Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
27 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Serpa i Tava rosvaj

serpa so kapak rosvaj odlicna 40 cm visina 18 cm Bratstvo Ohrid


120 €
или предлог цена
Вчера 16:00Daski za serviranje/ Даски

Unikatni daski za serviranje izraboteni od buka, premackani so visoko...


1 €
или предлог цена
29 ное 14:48Se prodavaat plastiki za pakuvanje na hrana

Se prodavaat plastiki za pakuvanje na hrana (2000 parcinja) Se prod...


15 МКД
или предлог цена
29 ное 11:00Prodavam Tegli

Koristeni tegli so kapacinja zdravi i cisti kako novi.


5 МКД
или предлог цена
21 ное 09:54Tegli cisti

8 den so kapak


8 МКД
или предлог цена
16 ное 19:08Sporet

Sporet na drva alfa vranje FENIKS


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Садови и прибор / Останато

14 ное 09:32Se prodavaat krigli za pivo

Se prodavaat 9 krigli za pivo od 0.5 litri. Cenata e za site zaedno.


400 МКД
или предлог цена
13 ное 15:19Prodavam tegli

Prodavam četri vrsti na tegli i toa 800gr,600gr,300 i250 mešani i 180...


7 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Садови и прибор / Останато

10 ное 16:17Servis za rucanje

Prodavam nov, neotpakuvan servis za rucanje porcelan so okolu 30 parc...


1 €
или предлог цена
04 ное 21:55Prekrasna kolekcija kristali i kobalt

Prodavam dosta parcinja kristali - najrazlicni formi i golemini na sa...


1 €
или предлог цена
24 окт 23:00Cajnik/ Чајник

Продавам иноксен чајник, многу квалитетен и малку користен во супер с...


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Садови и прибор / Термоси и Бокали

02 окт 20:15PRODAVAM TOLCNIK IZRABOTEN OD MESING

PRODAVAM TOLCNIK IZRABOTEN OD MESING.


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Садови и прибор / Останато

01 окт 10:57Kafemati

Kafemati 3 kom ispravni


300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Садови и прибор / Термоси и Бокали

18 јул 21:00TEGLI STAKLO

PRODAVAM USTE SAMO 40 TEGLI, CISTI, IZMIENI, POVEKETO BEZ KAPACI


5 МКД
или предлог цена
07 јул 22:13Центрифуга за салата

Неотпакувана центрифуга за миење салата Цена: 300 ден Контакт тел: 0...


300 МКД
или предлог цена
29 јун 17:09Srebreni lazici I posluzavnik

Prodavam 4 srebreni lazicki 1 posrebren posluzavnik Kontakt Tel. 070...


1 €
или предлог цена
19 јун 20:37Prodavam tegli so kapaci

Tegli od 720ml, čisti, bez etiketa, ednaš upotrebuvani, so metalen ka...


8 МКД
или предлог цена
14 јун 13:00Продавам термос

Продавам термос.


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Садови и прибор / Термоси и Бокали

08 јун 10:56Одличен за пикник

Преубав термос бокал од 10 л за топла и ладна вода нов неупотребуван ...


2.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Садови и прибор / Термоси и Бокали

29 апр 09:55König прибор 84 парчиња

Нов, неотворен ексклузивен сет прибор за јадење од австрискиот бренд ...


12.000 МКД
или предлог цена
01 апр 21:48Nicer Dicer Plus - сецко екстра цена

Сетот се состои од: 1 проѕирен сад ( кој може да служи и за склади...


499 МКД
или предлог цена
28 фев 20:55ножеви НОВИ, комплет - noževi NOVI komplet

Сликите кажуваат се! Ако сакате прави ножеви - повелете, јавете се!


1 €
или предлог цена
26 дек 19:17ЕЛЕКТРИЧЕН БЛЕНДЕР

ГОЛЕМ ЕЛЕКТРИЧЕН БЛЕНДЕР, за ореви, бадеми, лешници итн. моќност 600w...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Садови и прибор / Останато

28 ное 22:39Zwilling.J.A.Henckels 100/18

Se prodava nov nekoristen escajg marka Zwilling.J.A.Henckels 100 par...


30.000 МКД
или предлог цена
18 јан 08:58Delimano Staklo-keramicki kapak 20cm

100% Italy


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Садови и прибор / Останато

31 авг 15:26PRODAVAM

PRODAVAM 1200 CASI I 46 SADOVI ZA SALATA ARKOPAL FRANCUSKI ZA RESTOR...


По Договор
или предлог цена
21 авг 16:05Escajg za 6 osobi

Escajg za 6 osobi srebren pozlaten


1 €
или предлог цена
05 авг 20:20Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам