Аеродром
                           
6198 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ

Издавам наместен стан во општина Аеродром, во близина на ПИОМ, односн...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

28 фев 18:34Промовирано

SERVIS NA PVC PROZORI I VRATI (SARKI, MEHANIZMI, RACKI ...)

🎈 Zamena na mehanizmi i delovi za PVC vrati i prozori, 🎈 Steluva...


990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

13 мар 16:56Промовирано

Се продава Стан во Аеродром, Скопје

Се продава стан во Аеродром. Локација: Во близина на хотел Русија ...


53.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

20 мар 13:58Промовирано

prodavam plac vo dolno lisice so cista dokumentacija

placot e so struja voda odvod asvalt ima cista dukomentacija moze ve...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:55***Stan vo Novo Lisice 67m2***

Prodavam stan vo novo lisice od 67m2. Adresa:Vidoe Smilevski Bato 11...


85.760 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 07:34Нива-плац помеѓу Долно-Горно Лисиче место Бабајлија

Нивата е во втор ред Квадратура 844м2 со можност за уште 3 ниви по ...


15 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 06:47Se izdava namesten stan vo Aerodrom

Na 1 kat , nova gradba so 1 spalna.Trosedot vo dnevna e so mehanizam ...


360 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
370 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 05:40plac vo Rastak

prodavam plac vo RASHTAK--gradezno neizgradeno zamjishte 1125 m2 +...


25.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 02:19KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL 070 706 116


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 00:47KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL MONTIG 070 706 116


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 00:44KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

KEN PANEL montig 070 706 116 www.kenpanel.mk


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 23:54SE PRODAVAAT KUKJI VIKENDICI BARAKI

Се продава монтажна куќа 70м2 до клуч на рака. Нова Градба 2023, има...


63.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 23:53NAJ EVTINI KONTEJNERI KUKI KUICKI BARAKI VIKENDICI GARAZI

KEN PANEL VI NUDI NAJ EVTINI KONTEJNERI VO MK KONTIJNERITE SE PO EVRO...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 23:52PLAC ZA GRADBA VO LISICE -A2

Plac za gradba vo Lisice - A2 vo neposredna blizina na Crkvata so sle...


180.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 23:43KUKA VO NOVO LISICE

Se prodava moderna kuka vo Novo Lisice koja ima plac od 2186 m2 i vku...


460.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 23:42STAN VO NOVO LISICE

Se izdava celosno renoviran stan vo Novo Lisice so 2 spalni sobi,kujn...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 23:40  НОВ ОГЛАС

Prodavam plac Usje

Prodavam plac 5000 m2...Usje nad Global..legalni dokumenti.....076-54...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:49STAN VO BLIZINA NA RULET

Se prodava celosno renoviran stan vo odlicna sostojba vo neposredna b...


125.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 22:43  НОВ ОГЛАС

STAN ZAD KAPITOLMALL

Se prodava stan vo sostojba za renoviranje zad Kapitol od 83 m2 na 1 ...


1.250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 22:39DUPLEKS VO KOSMOS

Se prodava dupleks stan vo Kosmos na 9 i 10 kat so vkupna kvadratura ...


122.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 22:38STAN VO MICURIN

Se prodava stan vo Micurin od 77 m2 stanben del i 6 m2 podrum na 2 sp...


96.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 22:38STAN VO LISICE

Se prodava stan na odlicna lokacija vo Lisice vo neposredna blizina n...


60.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 22:38Se izdava ubav nov stan,Michurin

Se izdava nov stan vo Micurin vo nova zgrada,nevseluvan so parking pr...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 22:08Se izdava deloven 130m2,1kat TC.Biser,Aerodrom

Se izdava deloven prostor 130m2, vo trgovskiot centar Tri biseri vo A...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 22:08ODLICNO NAMESTEN STAN SO IDEALEN RASPORED

SE PRODAVA ODLICNO NAMESTEN STAN SO IDEALEN RASPORED ‼️ 📍Novo Lis...


70.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 22:04PRODAVAM NIVA VO NOVO SELO-SKOPJE

Prodavam niva od 1000m2 vo Novo Selo-Skopje Ima pat ,a struja ima na ...


70 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:01Izdavam dukjan vo Skopjanka

Izdavam lokal renoviran vo Skopjanka ,14m2 so pogled na bulevarot Kuz...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Вчера 21:32Izdavam lokal vo T.C.Skopjanka

Izdavam lokal renoviran vo Skopjanka ,14m2 so pogled na bulevarot Kuz...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 21:32Се издава стан во населба Аеродром пред ПИОМ

Се издава стан пот кирија кај населба Аеродром пред ПИОМ до РедКафе ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 21:16Stan vo Novo Lisice

Se prodava stan 2 spalni sobi.. 106 m2(84 povrsina na ...


125.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 21:05ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО МИЧУРИН

СЕ ПРОДАВА четворособен стан во Мичурин, од 76m2, наспроти основното ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 20:29Се продава плац од 563м2 во Населба Лисиче

Се продава плац од 563 м2 во населба Лисиче, во непосредна близина на...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:21SE IZDAVA LUX TROSOBEN STAN VO DZEVAHIR KULA C

ШИФРА- 945 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува LUX комплетн...


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 20:20Stan za Kratok prestoj, Aerodrom.

Stan za kratok prestoj. nov namesten, parno, kabelska, smart tv, opti...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 20:15NOV MODERNO OPREMEN STAN 60 m2-AERODROM

SE IZNAJMUVA MOSERNO OPREMEN STAN 60 M2 NA 1 KAT , VO ZGRADA NA BANKI...


370 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
400 €
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 20:11Stan vo Trnodol

Stan vo Trnodol polunamesten dokumenti uredni cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 20:01  НОВ ОГЛАС

IZDAVAM GARAZA AERODROM DO EQVILIBIUM

Izdavam dve Garaži vo Aerodrom,moze i samo Edna. Na Ul.M.S.Sarlo br ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Вчера 19:27Apartman za kratok prestoj/ Апартман за краток престој

Изнајмувам стан за краток престој, во Аеродром кај тобако 2. Нов не в...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:33Iznajmuvam plac

Iznajmuvam plac od 6000 m2 do asfalten pat pogoden za gradezni matr...


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:32izdavam stan kaj tri biseri

izdavam stan dvosoben kaj tri biseri so pogled vo parkot komplet nam...


240 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:18СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - AMERICAN COLLEGE

ШИФРА: 1465R ЦЕНА: 380€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


380 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
390 €
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:16СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - ВО МИЧУРИН

ШИФРА: 1244R ЦЕНА: 400€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:10СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - СПРОТИ CAPITOL MALL

ШИФРА: 1507R ЦЕНА: 370€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


370 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
400 €
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:09Страна 1 од 155

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам