Карпош
                   
1174 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

УСПОРЕНО ВИ РАБОТИ ЛАПТОП,ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ДОАЃАМ НА ПОВИК

МИКИ КОМПЈУТЕРИ ТЕЛ :070965995 НА ПОВИК ВАШЕ Е САМО ДА НЕ ПОБАРАТ...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:19Se prodava Lebovo 10 inca tablet ispraven mod.TB-X 304-L

Se prodava Lenovo 10 inca tablet mod.TBX 304- L ispraven drzi baterij...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Денес 14:51  НОВ ОГЛАС

AMD RADEON XFX 6700XT SWFT 12GB

Nova Graficka XFX KORISTENA 8 MESECI. SO GARANCIJA OD SETEC USTE 2 ...


53.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:27ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00HP Docking Station G2

Се продава нов и некористен ХП Докинг Г2.


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 11:30Ryzen 3 2200g

Prodavam Ryzen 2200g


3.200 МКД
или предлог цена
Денес 10:39OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:04ASUS ZENBOOK 14X OLED SPACE EDITION

ASUS ZENBOOK 14X OLED SPACE EDITION UPOTREBUVAN EDNA NEDELA EDEN K...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:00Sapphire Radeon R9 FURY X 4GB со водено ладење

Графичка картичка Sapphire Radeon FURY X, 4GB HBM VRAM со водено ладе...


4.800 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 МКД
Денес 08:51Fujitsu Siemens Tastatura | usb | тастатура

Продавам усб тастатура, сочувана. Цена 700мкд.


Денес 08:14  НОВ ОГЛАС

Adapteri za UPS-SI

Prodavam adapteri za UPS-si novi po cena od 250 denari parce (trajno ...


Денес 07:45Kupuvam graficka RX 580 8gb, графичка, rx580, graficki

Kupuvam rx 580 8gb KONTAKT NA VIBER - 077 621 080


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 02:27Servis za laptopi i kompjuteri

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 22:32Formatiranje i profesionalen servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:32Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 22:32Продааваме ASUS лаптоп!

Лаптопот е во одлична состојба! Гратис добивате бежично глувце. Им...


11.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 20:10Gaming / Workstation PC: Ryzen 9 5900X, B550 , 32G, 750W

Се продава горе наведената конфигурација, со следниве спесификации: ...


47.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 19:23Продавам оригинални нови и користени PS4 игри

Prodavame igri za PS4: CoD World war 2 -1200 den Final Fantasy 12 -...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:46Monitor Philips 24inch

Prodavam monitor Philips 24” LCD MVA 23.6 inch / 59.9 cm Aspect...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:30Prodavam LG monitor so VGA

Prodavam 22” LG monitor so VGA vlez bez nikakva mana. Malku koristen


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 15:30Prodavam LG monitor so HDMI

Prodavam 22” LG monitor so VGA i HDMI vlezovi bez nikakva mana. Malku...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:30Laptop hp 15.6"

Dobro socuvan hp laptop 4gb ram i 500gb disk. Samo baterijata ne mu r...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 15:10Dell p2213 monitor

https://www.dell.com/en-us/shop/dell-22-monitor-p2213/apd/320-9704/mo...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 15:10Se prodava tastatura

Komplet ispravna, Genenesis Gaming RHOD 110


Вчера 14:53Genesis Gaming Neon slusalki

Prodavam ne upotrebeni Genesis Gaming Neon 360 https://anhoch.com/pr...


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 14:53Продавам две графички картици - NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti

✅Продавам две графички видео карти 3080ти (NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 14:37Tablet Alcatel Pixi 7

Tabletot e bez traga na koristenje raboti i so sim kartica 7 inci ekr...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Вчера 14:28Prodavam odlicen HP ProBook 4710s- za sekakva namena

Prodavam odlicen, maksimalno zacuvan i ne mnogu raboten laptop HP Pro...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:35RTX 4080 4070 3090 3080 Ti 3070 3060 3050 A2000 RX6600XT VGA

НОВИ ВО КУТИЈА (Retail) СО 2/3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА: 1. RTX 3050 8GB, ...


18.900 МКД
или предлог цена
Вчера 10:11PRODAVAM Kingston SODIMM RAM 4GB DDR4 2400MHz.

INFORMACII ISKLUCIVO NA TEL. : 071 345 968.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:14Kupuvam graficka karta NVIDIA GeForce 8800 GT

Kupuvam dobro zacuvana i potpolna ispravna graficka karta model: NVID...


31 мај 23:51GTX 1060 6gb

Gigabyte Aorus 1060 6gb koristena isklucivo za gaming, vo fabricka so...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
7.999 МКД
31 мај 23:42USB Audio adapter

USB Audio Adapter , zvucna karticka so izlez za slusalki i mikrofon ...


450 МКД
или предлог цена
31 мај 23:40Laptop MSI VR601 ispraven

Se prodava MSI Laptop , Wifi, CD , x4 USB, instaliran so Window...


2.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

31 мај 23:40Prodavam gaming PC!

CPU:Intel i5 6400 Maticna ploca:GA-H170-D3H Ram memorija: 2x8 16GB ...


13.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
15.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 23:00држач за концепт - Desktop Copy Holder

ПРОДАВАМ НОВ држач за концепт-Desktop Copy Holder


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

31 мај 21:03ПРОДАВАМ МАСИЧКА ЗА ЛАПТОП

ПРОДАВАМ НОВА НЕКОРИСТЕНА МАСИЧКА ЗА ЛАПТОП


1.450 МКД
или предлог цена
31 мај 20:42DELL ALIENWARE AW2523HF 360Hz AOC SAMSUNG

Нови монитори, со гаранција. Фирма, иста цена и на ф-ра. После уплат...


25.990 МКД
или предлог цена
31 мај 20:05Najeftini novi office intel konfiguracii i3 i5 конфигурации

Нови конфигурации со 2/3 години гаранција. НЕ ОТКУПУВАМЕ користнеи д...


8.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

31 мај 18:11Canon C-EXV 13 TONER

TONER Canon C-EXV 13


31 мај 17:35Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам