816 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor pozadi trgovski inf na tel 070346688


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 20:27Stan , baraka..

Se prodava stan baraka na Ul Sutjenska br 16 ,, Stara gradba , treb...


21.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 19:26NIVA POGODNA ZA VIKENDICA

NIVA POGODNA ZA VIKENDICA NA 8MI KILOMETAR. 1242M2


6 €
или предлог цена
Денес 18:49Se izdava

Se izdava prazen stan vo 8 noemvri do skoloto


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 17:27  НОВ ОГЛАС

Куќа во Штипско Ново Село

Се продава куќа на прекрасна локација во Штипско Ново Село, веднаш на...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:53Се издава стан во 8ми Ноември

Се издава стан во 8ми Ноември 65м2, две спални соби со по два кревети...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 15:07Podaruvam klesan kamen

Podaduvam klesan kamen poveke info na 071369802


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

Денес 14:44Се продава куќа

Се продава куќа во центарот на градот (близу зграда промаја). Има пр...


21.000 €
или предлог цена
Денес 14:43Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga preku rekata i e 21 dekara za povise informacii na te...


1 €
или предлог цена
Денес 14:09Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga na 12 km preku rekata i e 4 dekara za povise info na ...


1 €
или предлог цена
Денес 14:09Se izdavaat sobi nad bibliotekata

Kukata se naoga vo blizina na bolnicata,kaj paket market,nad bibliote...


2.500 МКД
или предлог цена
Штип

Соби

Денес 12:32Izdavam Garaza vo Senjak Povolno

Izdavam planska garaza vo Senjak ul Nobelova vo prviot red odma naspr...


50 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
3.000 €
Штип

Гаражи

Денес 12:15Се продава

Куќа во централно градско подрачје, на 2 спрата


1 €
или предлог цена
Денес 11:53Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


14.000 €
или предлог цена
Денес 11:22Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii pogoden za ugostitel...


1 €
или предлог цена
Денес 11:22Sprava Shmidt sportsworld

Se prodava sprava za vezbanje.Cena po dogovor.


6.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
8.000 МКД
Штип

Останато

Денес 11:10Se prodava garsonjera

Se prodava garsonjera vednas do policijata na vtori sprat, garsonjera...


22.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 08:55Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


69.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 07:25Se Izdava sprat za ucenici/studenti

Se izdava sprat so poseben vlez za ucenici ili studenti Ul Leninova ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Соби

Вчера 19:05Kuka vo karbinci

Kuka vo karbinci.


1 €
или предлог цена
Вчера 17:57SE IZDAVA DUKAN NAD ANGELS CAFE

Se izdava dukan nad kafe bar Angels cafe pogoden za sekakvi nameni 4...


100 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 17:11Se izdava deloven prostor vo Stip

Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemje v...


3 €
или предлог цена
Вчера 16:49куќа замена

се заменува помала куќа во строг центар за поголема куќа,.. нудам: 2...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:04Se prodava imanje 1 hektar so kukja

Se prodava imanje 1 hektar so kukja. Ima i bazen, zagraden prostor. B...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 13:57Deloven Prostor Servis

Se prodava deloven prostor servis vo strogiot centar na gradot so cel...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:45ШТИП с ДРАГОЕВО НИВА ( НИВИ )

- СЕ ПРОДАВААТ 2 НИВИ ВО СЕЛО ДРАГОЕВО ШТИПСКО - 2 СЕ ЧИСТ ИМОТЕН ЛИ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:35Niva za plac na Balkanska

Prodavam niva na Balkanska, pogodna za gradba na kukja i slicno,mozna...


5 €
или предлог цена
Вчера 10:38KUPUVAM GARSONJERA

BARAM DA KUPAM GARSONJERA, CENA PO DOGOVOR VO ZAVISNOST OD MESTOPOLOZ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 10:08IMOT-Vikendica

Se prodava imotot daden na slikite. Odlicen pristap, struja i voda so...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:44Се издава / Se izdava sprat (za studenti/ucenici/rabotnici )

Se izdava namesten sprat od kukјa (prizemje), pogoden za studenti/uce...


По Договор
или предлог цена
13 авг 22:57Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


90.000 €
или предлог цена
13 авг 22:35Се продава куќа

Спрат од куќа приземје Контакт Viber +447427740683


1 €
или предлог цена
13 авг 22:14SE PRODAVA BARAKA 18 MK

Se prodava baraka 18 metri kvadratni koja moze dase preseli idaja sta...


1 €
или предлог цена
13 авг 21:33се изнајмува стан 56+Тераса 23м2, на приземје,.

се изнајмува стан во Штип на приземје заедно со надворешна гаража од ...


300 €
или предлог цена
13 авг 16:43Купувам стан до 35 000 евра

Барам стан во околината на Штип до 35 000 евра, Понудете на 077 506 9...


35.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

13 авг 15:53Prodavam sprat od kuka vo centarot na gradot

Se prodava goren sprat od kuka vo centarot na gradot (kaj doktor Z...


60.000 €
или предлог цена
13 авг 10:46Stara Kuka i plac do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


26.000 €
или предлог цена
13 авг 09:26Se izdava

Se izdava dukan na atraktivna I frekventna lokacija .Na samata glav...


6 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

13 авг 08:30Se prodava kuka

Цена по договор. Контакт на телефон 075292463 Горан


1 €
или предлог цена
13 авг 06:41Se izdava kompletno nov stan

Se izdava kompletno nov luksuzen stan (nikogas vselen ) 2022 godina z...


400 €
или предлог цена
Штип

Станови

13 авг 02:48Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам