Битола
                   
295 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES-BENZ ATEGO 8.16-2007g FURGON-SILJANOVSKI

Mercedes Atego 8.16 - 2007 g Furgon so hidraulicna rampa Dolzina na...


9.800 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 07:05Furgon

Se prodavaat razni furgoni so razni dimenzii i ladnjaci so najeftina ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 20:51SLEP SLUZBA

VW MAN SLEP SLUZBA 1998g 73000km mnogu sacuvan 070 207 064 078 20...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 20:51Scania R420 eev 2011

Se prodava extra scania euro 5+ eev Redoven servis novi injektori no...


21.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 16:46Man TGX 440 2016 god MEGA

Man TGX 440 2016 god MEGA XXL kabina novi gumi montirani 11.2022 45...


34.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 15:47SCANIA R490 EURO 6 SHOWTRUCK 2014!

Top sostojba so mnogu dodatna oprema


39.999 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 13:27SCANIA R580 EURO 6 2014!

Top sostojba. Za kesh ima extra cena.


45.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 13:27SCANIA R520 V8 EURO 6 2014 MEGA!

Top sostojba


43.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 13:27delovi za skania 124 400

delovi za skania 124 400 godina 1998 vebasto 150 evra Glavina ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 дек 18:05GUMA KORMORAN 315/80 R 22.5

GUMA KORMORAN 315/80 R 22.5 KOMPELT SO BANDAS


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 дек 18:04IVECO STRALIS EURO 5

STRALIS EURO 5 - 430 AUTOMATIK RETARDER DOBRI GUMI REGISTRIRAN...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 дек 14:16Scania 114

Se prodava scania euro 3 registrirana smenato plocki diskovi maslo fi...


8 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 дек 13:43Volvo FM440

Se prodava volvo registrirano novi gumi kiper sistem euro 5


5 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 дек 13:43MAN VLEKAC

Se prodava man vlekac 1997 god duplak registriran so kuper sistem isp...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 дек 13:43DAF XF 460 euro 5

Se prodava Daf 460 ke so full oprema 2007g Redovno servisiran smenet...


12.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

06 дек 15:47POLUPRIKOLKA KRONE 2006 god

Poluprikolka KRONE kontejnerska,2006 god


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

06 дек 10:45MERCEDES-BENZ ATEGO 12.18-2008g TERMOKING -SILJANOVSKI

Mercedes Atego 12.18 2008 g Termoking Furgon 6.20 Hidraulicna Ramp...


12.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.800 €
Битола

Камиони

06 дек 09:37Продавам камион Ман Man 12 240 - може за Автошкола Avtoskola

Prodavam kamion Man 12 240 (dolga verzija) vo odlicna sostojba - 490 ...


11.800 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
12.900 €
Битола

Камиони

06 дек 08:42Michelin gumi

385 55 22.5 dve gumi Michelin vozeni predni dobra sostojba ne se lepe...


80 €
или предлог цена
Битола

Камиони

06 дек 00:44Ventili MAN

Se prodavaat 3 ventili za MAN informacii od 09-21h 070-207-488-...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

05 дек 12:49Salter za man EURO 5

Se prodava ispraven salter za man euro 5 informacii od 09-21h 0...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

05 дек 12:46SCANIA 124l 470 EURO3 - 2004 + KRONE - 2006

Kompleto e vo perfektna sostojba,registrirani,redovno servisiran,komp...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

05 дек 11:25ЦЕРАДА 12,20м ДОЛЖИНА

СЕ ПРОДАВА ЦЕРАДА ВО КРЕМ БОЈА . 12,20м ДОЛЖИНА. ВИСИНА,3,50м СО ШНИР...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 дек 12:32Scania 450 e6

Se prodava scania r450 naj full oprema servisirana isklucivo Vo scani...


33.900 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 дек 09:40GUMI KAMIONSKI 4-PARCINA POLOVNI

075 552-912 KIRE BITOLA


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 дек 08:45IVECO ML752 2007 EURO 5 SO RAMPA

Voziloto e vo odlicna sostojba Redovno servisirano Registrirano cela ...


9.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

03 дек 10:14Volvo fl7

Servisirano e maslo filtri registracija do krajot na 2022 solidni gum...


4.000 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
4.999 €
Битола

Камиони

02 дек 22:51YAMAHA R1 2006

Se menuva yamaha r1 2006 g registriran do Juni 2023g Maslo filtri pl...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 дек 18:59MERCEDES 26-28

Informacii na br:070223442 MARKO


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 дек 15:18DEKLA ZA MAN EURO 5

Se prodava dekla za man euro 5. informacii od 09-21h 070-207-4...


2.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 дек 13:10Kompresor

Se prodava poloven kompresor za klima za kamion mercedes do 1999 god...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 дек 21:08Vlekac MAN 18410

So obicen mejnac mala kabina so retarder


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

01 дек 16:13GUBRETARKA MERCEDES 18.23

Gubretarka Mercedes 18.23 feder feder,obicen menjac,2001 godina novo ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

01 дек 16:12POLUPRIKOLKA LANGENDORF 2008 GOD

Novo uvezena poluprikolka Langendorf SKA24/30 ,2008 god


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

01 дек 16:12PRIKOLA MEGA 2006

Vo super sostojba I so popust PRIKOLKA MEGA 2006 GOD


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

01 дек 16:12GUBRETARKA MERCEDES 18.23

Gubretarka Mercedes 18.23 feder feder,obicen menjac,2001 godina novo ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

01 дек 16:11RENAULT MIDLUM SO KRAN

Renault 250/16 so kran,12 metra,6 tona nosivost8000 kg,2001 god regis...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

01 дек 16:11POLUPRIKOLKA LADNJACA SCHMITZ

Poluprikolka ladnjaca SCHMITZ vo odlicna sostojba registrirana 2002 g...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

01 дек 16:11POLUPRIKOLKA LANGENDORF

Poluprikolka LANGERDOF 2006 GOD .REGISTRIRANA


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

01 дек 16:11IVECO so ladilnik

Poveke informacii na 070 207 405 Aco Se prodava kamion Iveco, tovar...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 дек 12:30Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам