Карпош
Подкатегорија:
                   
151 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава кревет со два душека и фиока

Се продава кревет за во детска соба, со два душека, долниот во фиока ...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

13 авг 07:17Промовирано

Се продаваат два душека 200 х 90

Де продаваат два душека, многу малку користени, од Алмеро Гостивар, д...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Душеци

15 авг 11:28IKEA-ИКЕA masa,masi,masicka masicki,маса,масичка,маси,масичк

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 Novi,neotpakuvan...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

15 авг 11:10Krevet

Продавам користен кревет Димензија 90х200


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

14 авг 11:56Кревет

Се продава кревет, со сив мек мебел штоф, и со механизам за складирањ...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

13 авг 19:02Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 NOVI KREVETI,Zna...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

13 авг 16:55PRODAVAM BIRO I RABOTEN STOL

BIRO I RABOTEN STOL masata se podiga pod agol kontakt 070 244 233


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

13 авг 09:22Се продава кревет со два душека и фиока

Се продава кревет за во детска соба, со два душека, долниот во фиока ...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

13 авг 07:17Двоспратен кревет од IKEA

Продавам двоспратен кревет (200 x 90 cm) со еден душек комплет, раскл...


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

12 авг 09:00Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 NOVI KREVETI,Z...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

09 авг 16:19IKEA - ИКЕА stol,stolica,stolici(стол,столица,столици)novi.

Stolicite se novi,neotpakuvani,so metalna konstrukcija i mehanizamot ...


41 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

07 авг 11:30NOVI stol stolce masa masi

Masa dimenzii 181 x 90.5 x 74 cena 15.000 stolcinjata se prod...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

06 авг 14:25Prodavam detski tepih

Prodavam detski tepih, odlicno sovuvan dimenzii 150x75


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Останато

04 авг 12:36Biro so most

Se prodava biro so most perfektno socuvano


12.000 МКД
или предлог цена
04 авг 09:55Продавам столче на ротирање за работна маса

Продавам столче на ротирање за работна маса Има функционален меха...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

01 авг 12:47IKEA - ИКЕА stol,stolica stolici(стол,столица,столици)novi

Stolicite se novi,neotpakuvani,so metalna konstrukcija i mehanizamot ...


41 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

01 авг 10:12LOBERGET/SIBBEN Детски стол / ИКЕА

Карактеристики на производот Материјал: челик, пластика Боја: бела ...


2.180 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

29 јул 12:03SMALLEN Стол со механизам на вртење/ИКЕА

Карактеристики на производот: Материјал: полипропиленска пластика, ч...


2.340 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

29 јул 12:02Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

JAVETE SE NA OVOJ BROJ !!! 076 527 266 NOVI KREVETI, Z...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

28 јул 16:41JATTELIK постелнина / ИКЕА

Карактеристики на производот: Материјал: 100% памук Боја: шарена ...


1.210 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Останато

20 јул 14:06VITAMINER Постелнина/ИКЕА

Карактеристики на производот: Материјал: 100% памук * машинско пере...


1.730 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Останато

20 јул 14:04LATTJO Постелнина / ИКЕА

Карактеристики на производот: Материјал: 100% памук * машинско пере...


1.850 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Останато

20 јул 14:03Компјутерска маса

Масата е изработена од иверица. Одлично кантирана по страните. Деб...


2.900 МКД
или предлог цена
10 јул 21:42Simpo klik-klak krevet

Krevetot e recisi nov, ne e koristen samo stoi vo detskata soba. Ima ...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

09 јул 18:07Единечен детски кревет

Единечен детски кревет со душек 200cm x 80cm, стар 1 година


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

07 јул 14:01se prodavaat kreveti 200x90

Se prodavaat dva kreveti 200x90 -Cena za eden krevet so fioka- 800...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

01 јул 15:53Компјутерска (работна) маса + шкафче (ТВ)

ОПИСОТ, НА ОГЛАСОТ, ЧИТАЈТЕ, ГО ДО КРАЈ СПЕЦИФИКАЦИИ: -Сочувани, ка...


6.000 МКД
или предлог цена
01 јул 01:30Продава душек 90x1,90

Се продава душек нов 90 X1,90,купен од Мебел Гостивар


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Душеци

23 јун 15:53MAMMUT Детско столче во бела боја / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: ПВЦ > Боја: бело *погод...


1.440 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

21 јун 12:47MAMMUT Детска табуретка во жолта боја / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: ПВЦ > Боја: жолта *пого...


750 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

21 јун 12:44MAMMUT Детска масичка во сина боја / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: ПВЦ > Боја: сина *погод...


3.260 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

21 јун 12:41Продавам комода и биро

Се продава комода и биро медијапан,малку користени. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

15 јун 16:04TROFAST рамка со кутии / ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: рамка дрво, кутии- полип...


7.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Останато

14 јун 11:46TROFAST рамка со девет кутии / ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: иверица > Боја: бела ...


7.540 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Останато

14 јун 11:40TROFAST рамка со кутии / ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: иверка, полипропиленска п...


6.040 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Останато

14 јун 11:35Висечко шкавче за во детска соба

Продавам многу добро сочувано, скоро ново шкавче за во детска соба, б...


2.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

30 мај 14:28Biro 65x50 so stolica

Biro 65x50 so stolica Kontakt: 075528522


2.200 МКД
или предлог цена
30 апр 21:06Detska soba slovenska

Bez krevetot


8.000 МКД
или предлог цена
20 апр 00:21SUNDVIK Кревет на развлекување/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: дрво > Боја: сиво - кафе...


11.960 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

14 апр 15:05Se prodava polovna masa i stolce za dete

Masata i stolce se doneseni od stranstvo i se vo odlicna sostojba


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

10 апр 18:20SVARTA Кревет на два спрата/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик > Боја: сива Д...


18.520 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

05 апр 14:40Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам