778 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pioneer VSX-421

Se prodava Pioneer VSX-421 so defekt (vo tek na rabotenje se javuva m...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:08JBL Charge 3 nov neotpakuvan

Se prodava nov JBL charge 3 bluetooth zvucnik nov neotpakuvan vodotpo...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 00:47GRUNDIG STUDIO

GRUNDIG STUDIO RPC 500 so dual gramofon,radio i casseta ispraven,mode...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:41DUAL POJACALO SO RADIO

1984 odlicna sostojba,germansko,proizvedeno france 2*35w muzicka snaga


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:36Novi GPS uredi i so KAMIONSKA navigacija 5 incha

se prodavaat GPS uredi od brend MEDIATEK razlichni modeli: ODLICHN...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

Вчера 20:58GPS uredi, MAPI, softver i se okolu Navigacija

Se okolu GPS uredi -mapi, najnovi 2020/21, softver, dekodiranje i ...


200 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

Вчера 20:57Satelitska antena

Prodavam satelitska antena pokretna(so motor) Resivero e AMIKO 8260 ...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:32OVATION studio-Garmin,Navigon,TomTom,Mio,Becker,Medion i DR.

www.facebook.com/GPSMacedonia Imame ogromno iskustvo i znaenje , nud...


200 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

Вчера 19:28Nintendo Nitendo

2 Pati e samo koristeno 078/759-600


710 МКД
или предлог цена
Вчера 18:38  НОВ ОГЛАС

Elac FS 207.2

Се продаваат врвни аудиофилски звучници Elac FS 207.2 Од најдобрата ...


850 €
или предлог цена
Вчера 13:25Bowers & Wilkins CM-9

Се Продаваат: Висока класа на звучници Bowers & Wilkins CM-9 s1 Зву...


1.700 €
или предлог цена
Вчера 13:25JBL LX-155

Се продаваат: JBL LX-155 Се продава лимитирана луксузна серија на...


550 €
или предлог цена
Вчера 13:25PS4 Slim 500Gb

Se prodava PS4 500Gb so eden joystick. Vo odlicna sostojba.


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:05  НОВ ОГЛАС

Playstation 4 Slim со екстерен HDD и 2 контролери

Се продава PS4 Slim 500gb со екстерен HDD од 1TB (значи вкупна мемори...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Olympus E-450

Olympus E-450 во одлична состојба, се функционира беспрекорно. Мемори...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 04:41Poloven televizor extra

Se prodava poloven televizor vo extra sostojba, malku koristen. Konta...


50 €
или предлог цена
Вчера 03:41Се продава nikon D5300

Се продава nikonD5300 користен многу малце време само за сопствени по...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 03:19Samsung televizor kako nov

Se prodava Samsung televizor model UE48J5202AK Smart Android sistem k...


18.999 МКД
или предлог цена
25 мар 21:14Luxman.Technics Hi Fi privatna kolekcija eftino

Hi Fi komponenti: Luxman LV-105 .....350 e. pojacalo Technics Su-V5...


100 €
или предлог цена
25 мар 19:06WATCH DOGS

Kratko koristena


1.800 МКД
или предлог цена
25 мар 18:40PS3 - Igri - PlayStation 3 Игри

Се продаваат оригинални PS3 Игри. Resistance 2 - 450 Денари Resident...


300 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
500 МКД
25 мар 18:39Pioneer TS-WX206A

Pioneer aktiven Subwoofer perfekten bass lesen za montaza i cist zvuk...


1 МКД
или предлог цена
25 мар 15:42Playstation 4 slim, Ps4 slim

Se prodava odlicen Playstation 4 slim, vo ekstra sostojba, mn zacuvan...


13.000 МКД
или предлог цена
25 мар 13:35Novi GPS uredi i so KAMIONSKA navigacija 5 incha

se prodavaat GPS uredi od brend MEDIATEK razlichni modeli: ODLICHN...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

25 мар 12:51GPS uredi, prodazba, mapi softver dekodiranje

SE okolu uredite za navigiranje: -----MAPI za site GPS uredi, -...


200 МКД
или предлог цена
Битола

GPS уреди

25 мар 12:50PHILIPS TV LCD 26" koristen ispraven

Prodavam koristen televizor Philips so dijagonala 26". Info na sliki...


2.800 МКД
или предлог цена
25 мар 11:49Dmx decoder,dmx dekoder, led amplifier, led zasiluvac

Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Битола

Електроника

25 мар 11:12Lg

Domasno kino LG 5+1 vo extra sostojba kako novo. Extra cena


2.900 МКД
или предлог цена
25 мар 11:04Camera Dahua 2 Mpx

So napojuvannje , adapter Dahua HAC-HDW1200RP HD-CVI camera 2Mpx, IR ...


1.000 МКД
или предлог цена
25 мар 10:28PlayStation 4

500 gb slim!!odlicna fabricka sostojba,samo malku koristen !!!ne e se...


18.000 €
или предлог цена
25 мар 09:06KEF Q 55

Zvucnici Kef Q 55 Made in England


300 €
или предлог цена
25 мар 07:37AVR Njoy Akin 3000 ( stabilizator na napon ) 3Kw

Stabilizatorot e bukvalno NOV.....kupen po greska ( namesto UPS po gr...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Електроника

25 мар 07:11Kopir upa 5

Se prodava crno bel kopir, skroz nov.. Vo kufer Proizveden 1976god. ...


35 €
или предлог цена
Битола

Фотокопири

25 мар 07:03WiFi Kameri 5MP rotacioni,sd-slot,adapter ICSEE

Se prodavat novi kameri isti kako na slikata , go koristat najdobrio...


2.800 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

25 мар 06:33Infinity Kappa 8.2i

Се продаваат висока класа на звучници Infinity Kappa 8.2i во одлична ...


1.200 €
или предлог цена
24 мар 17:39JBL LS-60

Се продаваат: JBL LS-60 ( synthesis ) висока класа на звучници со вр...


1.600 €
или предлог цена
24 мар 17:38NAD 2155

Се продава одличен аудиофилски засилувач NAD 2155 во добра состојба к...


1 €
или предлог цена
24 мар 17:38Kinect za Xbox 360

Se prodava kinect so poveke igri fudbal, ping pong, odbojka, box i d...


2.500 МКД
или предлог цена
24 мар 15:24EXTRA KVALITETNA IPTV & CARDSHARING TELEVIZIJA NA BALKANOT

IPTV и 📡Сателитска Cs Побарајте бесплатен тест 🎬 Ужив...


По Договор
или предлог цена
24 мар 14:29M-Audio Fast Track Pro (Kako Nova)

Slikite se od zvucnata kartica ne se od internet. Sostojba kako no...


4.999 МКД
или предлог цена
24 мар 14:12Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам