81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Poloven televizor extra

Se prodava poloven televizor vo extra sostojba, malku koristen. Konta...


50 €
или предлог цена
Вчера 03:41Samsung televizor kako nov

Se prodava Samsung televizor model UE48J5202AK Smart Android sistem k...


18.999 МКД
или предлог цена
25 мар 21:14PHILIPS TV LCD 26" koristen ispraven

Prodavam koristen televizor Philips so dijagonala 26". Info na sliki...


2.800 МКД
или предлог цена
25 мар 11:49TCL android 40 inči 102cm

Nov,neotpakovan TCL android televizor ,40 inci ,102 cm zemen od A1 ,...


14.000 МКД
или предлог цена
24 мар 00:11LG

Користен


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
21 мар 23:33Fuego klasicen tv

Malku koristen tv


1.500 МКД
или предлог цена
21 мар 22:04Продавам телевизор Philips

Продавам телевизор Philips, купен пред 7 месеци, со гаранција уште 1 ...


8.500 МКД
или предлог цена
21 мар 07:15Телевизор Самсунг

Купен по цена од 19500 денари во 2017-та година, користен помалку од ...


6.200 МКД
или предлог цена
20 мар 18:49Se prodava televizor телевизор

Исправен, има далечинско управување,рамен екран. Произведен 2007/0...


790 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
890 МКД
20 мар 08:38TV lcd

Se prodava televizorce komplet so dalecinsko koristen donesen od germ...


3.500 МКД
или предлог цена
17 мар 17:52Se prodava televizor Philips 43inch

Се продава телевизор Philips Ultra Slim Full HD MODEL NO: 43PFS5503/1...


14.000 €
или предлог цена
16 мар 08:39RETRO TV 1960

Mnogu zacuvan primerok, retro TV proizvodstvo okolu 1960god.


4.000 МКД
или предлог цена
14 мар 11:30Prodavam FUNAI televizor ODLICENN

Се продава Funai Телевизор, исправна состојба, подолго време не се ко...


1 МКД
или предлог цена
13 мар 15:47SE PRODAVA TELEVIZOR SHARP ODLICNA SOSTOJBA

Се продава телевизор SHARP во одлична состојба, исправен сочуван Цен...


1 €
или предлог цена
13 мар 15:47Prodavam TV SONY 32'

Prodavam odlicen tv SONY 32 inchi BRAVIA fabrika


1 МКД
или предлог цена
12 мар 10:46TELEVIZORI

Se prodavaat televizori uvezeni od Germanija (philips,sony,grundig i ...


По Договор
или предлог цена
11 мар 10:47Prosavam Tv,radio,gramofon Saba od 1955 godinna

Prodavam Saba tv od 1955 godina nadvoreano dobro socuvano,


По Договор
или предлог цена
08 мар 15:24DALECINSKI SAMSUNG TV LCD LED SOUNDBAR

Tie na slikite.


500 МКД
или предлог цена
06 мар 17:5448" televizor Grundig kako nov

48" - 122 cm, LED televizor Grundig malku koristen ,samo 3 godini vo ...


9.000 МКД
или предлог цена
05 мар 16:50Vivax televizor

Televizorot e so puknat ekran koristen e 2 godini 076609788


2.000 МКД
или предлог цена
03 мар 11:06Televizor LG 32Ld320

prodavam televizor Lg 32 inc 60hz vo ispravna sostojba mnogu malce ko...


1 €
или предлог цена
28 фев 21:38Kamera za televizor

Se prodava Grundig G-VCAM-01 Webcam , kompatibilna na novite TV Grund...


1 €
или предлог цена
28 фев 11:56Se prodavaat dva televizori

Se prodava eden televizor filips-72 ka i eden televizor samsung-55 ka


5.000 МКД
или предлог цена
27 фев 20:18NOV TV TELEVIZOR SAMSUNG AU7000 Ultra HD 43Inci

Televizorot e Nov,neodpakovan So 36 meseci Garancija Za kesh extr...


21.500 МКД
или предлог цена
26 фев 16:41Телевизори

Се продаваат 3 (три) телевизори во одлична состојба. Може проверка на...


По Договор
или предлог цена
18 фев 11:06Tv monitor 12 v. 7.5 inch.

Se prodava tv monitor NEO color raboti na 12 volti, se povrzuva na up...


1 €
или предлог цена
16 фев 20:42TV TELEVIZOR Samsung AU7000 Ultra HD Nov 36m. Garancija

Televizorot e Nov,neodpakovan So 36 meseci Garancija Za kesh extra ...


21.490 МКД
или предлог цена
12 фев 18:41Nov Samsung TV Televizor Ultra HD 36m. Garancija

Televizorot e Nov,neodpakovan So 36 meseci Garancija Za kesh extr...


21.490 МКД
или предлог цена
12 фев 18:26Televizor Samsung Slim

Se prodava televizorot perfektna slika vo odlicna sostojba,nikogas po...


4.000 МКД
или предлог цена
11 фев 13:36Televizor Samsung

Prodavam televizor Samsung ispraven Cena:700 denari Tel:079/314-655


700 МКД
или предлог цена
06 фев 15:40Televizor Beko i Vivax

Ispravni


1.500 МКД
или предлог цена
30 јан 13:07Favorit Smart Tv So Skrsen Ekran...

Favorid 81cm Smart so skrsen ekran za poveke info javetese ...


2.000 МКД
или предлог цена
22 јан 14:35Otkup na postari Sony televizori TV

Otkup glavno na trinitron modeli postari no i drugi ponudete na viber...


1 МКД
или предлог цена
22 јан 13:43prodavam TELEVIZORI

QUART 70 cm QVADRO 70 cm BEKO 60 cm televizorite se so ramen ekra...


1.500 МКД
или предлог цена
16 јан 00:41Mal ispraven televizor vo boja

Tv e ispraven i gi fakja analognite kanali.


20 €
или предлог цена
25 дек 11:22Aiwa mal televizor star

mal televizor star prizveden 2000godina


1.700 МКД
или предлог цена
22 дек 00:05Televizor

Prodavam TV EI Nis


1.000 МКД
или предлог цена
15 дек 19:30Prodavam dva TV SEG i Samsug

SEG germanski so premnogu perfomansi 66sm ekran. Slka vo slika, Si...


4.000 МКД
или предлог цена
30 ное 12:40QUADRO 81cm FLAT SLIKA VO SLIKA

Televizorot e prekrasen malku raboten mozi da se gledaat dva programi...


3.000 МКД
или предлог цена
29 ное 18:09Se prodava TV

Se prodavaat 2 televizori Cena za sekoj posebno 1000 den


1.000 МКД
или предлог цена
19 ное 16:06Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам