668 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Градежни парцели

Се продаваат две градежни парцели во населба Г. Оризари од кои едната...


24.000 €
или предлог цена
02 фев 09:08Промовирано

Плацеви за Фотоволтаици

Се издава или продава земјиште за поставување на фотоволтаични центра...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:46ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА

Се продава градежна парцела со маркица за градба на улица Даме Гру...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:42Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


200.000 €
или предлог цена
Денес 12:22Prodavam Nivi vo atarot na Velusina i Porodin

Se prodavaat nekolku nivi vo atarot na Velusina i Porodin, nivite se ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:15Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


38 €
или предлог цена
Денес 09:53Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
Денес 09:25Plac nizopole na sam pat

Se prodava plac nizepole na sam pat izmegu vila pajo i vila babin za...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:57Se izdava plac na magistralniot pat BT-PP, nakarsi LOZAR

Се издава атрактивен плац од 540 м2 на главниот магистрален пат Бито...


150 €
или предлог цена
Денес 07:26SE PRODAVA MESTO POD LAVCI - 1400m2

Se prodava mesto - informacii vo Agencijata za nedviznosti - Centar M...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:29  НОВ ОГЛАС

НАЈАТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО БИТОЛА | NAJATRAKTIVEN PLAC VO BITOLA

Се плац за градба со предлог идејно решение како на сликите. Плац...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:15  НОВ ОГЛАС

ПЛАЦ ЗА ГРАДБА ВО БИТОЛА | PLAC ZA GRADBA VO BITOLA

Се продава плац 400 м2, со маркица со сè еркер 130м2 П+2 (27% за изгр...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:02Plac, niva, mesto na izlezot od Gorno Orizari

Placot e na izlezot od Gorno Orizari Kaj daciplast. Vo placot ima pri...


40.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava mesto vo s.Strugovo

Se prodava mesto od povrsina 5000m2 vo s.Strugovo Demir Hisar Mozi i ...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 12:57СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО НИЖЕПОЛЕ, НИЖЕ ПОЛЕ, NIZEPOLE, NIZE PO

Се продава градежно земјиште од 2345 м2 (КП бр.560) во Нижеполе. Парц...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:33Plac

Se prodava Plac vo kravari so dva patoj do placo Mozi da se gradi 2...


10 €
или предлог цена
Вчера 09:47Niva na patot za dihovo nad Grand Premier

Se prodava itno parcela nad znakot Bitola nad Grand Premier,do patot....


1 €
или предлог цена
Вчера 08:06SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2 Se prodava plac 1100 m2 vo...


110.000 €
или предлог цена
Вчера 07:45Se prodava

4 hektari Vo blizina na regionalniot pat Bitola Logovardi Rek Bitola ...


2 €
или предлог цена
Вчера 05:12Niva vo atarot na S.Krklino

Pogodna za nasadi na aronija, lesnici i drugi zemjodelski kulturi. Vo...


По Договор
или предлог цена
Вчера 01:58Plac na izlezot od Bitola

*SE IZDAVA placot e na samiot pat, posle znakot Bitola na izlezot o...


1 €
или предлог цена
06 фев 19:54Земјоделско и градежно

Нива од 2000 до 12000 м2, во с.Логоварди, кај аеродромот, снабдено со...


2 €
или предлог цена
06 фев 14:593 MESTA SO MARKICA ZA GRADBA - MAL PARIS - "Centar Mark"

Se prodavaat 3 mesta so markica za gradba vo Mal Paris - zaedno ili o...


По Договор
или предлог цена
06 фев 14:45ПЛАЦ на СуперПрометна Локација * Наспроти ЛукОил БТ - Грција

Се продава плац на одлична локација, разработен дел од градот и реалн...


По Договор
или предлог цена
06 фев 14:44ПРОДАВАМ НИВА ГОРНО ОРИЗАРИ

ПРОДАВАМ НИВА ПАРЦЕЛА ГОРНО ОРИЗАРИ 3900м2 ДОСТАПНА СТРУЈА ВОДА СЕ Н...


111 €
или предлог цена
06 фев 14:14Plac - niva kaj novite grobista

Vo blizina na Rajska Porta i zelen raj INFORMACII NA TEL. 07534...


1 €
или предлог цена
06 фев 12:33СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА 3500 М2 НАД ГРАНД ПРЕМИЕР

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ОД 3500 М2 НАД ГРАНД ПРЕМИЕР НА ПАТОТ ЗА ...


По Договор
или предлог цена
06 фев 11:42Плац во Магарево со приклучок за струја и вода

Се продава плац во Магарево веднаш до црквата. На плацот има остатоци...


1 €
или предлог цена
06 фев 10:15Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk oil po noviot pat ...


7.000 €
или предлог цена
06 фев 10:01LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 300m od poslednata ...


2 €
или предлог цена
06 фев 10:01Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


2 €
или предлог цена
06 фев 10:01POGODNO ZA VIKENDICA

Продавам нива 4000m2, погодна за викендица + бавча има струја а блиск...


8.000 €
или предлог цена
05 фев 20:37se prodava ili menuva parcela

se prodava parcela od 2000 m/2 so cist imoten list za 400 m/2 gradezn...


1 €
или предлог цена
05 фев 20:21Baram parcela do 300 m2

Baram parcela do 300 m2 do 400 m2, ,vo atarot na s.Brusnik vo mv.CR...


1 €
или предлог цена
05 фев 18:56dve parceli pod farmata Dihovo

se prodavaat dve parceli pod farmata Dihovo. Ednata e 4629 kvadrati ...


7 €
или предлог цена
05 фев 18:33plac pomegju dihovo i n.pole

placot se naogja po stariot pat dihovo-n.pole.odalechen od patot 75 m...


25 €
или предлог цена
05 фев 18:33PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI, STAR AERODROM, SO KVADRATURA OD 5280 ...


6.500 €
или предлог цена
05 фев 18:03Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
05 фев 15:49СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО НИЖЕ ПОЛЕ

Се продава плац 1600 м2 во Ниже Поле Пелистер. (Плацот е делив) Плацо...


100 €
или предлог цена
05 фев 15:27SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZ. LAVCI

SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZINSKATA PUMPA LAVCI ...


99 €
или предлог цена
05 фев 15:27Kupuvam niva vo Sopotnica Сопотница

Ponudete so cena i broj na parcela Demir Hisar


1 €
или предлог цена
05 фев 11:33Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам