 kvadrati moze i na razlicni mesta ponud...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

13 ное 14:04IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

se izdavaat 2 stanovi so 60m2 i 110m2 pod kiria vo kicevo. Cena po d...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

12 ное 17:55IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

izdavanje na stanovi pod kiria


200 €
или предлог цена
Кичево

Станови

12 ное 17:45Se prodavaat novi stanovi na Bul. Osloboduvanje

Se prodavaat novi stanovi od 55m2 vo nova zgrada so lift na Bul. Oslo...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

07 ное 08:04Се издава стан во Кичево

Се издава двособен наместен стан во Ламели на прв кат. Информации на ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

05 ное 07:15PRODAVAM STAN MNOGU

продавам во непосредна близина на опстината


40 €
или предлог цена
Кичево

Станови

03 ное 14:28se izdava stan

se izdava stan za poveḱe informacii ve molime kontaktirajte ne prek...


2 €
или предлог цена
Кичево

Станови

31 окт 14:13Stan strog centar

Se prodava stan vo gradba 113m2 3 spalni, dva toaleti i dve terasi ...


850 €
или предлог цена
Кичево

Станови

31 окт 13:13Stan na 1vi kat na Bulevar

Se prodava stan so povrsina od 56 m2 + 6m2 podrum, na prvi kat, juzno...


45.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

28 окт 19:29Se izdava Stan nasproti komunalez

Se izdava Stan nasproti komunalez central vo poskite zgradi za podet...


170 €
или предлог цена
Кичево

Станови

28 окт 08:53IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

izdavanje na stanovi pod kiria vo Kicevo(za seriozni klienti)


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

23 окт 09:56Se prodava stan

Se prodava trosoben stan 69 kvadrati so 2 terasi, podrum 4 kvadrati i...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

14 окт 21:57Kupuvam stan

Kupuvam stan ponudete


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

30 сеп 14:24Kupuvam dva stana

Kupuvam dva stana, moze vo ista zgrada moze posebno ponudete


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

30 сеп 14:20Hitno se prodava stan

Se prodava trosoben renoviran stan vo Lameli - Kicevo Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

14 сеп 16:02Se izdavat 3 stanovi pod kirija sprotiv gimnazija

jepen banesa me qera perball gjimnazi ne Twins center banesat jane ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

12 сеп 20:56Продавам стан

Продавам нов стан позади општина Кичево Контакт 078-801-024


40.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

05 авг 23:37SE PRODAVA STAN

Se prodava stan na dva nivo, 7 kat i 8 kat. so kvadratura 133m2. Stan...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

27 јул 13:04Stan vo Kicevo od 62m2

Локација Кичево 👉Se prodava stan vo Kicevo. 👉Na ulica Mara Ugrinov...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

18 јул 20:45IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO(za seiozni klienti)


200 €
или предлог цена
Кичево

Станови

02 јул 19:39IZDAVAM DVOSOBENSTAN VO AVTOKOMANDA

Se izdava stan vo Avtokomanda za podolg period


180 €
или предлог цена
Кичево

Станови

20 јун 15:29Stan na bulevar na 4ti kat

Se prodava stan so povrsina od 100m2 na 4ti kat na Bul. Osloboduvanje...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

16 мај 14:19IZDAVANJE NA STANOVI POD KIRIA VO KICEVO

Izdavanje na stanovi pod kiria vo Kicevo (samo za seriozni klienti)


По Договор
или предлог цена
Кичево

Станови

14 мај 13:18se prodava stan vo centarot na kicevo

se prodava stan vo centarot na kicevo nasproti peralna viktor tajmisk...


45.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

05 апр 17:30STAN/BANESA OD 100m2 vo CENTAROT NA KICEVO

078274417 078274417 078274417 SE PRODAVA STAN VO CENTAROT NA...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

05 апр 13:39Se prodava stan na 1vi kat sproti pek. Lindi

Se prodava stan na 1vi kat, so povrsina od 58 m2 + 6 m2 podrum, sprot...


750 €
или предлог цена
Кичево

Станови

04 мар 08:02Stan na prizemje vo centar

Se prodavaat stanovi od 50m2 ,60m2,75m2 na prizemje so podrum odma p...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

24 фев 23:26Se prodava stan na 1vi kat nasproti restoran Mojso

Se prodava stan na 1vi kat nasproti restoran Mojso. Stanot e so povrs...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

21 дек 18:02Se izdavaat stanovi

Se izdavaat stanovi 50 do 60m2 071397450


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

17 дек 11:49Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам