72 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TCL 306

Опис: ➤Телефонот е солидно сочуван ➤Прима сите картички Додатоци...


5.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

Денес 00:39  НОВ ОГЛАС

IPhone 7 32GB

Опис: ➤Телефонот е солидно сочуван ➤Прима сите картички BatteryHea...


4.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

09 авг 23:59Iphone 6s 2GB/32GB

Telefonot e bez grepka fabricka sostojba Ram 2Gb Interna 32Gb IOS. 15...


4.900 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
5.500 МКД
Крива Паланка

Мобилни телефони

09 авг 19:58EMPORIA Mobilen Telefon

EMPORIA Pure v25 Telefonot e ispraven i funkcionalen Raboti so site s...


1.900 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

05 авг 17:50Samsung Galaxy A40

Опис: ➤Телефонот е солидно сочуван ➤Прима сите картички Додатоци...


5.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

05 авг 12:05Samsung Galaxy Note 10 Plus 256GB

Опис: ➤Телефонот е мах сочуван ➤Прима сите картички Додатоци: ➤...


18.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

05 авг 12:05Samsung Galaxy J4 Plus

Опис: ➤Телефонот е солидно сочуван ➤Прима сите картички Додатоци...


4.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

05 авг 12:05Redmi Note 9 Pro

Опис: ➤Телефонот е мах сочуван ➤Прима сите картички Додатоци: ➤...


8.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

05 авг 12:05Samsung Galaxy Note 8

Опис: ➤Телефонот е солидно сочуван ➤Прима сите картички Додатоци...


9.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

05 авг 12:05IPhone 7 32GB

Опис: ➤Телефонот е солидно сочуван ➤Прима сите картички BatteryHea...


6.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

05 авг 12:05Samsung Galaxy A32

Опис: ➤Телефонот е солидно сочуван ➤Прима сите картички Додатоци...


8.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

05 авг 12:04Alcatel 1s

Опис: ➤Телефонот е солидно сочуван ➤Прима сите картички Додатоци...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Крива Паланка

Мобилни телефони

05 авг 12:04Honor 50 Lite

Опис: ➤Телефонот е мах сочуван ➤Прима сите картички Додатоци: ➤...


9.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

05 авг 12:04Honor 9x 128GB

Опис: ➤Телефонот е солидно сочуван ➤Прима сите картички Додатоци...


6.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

05 авг 12:04Honor X7

Опис: ➤Телефонот е мах сочуван ➤Прима сите картички Додатоци: ➤...


9.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

05 авг 12:04Samsung Galaxy A80

Опис: ➤Телефонот е мах сочуван ➤Прима сите картички Додатоци: ➤...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Крива Паланка

Мобилни телефони

05 авг 12:04Xiaomi Redmi 9AT

Опис: ➤Телефонот е солидно сочуван ➤Прима сите картички Додатоци...


3.800 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

05 авг 12:04Huawei P Smart Z

Опис: ➤Телефонот е солидно сочуван ➤Прима сите картички Додатоци...


5.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

05 авг 12:04Xiomi Redmi 9T

Se prodava nov ne koristen redmi 9T... Se gleda po slikite... 071 3...


8.000 МКД
или предлог цена
03 авг 10:46OPPO Find X3 Lite 5G

Продавам нов мобилен телефон OPPO Find X3 Lite 5G Телефонот е донесе...


200 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
300 €
Крива Паланка

Мобилни телефони

31 јул 12:16Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM G998B)

Se prodava Samsung Galaxy S21 ultra 5G 12ram 128gb so uste 10mese...


42.000 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
42.500 МКД
Крива Паланка

Мобилни телефони

23 јул 14:32Se prodava Samsung Galaxy J4 Plus

За повекје информации - 074203987.


5.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

21 јул 12:30Prodavam novi drzac/polnac za mobilni za vo kola

Prodavam novi wireless charger vo kutija drzac/polnac za mobilen tele...


1.000 МКД
или предлог цена
19 јул 07:44Samsung Galaxy J7

Опис: ➤Телефонот е солидно сочуван ➤Прима сите картички Додатоци...


4.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

18 јул 23:46Huawei P9

Se ispraven prakam po kargo


2.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

18 јул 16:05Huawei Y6p

Опис: ➤Телефонот е солидно сочуван ➤Прима сите картички Додатоци...


4.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

18 јул 13:03Xiaomi Redmi 9AT

Опис: ➤Телефонот е Нов ➤Прима сите картички Додатоци: ➤Кутија ...


4.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

16 јул 12:16Samsung Galaxy S8

Опис: ➤Прима сите картички ЗАБЕЛЕШКА!!!(СКРШЕНО СТАКЛЕНЦЕ И ЕКРАН...


2.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

11 јул 12:33Samsung Galaxy J6 2018

Опис: ➤Телефонот е солидно сочуван ➤Прима сите картички Додатоци...


3.800 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

06 јул 14:36Motorola MC45

Опис: ➤Телефонот е мах сочуван ➤Прима сите картички ➤Достава врш...


1.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

04 јул 12:25Kako nov bez niedna grebnatinka

Telefonot e maksimalno dobro socuvan so kutija i se sto sledi so nego...


4.900 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

03 јул 09:56Alcatel 1s 2021

Prodavam nov,voopshto ne koristen Alcatel 1s 2021 kupen na 02.02.2021.


5.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

27 јун 14:01Redmi Redmi 9AT

Se prodava redmi 9at nov so 24 meseci garancija,vcera kupen. Tel...


4.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

24 јун 18:17Se prodava Samsung Galaxy A12 - NOV - Garancija -

Se prodava Samsung Galaxy A12 4/64 - nekoristen ima 2godini garanci...


9.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

16 јун 12:31iPhone 11 64gb neverlock !

iPhone 11 64gb neverlock ✅ fullpack ✅ faceid ✅ truetone ✅ Mnogu...


23.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

12 јун 02:04Samsung j5 2016

Telefonot se iskluci ne saka da se vkluci


2.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

10 јун 08:21Samsung j3 2017

Sve ok samo skrseno staklo ne smeta pri rabota


2.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

08 јун 10:53Samsung A53 5G 2022g

Prodavam Samsung Galaxy A53 5G 2022g Telefonot e cisto nov samo e ak...


17.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

06 јун 22:42drzac za mobilen telefon

Drzac za mobilen telefon so otvor i moznost za polnac


1 €
или предлог цена
30 мај 16:30Telefon ALKATEL POP 5015X so napuknato staklo

ispraven so napuknato staklo


500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

06 мај 09:13Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам