Подкатегорија:
                   
91 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tapani

Tapani te se odlicna ima prost or za dogovor


450 €
или предлог цена
Вчера 17:46  НОВ ОГЛАС

7 mikrofoni Samson za Tapani so kufer

Prodavam komplet mikrofoni so kufer Samson..


300 €
или предлог цена
22 мар 22:26TAPANI PREMIER APK - England

Prodavam tapani PREMIER APK-England 22.12.13.16.14 so čineli S...


450 €
или предлог цена
22 мар 22:21MAPEX-EXTRA ZAČUVAN

Prodavam Mapax 20-10-12-14-14 so fus Paiste 101 i Cresh 101.Tapanot e...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
22 мар 22:10Elektricno Pojano KORG B2SP

Elektricno Pojano KORG B2SP Koristeno edna godina


34.000 МКД
или предлог цена
22 мар 19:26Се продава Weltmeister Meteor

Се продава Weltmeister Meteor со 5 регистри и 80 баса. Во одлична со...


200 €
или предлог цена
22 мар 15:21KUPUVAM MEF ZA HARM. SO DIM. 47 X 19 SM

Kupuvam mef so dim. 47 x 19 sm po moznost nov i italijanski


100 €
или предлог цена
22 мар 08:28MELODIJA 9 REG 80 BASA

Potpolno ispravna harmonika bez kufer


8.500 МКД
или предлог цена
22 мар 06:37Gitara pojacala

Za informacii i okolu cenata...gitarite se po10000den .apojacaloto800...


12.345 €
или предлог цена
21 мар 17:19Gitara Melodija-BOKO

Акустична озвучена гитара Мелодија Боко (многу редок модел) во добра ...


8.000 МКД
или предлог цена
21 мар 15:57Melodija bass gutara 1989

Prodavam Melodija bass gutara vo dobra sostojba koristena nekolku god...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
21 мар 11:13HARMONIKA DVOKABINSKA

Harmonikata e vo ispravna sostojba dvokabinska italijanska so kufer


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
19 мар 07:07Пијано

Пијано Чајка, добро сочувано, прв газда, не преместувано, во стамбена...


500 €
или предлог цена
18 мар 12:42SE PRODAVAS ROLAND E-96

SE PRODAVA SINTISAJZER ROLAND E-96 +FLOPI RITMOVI ZA (NARODNA ...


1 €
или предлог цена
17 мар 19:58NOBLET!!! Cena povolna

se prodava dobro socuvan klarinet noblet Mozi i zamena za saxofon


300 €
или предлог цена
17 мар 16:12Violina 4/4

Violinava e germanska od poznat graditel vrven kvalitet


890 €
или предлог цена
17 мар 08:34Makedonija cc77 2022 set

☆Makedonija cc77 2022 set ☆ 🎹🪗Setot e izraboten na Korg pa2xpro kl...


100 €
или предлог цена
16 мар 23:47Violina

Stara sačuvana 4/4 cela


110 €
или предлог цена
16 мар 13:57Mandolina

Hrvatska Velika Naklada vo ispravna dostojna.


4.500 МКД
или предлог цена
16 мар 07:42WELTMEISTER stela 5 reg. 60 basa

Harmonikata e potpolno ispravna bez kufer


9.800 МКД
или предлог цена
15 мар 06:31Germanska stara violina

Kopija na Stradivari mnogu stara violina so vrven kvalitet vo ispravn...


14 мар 08:06Mandolina

Mnogu stara donesena od Italija ispravna novi zici vrven kvalitet.


180 €
или предлог цена
11 мар 18:45Violina 3/4

Violinata e stara od češko proizvodstvo vo ispravna sostojba so nea o...


170 €
или предлог цена
11 мар 18:45RANEC ZAHARMONIKA

Ranec zaharmonika 120 basa


2.500 МКД
или предлог цена
10 мар 07:05CRUCIANELLI 7 REG 120 BASA

Potpolno ispravna harmonika odlicno dihtuva. Troglasna italijanska ha...


220 €
или предлог цена
10 мар 07:04KAISI ZA HARMONIKA

Se prodavaat kaisi za harmonika za mala harmonika 1000 den za profes...


1.000 МКД
или предлог цена
09 мар 06:49Mandolina

Stara 70god.vrven kvalitet.


4.200 МКД
или предлог цена
08 мар 18:37Пијано Чаика Pijano

Се продава пијано Чаика во одлична состојба


750 €
или предлог цена
08 мар 14:06OTKUPUVAM HARMONIKI

Otkupuvam harmoniki ispravni i neispravni


1 €
или предлог цена
08 мар 06:12Popravka na gudacki instrumenti

Vrven kvalitet na popravka na violini,violi,cela kontra bas, Lepenje,...


1 МКД
или предлог цена
03 мар 11:07Violina 3/4

Germanska mnogu stara solidno gudalo so futrola.


350 €
или предлог цена
28 фев 08:09Хармоника Кубана

Се продава хармоника Кубана дугметааарка со 120 баса, руско производс...


100 €
или предлог цена
27 фев 10:58Violina

Violina so vrven kvalitet stara racna izrabotka .


26 фев 19:16Violina

Stara violina vo odlična kondicija vrven kvalitet


440 €
или предлог цена
26 фев 07:20Класична гитара Mario Gropp

Се работи за класична гитара , рачна изработка, произведена во Герман...


По Договор
или предлог цена
21 фев 14:40Weltmeister Cantus 4 dvokabinska 2+2

Harmonikata e vo odlicna sostojba, napravena generalka pred 1 mesec, ...


1.200 €
или предлог цена
13 фев 18:26KORG iS50 - Sintisajzer

Sajzerot e koristen za pocetnik Stalakot e baksis so sintisajzerot


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
399 €
05 фев 15:05Selski tapan

Se prodava selski tapan so 100% priroden materijal, 50cm obem. Tropan...


9.000 МКД
или предлог цена
28 јан 10:41Baile harmonika italjanska

Baile harmonika so 3 oktavi Italjanski glasovi


По Договор
или предлог цена
09 јан 16:48Kupuvam HARMONIKA DALAPE

Kupuvam HARMONIKA DALAPE TRO GLASNA ili CETVORO GLASNA ILI SUPITA In...


5 €
или предлог цена
05 јан 20:06Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам