Подкатегорија:
                   
13 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Oximetar Pulsni - merac na SATURACIJA-zasitenost so KISLOROD

Pulsne Oximeter ja meri SATURACIJATA, t.e. zasitenosta so KISLOROD. ...


299 МКД
или предлог цена
22 мар 21:13Zepter Bioptron

BIOTRON LAMPA od Zepter, Се користи за лечење на реума, повреди, бол...


300 €
или предлог цена
03 мар 13:19MEDISANA DIGITALEN APARAT ZA MERENJE PRITISOK - GERMANSKI

APARATITE SE NOVI ; VOOPSTO NE KORISTENI !!! IMAM 2 APARATI CENATA E...


03 дек 11:44Magnetna silikonska stipka protiv rcenje штипка против рчење

Помага при одредени случаи на рчење и ноќна апнеа. Прстенот е изработ...


250 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
350 МКД
12 ное 10:39OKSIMETAR oksimeter so rotiracki ekran i meni za podesuvanje

Pulse oximeter пулс оксиметар за брза проверка и мерење на ниво на са...


450 МКД
или предлог цена
06 јун 15:12Pulse Oximeter puls oksimetar so rotiracki prikaz na displej

Pulse oximeter пулс оксиметар за брза проверка и мерење на ниво на са...


440 МКД
или предлог цена
23 мај 20:36Se prodava pojas

Nov pojas velicina XL


3.000 МКД
или предлог цена
14 фев 15:04APARATCE ZA OSTETEN SLUH NOVI !

aparatcinata se novi


11 ное 15:14viziri antibakteriski i antialergiski

prodazba na viziri za zastita antibakteriski i antialergiski so certi...


По Договор
или предлог цена
30 јул 11:54PROTEZI ZA ZGOLEMUVANJE I ISPRAVANJE NA PENIS

Флексибилна алатка за зголемување и издолжување на пенис.Практична и ...


600 МКД
или предлог цена
08 авг 23:27Magnetno pajace za ispravanje na ramena

Магнетно пајаче за исправање на градите и рамената Лесен за корист...


199 МКД
или предлог цена
03 авг 01:03Elektricen aparat za merenje na pritisok

Апаратите за крвен притисок ни помагаат да го следиме она што е најва...


1.299 МКД
или предлог цена
25 јул 16:24Медицинска магнетна белезица

Цена 1590 денари со вклучена достава до адреса. Нов модел. Поефикасн...


1.590 МКД
или предлог цена
17 јун 15:05Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам