Карпош
Подкатегорија:
                   
43 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

WINDOWS XP,7,8.1,10,ANTIVIRUS,BRISENJE VIRUSI,PROGRAMI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:43ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

30 мај 22:52Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10

Vrsam Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10 Insta...


500 МКД
или предлог цена
29 мај 10:34INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA

INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA SERVIS ZA L...


500 МКД
или предлог цена
27 мај 12:36ИМАТЕ НОВ КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП ИНСТАЛИРАМ ВИНДОВС 10,11Про

ИМАТЕ НОВ ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП А НЕМАТЕ ВИНДОВС ? ТЕЛ:078202...


По Договор
или предлог цена
27 мај 12:29VASIOT PROBLEM E NAS PROBLEM SERVIS ZA KOMPJUTERI,NA POVIK

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
18 мај 12:55Windows Server 2012 R2

Se prodava neotvoren Windows Server 2012 R2.


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Microsoft

15 мај 21:22Windows 7, 10 Pro

Се продаваат Windows 10 PRO x64 оригинал сериски. Напомена: Не лепе...


1.899 МКД
или предлог цена
15 мај 21:21Instalacija na win,office i ostanati aplikacii..

Instalacija na Win10/Win11/Win8/Win7 so licenca Office 2021/2019/20...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Microsoft

11 мај 22:49УСПОРЕНО ВИ РАБОТИ ЛАПТОП,ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ДОАЃАМ НА ПОВИК

МИКИ КОМПЈУТЕРИ ТЕЛ :070965995 НА ПОВИК ВАШЕ Е САМО ДА НЕ ПОБАРАТ...


По Договор
или предлог цена
03 мај 15:32Licenca Microsoft Office professional plus 2021

Se prodava licenca Microsoft office Professional plus 2021 nekoristen...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Microsoft

10 апр 23:57Za site Gradovi Windows ,Office softverski problemi i servis

Instalacija na Windows ,Office softverski problemi i servis moze i


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Останато

21 мар 16:27Izrabotka i odrzuvajne na web stranici!

Izrabotka na web stranici! - Hosting, domain - Sajt izraboten so ...


1 €
или предлог цена
31 јан 15:54Prodavam GRAPHIC CARD 3090, 24 GB!!!

GRAPHIC CARD 3090, 24 GB!!!


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Графички софтвер

25 јан 13:04Microsoft Win10 Pro licenca

Prodavam neiskoristena licanca od Microsoft Win10 Pro.


14 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Microsoft

03 јан 20:09FORMAT NA WINDOWS 7, 8, 10 KOMPLET SO OFFICE I ANTIVIRUS

Vrsime profesionalna instalacija i formatiranje na Windows 7, 8, 10 k...


400 МКД
или предлог цена
31 дек 14:28Preinstalacija na windows i macbook os sistemi

..


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Останато

21 дек 16:19Angliski , Germanski , Francuski - LESNO i BRZO

-ПОВЕЌЕ НЕМАТЕ ПОТРЕБА ДА ОДИТЕ НА БИЛО КАКВИ КУРСЕВИ - СЕГА МОЖЕТЕ Д...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Јазици

30 ное 21:12Инсталација/Форматирање на Windows !!

Форматирање и преинсталација на компјутери и лаптопи! Во зависност...


1.000 МКД
или предлог цена
24 окт 15:20Инсталирање Windows / Instalacija na Windows

Инсталирање на Windows 10 ( aktiviran ) Plus opcija za dodavanje na ...


500 МКД
или предлог цена
12 јул 14:34Sklopuvanje/Instaliranje/Popravanje za Desktop i laptop

Се по ваша желба. Инсталирање Windows (aktiviran) Microsoft office/...


1 €
или предлог цена
12 јул 14:34Instalacija na Windows xp,7,8 office,vrakane na podatoci

Без разлика на тоа која верзија на Windows ја имате инсталирано, ваши...


500 МКД
или предлог цена
04 фев 18:26Formatiranje na kompjuteri, Instalacija na Windows i Office

Вршиме инсталација и реинсталација на лиценцирани Windows OS и Micros...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Microsoft

02 фев 13:00Instalacija i reinstalacija na Windows i Microsoft Office

Вршиме инсталација и реинсталација на лиценцирани Windows OS и Micros...


500 МКД
или предлог цена
15 јан 14:53Instalacija na licenciran Microsoft Office

Вршиме инсталација и реинсталација на лиценцирани Windows OS и Micros...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Office Канцелариски

15 јан 11:19NA POVIK IT-MIKI-SERVIS:7,8,10 WORD,EXCEL,FOTOSHOP,AUTOCAD

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
11 јан 14:07SERVISIRANJE KOMPJUTERI-LAPTOPI,WINDOWSI,PROGRAMI NA POVIK.

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
25 дек 12:34SPORO VI RABOTI KOMPJUTERR?IMATE VIRUSI?WINDOWSI NA POVIK.

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
08 дек 09:38Microsoft Office PRO 2019 PLUS

Se prodavaat dozivotni originalni licenci za Microsoft Office PRO 201...


850 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Microsoft

19 окт 22:20Instalacija Windows 10 Pro

Instaliranje Windows 7 ili Windows 10 Pro, Microsoft Oficce 2016, i A...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Microsoft

05 јун 08:45Instalacija na licensiran Windows 7, 8, 10

Најдобар начин да го забрзате и освежите вашиот компјутер или лаптоп ...


400 МКД
или предлог цена
23 апр 00:56Microsoft Office 365 Personal

Se prodavaat novi originalni licenci za Microsoft Office 365 Personal...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Microsoft

16 апр 23:14Windows 10 Pro Licenci

Se prodavaat novi originalni licenci za Windows 10 i 11 Home/Pro ...


700 МКД
или предлог цена
16 апр 23:03Windows Server 2019 License

Se prodavaat 2 originalni licenci za Windows Server 2019: Windows Se...


1 €
или предлог цена
16 апр 22:59Изработка на web ориентиран софтвер PHP, SQl, CSS, HTML.....

Изработка на web ориентиран софтвер PHP, SQl, CSS, HTML.....


1 €
или предлог цена
09 мар 23:473dconnexion spacepilot

koristeno e funkcionira


3.500 МКД
или предлог цена
24 мар 15:41Најсовремен софтвер за фирми Infoproject

Infomatrix *** Бизнис Херој *** Infoproject *** Комплетен ERP софт...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

12 мар 13:00Tower 7

Tower 7, application for static and dynamic structural analysis, conc...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

13 јан 00:50Instalacija na Windows Office Antivirus i servis

Без разлика на тоа која верзија на Windows ја имате инсталирано, ваши...


400 МКД
или предлог цена
27 авг 16:19Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам