Карпош
                           
8195 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nov stan 55m2 Karposh 3 do City Mall (City Garden)

Stanot e nov, so slednive karakteristiki: - Dvosoben, 55m2 lociran ...


370 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

20 мар 11:51Промовирано

ИЗДАВАМ ДУЌАН ЗА КАФИЧ ЛАНЧ БАР И ФАСТ ФУД

ЛОКАЛОТ СО НАОГЈА НА РУЗВЕЛТОВА ДО ГАЛЕРИ КАФИЧОТ (ПОРАНЕШН ГРАНД БУР...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

13 мар 22:14Промовирано

Се продава стан во City Garden, веднаш до City Mall

Се продава стан во City Garden, веднаш до City Mall. Станот е 51 м2 ...


101.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

17 мар 09:50Промовирано

Se izdava stan na odlichna lokacija

Se izdava opremen stan za studenti na odlichna lokacija vo Karposh 1


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 07:15Prodavam nov stan Taftalidze 1. 54m2

Prodavam nov stan, na 1 vi kat, 54 m2. Ima 2 lifta i podzemno sops...


1.690 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:20ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром кај По...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:58NOVOGRADBA VO KOZLE

Se prodavaat stanovi novogradba vo Kozle vo mal objekt na 1,2 i potkr...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:27STAN NA PRIZEMJE VO KOZLE

Se prodava stan na prizemje vo Kozle vo gradba od 115 m2 vo mal objek...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:27STAN VO VLAE SO DVOR

Se prodava nov stan vo gradba vo Vlae od 50 m2 na prizemje so 1 spaln...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:26STANOVI - NOVOGRADBA VO VLAE

Se prodavaat 2 novi stanovi vo gradba vo Vlae so slednive karakterist...


1.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.390 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:26POLUNAMESTEN STAN VO VLAE

Se prodava stan vo odlicna sostojba vo Vlae od 60 m2 od koj 52 m2 sta...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:26STAN VO VLAE

Se prodava stan vo Vlae vo gradba na visoko prizemje od 75 m2 so 2 sp...


1.250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:26STAN VO TAFTALIDZE 2

Se prodava stan vo Taftalidze 2 od 70 m2 so 2 spalni sobi i 2 kupatil...


92.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:26STAN VO BLIZINA NA REPLEK

Se prodava nov stan vo zavrsna faza od 73 m2 na 4/4 sprat vo objekt b...


92.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:26STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava poluopremen stan vo Taftalidze vo neposredna blizina na Si...


98.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:26OPREMEN STAN NA PRASKA

Se prodava nov vo odlicna sostojba celosno opremen stan na Praska od ...


145.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:25PREUBAV STAN VO LEPTOKARIJA

Se prodava stan vo gradba vo Leptokarija na 11/11 sprat vo objekt so ...


204.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:25NOV NEVSELUVAN STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava nov nevseluvan stan vo Taftalidze od 200 m2 od koj 155 m2 ...


270.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:25STAN VO GRADBA VO TAFTALIDZE

Se prodava stan vo gradba vo Taftalidze nasproti Replek od 62 m2 na p...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:25STAN VO TAFTZLIDZE

Se prodava stan vo odlicna sostojba vo Taftalidze vo neposredna blizi...


190.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:25STAN VO KARPOS 4 SO 2 SPALNI SOBI

Se prodava stan vo Karpos 4 vo neposredna blizina na Specijal vo obje...


102.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:25STAN VO KARPOS 1

Se prodava celosno renoviran stan od 104 m2 - dupleks na 2 nivoa vo K...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:25STAN VO GRADBA VO TAFTALIDZE 2

Se prodava stan vo gradba vo Taftalidze 2 vseliv vo maj 2023 godina o...


135.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:25STAN NASPROTI T.C. LEPTOKARIJA

Se prodava stan vo Taftalidze vo neposredna blizina na t.c. Leptokari...


152.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:24DUPLEKS VO KARPOS 1

Se izdava celosno opremen stan vo Karpos 1 od 104 m2 na 2 nivoa. Stan...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:15MODEREN STAN VO TAFTALIDZE

Se izdava celosno opremen nov nevseluvan stan na 2 nivoa vo Taftalidz...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:14Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:02KUPI KUKA SO PLAC 400m2 POEFTINO OD CENA NA STAN

Namesto da kupite stan kupete moderno izgradena kuka so prizemje 75m2...


99.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:50Se izdava ,renta, za zabavi rodendeni sekakov vid na iventi

vilata se naoga vo stopanski dvor pred volkovo na nekolku km od city ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:22Se prodava deloven prostor/dukjan vo Karpos 4

Se Prodava deloven prostor vo Karpos 4 so povrsina od 56m2. Pred ist...


56.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 18:19Стан во Карпош 2

Се продава стан во Карпош 2 Станбена површина 71 м2 + подрум 6м2 ...


98.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
99.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:07Се изнајмува стан во Карпош кај Млечен ресторан

Станот е нова градба се наоѓа на трети спрат со три спали соби, дневн...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:05  НОВ ОГЛАС

Apartman za kratok prestoj

Se iznajmuvaat novi namesteni apartmani za kratok prestoj vo Aerodro...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:04Prodavam kuka vo Vlae

Prodavam kuka vo Vlae lepenka na odlicna lokacija (pozadi porta vlae ...


102.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Се издава Ресторан со Игротека Астера

Се издава комплетно опремен Ресторан со Игротека Астера во Тафталиџе....


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 13:00Се издава стан во близина на гим. Нова и Сити Мол

Се издава стан во непосредна близина на Сити Мол и гимназијата Нова, ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se izdava stan na 2-ri kat vo Karpos 4

Se izdava stan vo Karpos 4 na 2-ri kat. Stanot e celosno namesten so ...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Odlicen stan Vero Taftalidze Kompleks Makedonija se izdava

Се изнајмува prazen stan (so kujna) od 125 kvadrati. Odlicna lokacija...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se prodava del od kuka vo Gjorce Petrov

Се продава дел од куќа на 2 ката со дворно место во Ѓорче Петров, нас...


69.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 1 КАЈ СИМПО НА ПАРТИЗАНСКА

Се издава празен реновиран стан во Карпош 1 кај Симпо на ул.Гиго Миха...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se Prodava /izdava dukan /deloven 61m2 Prizemje vo Karpos 4

Prodavam /Izdavam dukjan /deloven prostor 61m2 vo karpos 4 kaj trite ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 13:00LUX STAN VO ADORA DIAMOND GARDEN 51M2

IZDAVAM OPREMEN STAN VO ADORA DIAMOND ZGRADATA E VO BLIZINA NA PAZAR...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Страна 1 од 205

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам