4279 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Delovi za TOMOS - A3 , A35 , APN 4 - 6

Novi rezervni delovi za TOMOS Prakjame po kargo


Вчера 13:43Промовирано

Audi a5 3.0 TDI 2013 godina

Audi a5 3.0 tdi 2013 godina registriran so zelen karton so novi gumi


18.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
18.500 €
Бутел / Скопје

Автомобили

23 јан 20:08Промовирано

Kapacinja za Bandasi (Капачиња за Бандаж )

...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:44Промовирано

Mercedes 5x112 R16 so orginal ratkapni

kon.tel. 070373999


3.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
6.000 МКД
Денес 01:22K&N filter 33-2984 za 1.3 jtd motori

K&N filter, nov, pasuva na povekje modeli na vozila, kupen po greška,...


2.300 МКД
или предлог цена
Денес 01:21Passat cc 2.0 dsg 143hp 2009

Pasat cc 2009god registracia do 07.2023 Start stop✅ Dsg menjac✅ F...


10.300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 00:56Golf6 1.6 77 kw

Se prodava golf6 mnogu dobro socuvam Registriran cela godina,4 mnogu ...


7.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 00:07Golf6 1.6 77 kw

Se prodava golf6 Registriran. Dva klica 4 gumu mn. dobri socuvam mnogu


7.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 00:07Toyota Yaris Verso Klima 1.4 Dizel -02

Prodavam Toyota Yaris Verso 1.4 D-4D Sol, Model 07.2002.god., komplet...


3.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 22:444 bandashi so gumi 5x100

4 bandashi so gumi 5x100 16 So 4 gumi pr mnogu socuvani Kot.tel +3...


160 €
или предлог цена
Вчера 22:36PRODAVAM MİNİ COOPER 1.6 D 2009 GOD UNİKAT

PRODAVAM MİNİ COOPER DİZEL 1.6 2009 GOD VO PERFEKTNA SOSTOJBA REDOV...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 22:23Audi A8 3.0 TDI L 184kw(251ps) Uvezen od CH -12

▪️AUDI A8 3.0 TDI L 184kw(251ps)✅ ▪️God:2012 QUATTRO✔️ ▪️So Naj Vis...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 20:59Santa Fe 4x4 2.2Crdi Automatic

-Dzipot e vo odlicna sostojba ; -Servisiran na vreme ; -4x4 ispravn...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 19:58Alfa 147 1.9Jtd 16v

-Reg cela godina ; -Odlicna sostojba ; -Izvrsen kompleten servis ; ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 19:44Peugeot 308 - 2010 Benzin/Plin

Prodavam Pezo 308 Godina 2010 1.4 benzin plin atest Registrira...


3.700 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:57  НОВ ОГЛАС

VW Touran 1.9 Tdi

-VW Touran -1.9 Tdi 77 kw -7 Sedista -Aluminski Bandasi -Klima -2005...


4.590 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:32FORD FOCUS 1.6 TDCI

-Nov Uvoz 🇮🇹🇮🇹🇮🇹 -Plateni Davacki Do Registracija -1.6 tdci 6...


4.999 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:32CITROEN C5. 1.6 HDI

-Sega Uvezen Od Belgija🇧🇪🇧🇪 -Plateni Davacki Do Registracija -200...


5.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:31225 55 16 NOVII ZIMSKI GUMI SO BANDASI

Prodavam 4 Aluminski Bandasi so 4 Novi Zimski Gumi 225 55 16 "Taurus"...


350 €
или предлог цена
Вчера 18:31VW Scirocco 2.0 TSI 285 HP "EKSTRAA SOCUVAN"

☎️ 070366928 ☎️ 📍 10.900 € 📍 VW Scirocco 2.0 TSI 285 HP 2009...


10.900 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:31Hyundai Tucson 2.0crdi 4x4.

Vo odlicna sostojba so full oprema Reg so 09.2023 6 brzini menuvac ...


6.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:28Seat Altea 2.0 tdi

Top forma Full oprema Reg do 07.2023


3.800 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:28OPEL VEKTRA 2.0 DTI 1100eu

SE PRODAVA. ✅OPEL VEKTRA. (REDIZAJN) ✅ 2.0DTI 74kw ✅2001...


1.100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:25  НОВ ОГЛАС

255 55 18 Cooper

Se prodavaat odlicni gumi kako novi Podetalno na 077 884 764 ...


320 €
или предлог цена
Вчера 18:20  НОВ ОГЛАС

205 55 16

Solidni gumi 2 toyo drugite 2 raspar


2.500 €
или предлог цена
Вчера 18:13245 40 18

Se prodava gumi Altenzo gumite se skoro novi 245 40 18 2kom 235 40 ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:13235 40 18

Se prodavaat gumi Altenzo skoro novi 235 40 18 2kom 245 40 18 2ko...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:13195 65 15 Goodyear

Odlicni gumi so ubava shara... CENATA NE E FIKSNA Podetalno na...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:13235 45 17 Michelin

Se prodavaaaat 4gumi odlicni gumi so dobra shara CENATA NE E FIKS...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:12265 45 20 Michelin

Se prodavaat odlicni gumi 4 komada Michelin 265 45 20 Cenata ne e f...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:11  НОВ ОГЛАС

265 50 20 Nokian

Se prodavaat 4 gumi nokian ekstra edna sezona vozeni Podetalno na...


320 €
или предлог цена
Вчера 18:05  НОВ ОГЛАС

Hyundai i30 1.6CRDI 66KW/90KS

Hyundai i30 1.6CRDI 66 KW/90KS Motor na lance Godina na proizvodstv...


4.900 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:02195 55 15 Sava eskimo hp2

Se prodavaat 4 gumi sava eskimo hp2 vozeni pola sezona... Gumite se n...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:59  НОВ ОГЛАС

225 45 17 SEMPERIT

Se prodavaat dobri gumi 2 sezoni vozeni 4kom semperit Podetalno n...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:51  НОВ ОГЛАС

2 зимски гуми Aplus 185/65/15 - Како Нови(2019)

Aplus ❄️ Здрави прави зимски гуми !!! Само треба да се монтираат и ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:32  НОВ ОГЛАС

2 зимски гуми Sava 175/65/14 - Топ Гуми !!

Sava - Eskimo s3+ ❄️ Здрави прави зимски гуми !!! Само треба да се ...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:30  НОВ ОГЛАС

4 зимски гуми Sava 185/60/14 - Топ Гуми !!!

Sava - Eskimo s3+ ❄️ Здрави прави зимски гуми !!! Само треба да се ...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:28  НОВ ОГЛАС

2 зимски гуми Sava 175/70/13 - Солидни Гуми !!

Sava - Eskimo S3+ ❄️ Здрави прави зимски гуми !! Само треба да се м...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:26  НОВ ОГЛАС

Fiat 500

Kolata e vo odlicna sostojba bez niedna mana


5.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 17:224 зимски гуми Bridgestone 205/60/16 - Топ Гуми (2019)

Bridgestone ❄️ Здрави прави гуми !!! Dot : 2019 год. !! Без маани ...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:21  НОВ ОГЛАС

2 зимски гуми Sava 155/65/14 - Топ Гуми !!!

Sava - Eskimo S3+ ❄️ Здрави прави зимски гуми !!! Без никакви маани...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:18  НОВ ОГЛАС

2 зимски гуми Motrio 205/55/16 - Топ Гуми !!!

Motrio ❄️ Здрави прави гуми !!! Без маани 🔝 Само треба да се монт...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:15  НОВ ОГЛАС

2 зимски гуми Sava 205/55/16 - Топ Гуми !!

Sava - Eskimo S3+ ❄️ Здрави прави зимски гуми !!! Одлична шара 8mm ...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:13  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 107

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам